Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Bartek świetne zdjęcia, mieszają mi w głowie jak cholera…musiałem głęboko schować portfel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, kiedyś zrobiłem sobie porównanie wszystkich wersji i faktycznie 43,5 jest idealne dla PO

 

 

Bartek, miodzio fotki


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę do Silesii mierzyć tą PO także Karol nie przyzwyczajaj się za bardzo bo może będę Cię o nią męczył :D z Rolka póki co nic nie wyszło (a swoją drogą w sumie to już nie wiem czy go chce, chyba jednak trochę za bardzo uległem całej tej rolexowej otoczce...) i myślę o kolejnej Omedze :)

Edytowane przez dawcaR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta koperta jest strasznie klockowats, szczególnie w uszach, choć rozmiar jest faktycznie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest. U mnie czar prysnoł po przymiarce. Okropny klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie przeszkadza grubosc. Wymiar 17 wedlug mnie wcale nie oddaje odczucia w noszeniu. Nosi sie jak 13-14mm. Koperta jest smukla na bokach, pomiar powieksza dekiel i delikatnie wystajace szkielko.

 

Grubosc to mi nieco przeszkadza w DSSD, ale tylko przy koszulach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie przeszkadza grubosc. Wymiar 17 wedlug mnie wcale nie oddaje odczucia w noszeniu. Nosi sie jak 13-14mm. Koperta jest smukla na bokach, pomiar powieksza dekiel i delikatnie wystajace szkielko.

 

Grubosc to mi nieco przeszkadza w DSSD, ale tylko przy koszulach :)

 

jaki masz rozmiar nadgarstka?


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bartek - kupuj, to genialny zegar jest! W razie "w" możemy kawkę wypić i pooglądasz dokładnie :)

@ Mario - dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie odpusty robią? Pisz koniecznie i jade z rodziną :D

to na priv ewentualnie

Ja powiem odwrotnie, stara PO bardzo fajna. Nowa w niebieskiej ceramice wyglada "odpustowo". ;)

mozna tak pomyśleć czasem w pewnym świetle, im dłużej ja ją noszę tym bardziej mi się podoba, na szczęście:-) na ogół jest barzo ciemna a czasem wręcz czarna, co widac też na zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie czy ktoś orientuje się może jakie wymiary ma to nowe opakowanie od Moonwatch'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16,5 :)

 

bardzo dobrze ta omega leży. Sam mam niecałe 17 cm i nawet bym się nie zastanawiał nad taką wielkością a tu proszę. miłe zaskoczenie, bo zegarek dobrze się prezentuje.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@ Bartek - kupuj, to genialny zegar jest! W razie "w" możemy kawkę wypić i pooglądasz dokładnie :)

@ Mario - dzięki ;)

 

Jest temat ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze ta omega leży. Sam mam niecałe 17 cm i nawet bym się nie zastanawiał nad taką wielkością a tu proszę. miłe zaskoczenie, bo zegarek dobrze się prezentuje.

Na zdjęciu od góry wszystko dobrze wygląda, jeżeli nie wystaje poza nadgarstek. Tu przydałoby się zdjęcie z profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś

 

Potwierdzasz niniejszym, że ten zegarek ma niesamowity potencjał paskowy. Oprócz skóry również nato.

 

Po drugie bardzo ładne zdjęcia.

 

Po trzecie, korzystając z przebywania bransolety w pudle - przesłałbym ją do wykonania fabrycznej szczotki na środku. Chropowata tarcza, ceramika, wewnętrzny antyrefleks, surowe indeksy plusy rzeczona matowa bransoleta - będzie spójny toolwatch. Skoro Omega sama bez problemu dokonuje takiej zmiany - ja bym się nie wahał.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie, korzystając z przebywania bransolety w pudle - przesłałbym ją do wykonania fabrycznej szczotki na środku. Chropowata tarcza, ceramika, wewnętrzny antyrefleks, surowe indeksy plusy rzeczona matowa bransoleta - będzie spójny toolwatch. Skoro Omega sama bez problemu dokonuje takiej zmiany - ja bym się nie wahał.

 

Ja fan wszechobecnej "szczotki" nie myślałem, że kiedyś to powiem ale tu żadnego matowienia nie będzie. Oglądałem wersję Spectre kiedyś i jak dla mnie kupa. W regularnej wersji ta polerka pięknie gra z uszami które również są na połysk. Użytkując zegar nie widać tego efektu blink a i zegar jest bardzo spójny jako całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie, ale z profilu wyglada super :)

Próbowałeś wersję 39,5? Ostatnio przymierzałem w Jubiltomie w Arkadii i na 17 cm leży perfekcyjnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale sportowy zegarek wole jednak meski :D

 

Na powaznie to kompletnie nie lezy mi taki rozmiar w tego typu zegarku.

 

Wyjatkiem jest submariner bo ma spasione uszy i wyglada jak 42mm.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, w każdym razie wybór przedni

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fan wszechobecnej "szczotki" nie myślałem, że kiedyś to powiem ale tu żadnego matowienia nie będzie. Oglądałem wersję Spectre kiedyś i jak dla mnie kupa. W regularnej wersji ta polerka pięknie gra z uszami które również są na połysk. Użytkując zegar nie widać tego efektu blink a i zegar jest bardzo spójny jako całość.

No i też dobrze w sumie - może być toolwatchem na paskach a na bransolecie zyskując błyszczący faktor - zyskuje kolejną twarz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ponad wszystkim-bez apelacyjnie

post-31778-0-26541900-1494170586_thumb.jpg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.