Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A jest gdzieś podana cena tego cacka?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W sumie to fajna alternatywa dla Tresora.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jakby przypadkowo dobrana, ale ogólnie piękny zegarek dla kogoś, kto nosi się elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, a podobieństwo do Longinesa to raczej podobieństwo  do klimatu lat sześćdziesiątych, w tym własnych modeli z tamtych lat. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dla mnie jest podobna do klasycznych modeli Omegi na mechanizmach 5xx i 6xx, które bardzo lubię.

Ale koronka rzeczywiście taka sobie...

Ciekawe jaka będzie grubość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o jej tyle?

Ja mam mieszane uczucia co do tego grawerowania w szkle, ale reszta całkiem ładna :)

post-35717-0-80124500-1493996717_thumb.jpg

post-35717-0-03969400-1493996727_thumb.jpg


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenecja znana jest z wyrobow szklanych, więc jak najbardziej na miejscu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a styl wenecki, to dobra jakość, wysokiej klasy materiały i elegancki stonowany przepych, więc do Omegi pasuje jak ulał.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.

W sumie to fajna alternatywa dla Tresora.[/quote

 

Pomyślałem o tym samym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy świeży nabytek, PO w kolorze blue. Udało mi się tak przy okazji uzyskać u  AD całkiem niezły rabat 20%, Wreszcie jest niebieski w stali a nie w tytanie. Przy okazji również mam do sprzedania PO w chrono również, jeszcze ponad 2 lata na gwarancji, w idealnym stanie, bez żadnych rys, na sprzączce nie ma ani jednej. Kupiony u Strojnego w Krakowie  06.08.2015. Gdyby ktoś chciał i był zainteresowany proszę o info. Stan naprawdę super, 9/10 śmiało mu daję. Nigdy nie otwierany nie było potrzeby serwisu, komplet dokumentów. polecam

 

post-38031-0-79632900-1494010425_thumb.jpg

post-38031-0-63090800-1494010441_thumb.jpg

post-38031-0-46687500-1494010607_thumb.jpg

post-38031-0-30469600-1494010616_thumb.jpg

Edytowane przez Adamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia z użytkowania jeżeli wziąć pod uwagę grubość? Nigdy nie miałem tak grubej Omegi, ale Pam nosi mi się świetnie.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia z użytkowania jeżeli wziąć pod uwagę grubość? Nigdy nie miałem tak grubej Omegi, ale Pam nosi mi się świetnie.

Świetnie, jest doskonale wyprofilowany, w ogóle grubość ani wielkość nie przeszkadzają, nie wiem czy zmienię ten model w ogóle, prawie 2 lata jestem z nim związany i bym nie zamienił, chyba że inny kolor jak dzisiaj:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adamator - genialne te chrono Omegi! Gratuluje, niebieska rzeczywiscie ciekawsza.
Widze po bezelu, ze to nowy model. Czy endlinki w nowym sa inaczej wyprofilowane niz w starszej wersji tak jak ma to miejsce w mniejszych PO?

Edit: już widzę, że bransa jest zmieniona.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adamator - genialne te chrono Omegi! Gratuluje, niebieska rzeczywiscie ciekawsza.

Widze po bezelu, ze to nowy model. Czy endlinki w nowym sa inaczej wyprofilowane niz w starszej wersji tak jak ma to miejsce w mniejszych PO?

Edit: już widzę, że bransa jest zmieniona.

Dzięki, niebieskie za mną zawsze chodziło, ale w tytanie mi nie pasowało, nie chciałem no i cena była znacznie wyższa, fajnie że jest stal w stali z niebieskim, i liquid metal, bezel w tym modelu jest bardziej gładki, nie taki szorstki i matowy jak poprzednio, ale i tarcza również nabrała gładkości, choć w poprzedniej bardziej mi faktura tarczy odpowiadała

jest inna, ma regulację długości, co było dla mnie zaskoczeniem, nie miałem pojęcia, chyba jak rolku + standardowa przedłużka pod skafander (w moim przyp chyba na zimę ha ha, razem z kalesonami :-) ) Zapięcie jest dłuższe niż w poprzednim modelu z różnic,

A powiedz mi co to endlinki:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A powiedz mi co to endlinki:-)

 

To ogniwa bransolety które łączą się z kopertą. W nowych modelach Omega przeprojektowała ich długość tak aby szybciej bransoleta załamywała się przez do daje lepsze dopasowanie do nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogniwa bransolety które łączą się z kopertą. W nowych modelach Omega przeprojektowała ich długość tak aby szybciej bransoleta załamywała się przez do daje lepsze dopasowanie do nadgarstka.

tak myślałem, ale nie byłem pewien:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja powiem odwrotnie, stara PO bardzo fajna. Nowa w niebieskiej ceramice wyglada "odpustowo". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ja powiem odwrotnie, stara PO bardzo fajna. Nowa w niebieskiej ceramice wyglada "odpustowo". ;)

Gdzie takie odpusty robią? Pisz koniecznie i jade z rodziną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze niesamowicie mi podpasowala, chyba zniknie z bazarku :)

 

Rozmiar 43,5mm jest idealny, proporcje swietnie dobrane. Dodatkowo niebieski kolor w wydaniu Omegi i z ich antyrefleksem czyni cuda :)

 

Endlinki faktycznie sa zmienione i zegarek o niebo lepiej uklada sie na reku.

 

663af9a3b8b89a3906d0c8d1a80759fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroll_czarli

Czy grubosc nie jest problemem na codzien? Ona ma jak pamietam 17mm. Potwornie odstaje. Bardzo podoba mi sie nowa PO, ale z tego powodu wstrzymuje sie. Jak nie PO to moze nowa AT. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.