Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

a ja właśnie rozmyślam, czy nie zastąpić swojego Moonwatch'a z hesalitem wersją z szafirem... na co dzień szafir jednak dużo praktyczniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to heselitem mogę się zaopiekować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega w owych czasach nie slyneła ze szczelności kopert.

Uwazam ze tarcza zostala poddana myciu, a wszystko 'na czarno" odrestaurowano.

Wymieniono tez koronkę.

jeśli tarcza była odnawiana to skąd na niej patyna??

Czy były tarcze\zegarki z takim krzywym napisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tarcza była odnawiana to skąd na niej patyna??

Czy były tarcze\zegarki z takim krzywym napisem?

Ze zdjęć trudno ocenić oryginalnosć-moze to pozostalosć po myciu,wżery ktorego nie usunął srodek czyszczący?

Były.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka szkiełek,potrzebujesz?

też mam jedno zapasowe (po serwisie w SG) - po prostu na co dzień trzeba dużo bardziej uważać niż w przypadku szafiru...no i mechanizmu nie widać. trochę mi to przeszkadza. dylematy  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, prędzej czy później i tak zamienisz na Pro ;).

 

EDIT: Byłem dzisiaj przy okazji u Strojnego w Krakowie. Chyba rezygnuje ze sprzedaży Omegi bo zostało już tylko kilka modeli w gablotce, głównie DeVille i damskie modele. Jest naklejka -20% ale pewnie można urwać więcej z racji wyprzedawania. Z męskich zegarków została Omega AT 15 000 gauss:

 

Omega-Aqua-Terra-15000-Gauss.jpg

Cześć Panowie, Strojny już się rozstał z Omegą, i wyprzedaje resztki, Sam u niego w sierpniu ub.r. kupiłem  PO z chronografem za niezłe wg mnie pieniądze, myślę, że warto było bo poniżej 22 kPLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tłuścioch  :o  Jaka jest waga tego chrono?

Ze 250-300g pewnie wazy, ale tak ma byc ;-)

SD polozylem na wadze to mi wyszlo 168g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tłuścioch  :o  Jaka jest waga tego chrono?

no 250 g  waży, ale nosi się wygodnie ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze jest troche duza :)

No chyba, ze aparat byl za blisko i jest takie zludzenie.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz  rację, wg mnie jest zgrabna ale dość wysoka, najpierw mnie to raziło, ale teraz nie zwracam uwagi na to, z resztą ja lubię masywne sikory, sam drobiazgiem nie jestem, heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna acz kapkę przemegabardzomocnopotężnieolbrzymia. A nawet gigantyczna.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jest co pod koło podłożyć jak ręczny nie trzyma :P przymierzalem PO 45 na cal 2500 i 8500 i były ogromne na moim 18.5 cm nadgarstku.

bez przesady, na chudej łapce faktycznie, ale na szerszej jest ok, po to są właśnie różne średnice zegarków, żeby dla każdego coś się znalazło, czyż nie?? no a mój ręczny działa więc jej nie grozi, że wyląduje pod kołem:-) ja bym się na mniejszy nie zamienił, o co to to nie, hehe:-) dla mnie jest słodka i śliczna i chyba się z nią nie rozstanę bardzo długo, poprzednio miałem deVille chronoscope GMT 44 mm i się zbrzydła, ale też ładny model imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało :) wrażenia jak dłużej ponoszę (pierwsze wrażenie - super :) )

3fa3764b03ebe4fad8168624c1535931.jpg

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluję, ale zaciekawił mnie ten dekiel??? co to za cudo, do czego to?? ozdóbka taka?? jeśli tak to fajny gadżet.. ładne i nietypowe pudełko, dasz więcej fotek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek obłędny, gratuluję zakupu i niech się nosi! To plastik czy kanapka szafirowa? Pokaż proszę, jak prezentuje się na pasku NATO z tego zestawu =] Też sobie kiedyś taki kupię, jestem o tym przekonany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluję, ale zaciekawił mnie ten dekiel??? co to za cudo, do czego to?? ozdóbka taka?? jeśli tak to fajny gadżet.. ładne i nietypowe pudełko, dasz więcej fotek??

To przycisk do papieru...w dzisiejszych czasach faktycznie spełnia rolę " ozdóbki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.