Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Kurz po walce opadl. Zaczelo sie studio komentatorskie :)

post-60090-0-95265500-1491982966.jpg

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Guest Blunio

Kurz po walce opadl. Zaczelo sie studio komentatorskie :)

Dobrze było!

Litr na czterech.

Trzech nie piło ;)

Ale czemu winien wątek OMEGI, że kilku dżentelmenów postanowiło o dokonaniu lekkiego sparingu :o

Wszystko przez firmę Rolex. Za karę jednego przedam i kupię w zamian albo Omegę albo Heuera. Waham się jak Nike .

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Wszystko przez firmę Rolex. Za karę jednego przedam i kupię w zamian albo Omegę albo Heuera. Waham się jak Nike .

Za niska kara. Sprzedaj Batmana tanio, najlepiej mi, a w jego miejsce kup gshocka :D

Jestem przerażony, zaczyna mi się pomału Moonwatch podobać.

To pierwszy symptom ze zacząłeś dostrzegać w zegarkach....zegarki.

Gratuluję :)Z lewej?, myslałem ze w środku...:);)attachicon.gifimages (2).jpg

Miałem... na nadgarstku na spotkaniach. Jak dotąd - zero wrażenia. FOIS trochę lepiej.

Naprawdę? A co jest tak wyjątkowego w Moonwatchu, co uprawniałoby do takiej hipotezy?

Zacząłeś od zbyt wysokiego 'C", stad wrazenia....tak sądzę.

Ewoluować trzeba ;)

Zbyt luksusowe zegarki na początek kolekcji.

To ogranicza i przesłania osąd ze są inni, równie dobrzy.

Monotonia, skupienie dookoła jednego producenta...itd.

Nadal nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem. Mówiąc wprost - uważasz, że się wywyższam?

Ja zrozumiałem to tak, że lepiej gonić króliczka małymi krokami, zaczynając od zegarków za 500 zł.

Bo rzeczywiście trudno znaleźć coś, co będzie cieszyć, jak wcześniej kupiło się kilka Roleksów.

To trochę tak, jakbyś kupił Porsche 911 turbo S, a potem szukał samochodu, który by Cię bardziej cieszył. Niby się da, ale kosztuje majątek...

Zdecydowanje nie rozumiesz.  

Tomek 'po polsku' napisał.

No to znaczy, że bzdury piszesz :)

Pierwszy dowód - Tag Heuer Senna kupiony długo po Roleksach.

Mam nadzieję że się nie obrazi kolega @nicon, zapytaj Jego, ostatnio kupił Rolexa, dopytaj jak długo 'ewoluował' do tego zegarka, jaką drogę przeszedł, i co najważniejsze-jak bardzo cieszy go nowy nabytek...

Bzdury to Ty piszesz.

Koniec rozmowy z mojej strony.

Przeczytaj raz jeszcze co napisałem.

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

Tomek ma rację, to mialem na mysli.

Piotrek, nic zlego na mysli nie mialem, nikogo nie obrazałem.

Każdy widzi co chce.

Jak ktoś poczul się urazony-serdecznie przepraszam.

P.S Kilka miesiecy temu, w tym temacie, postawilem teze ze Omega część produkcji wykonuje w Azji-zostałem nazwany pijakiem, glupkiem, durniem...itd.

Część kolegow świetnie się bawila, ale kiedy kolega @nicon ( za co jestem mu bardzo wdzięczny) opublikował wypowiedz prezesa Omegi potwierdzajace moje słowa, nikt mnie nie przeprosił :), a dziś sugerują ( w wiekszosci te same osoby) ze kogoś obrazam.

Nic bardziej mylnego.

Nie musicie mnie lubić, ale badzcie obiektywni.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam, Marek

a mi się coś tak mocno wydaje, że @nicon był pierwszym niedowierzającym i podważającym chińskie konotacje Omegi, gdy pisaliśmy o bransoletach

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

Tomek ma rację, to mialem na mysli.

Marek cytuj pełne :) Spokój już tu ;)

a mi się coś tak mocno wydaje, że @nicon był pierwszym niedowierzającym i podważającym chińskie konotacje Omegi, gdy pisaliśmy o bransoletach

Pisaliście o wszystkim a nie tylko bransoletach i to z takim przekonaniem jakbyście poznali jakieś tajemne prawdy. Ale nie chce mi się już naprawdę tego tematu drążyć bo nie mam siły ani czasu.

1dFQTya.png

Ale okazał się na tyle fair ze umiescił wypowiedz prezesa Omegi.

To jest wg mojej opinii męskie zachowanie.

Marek cytuj pełne :) Spokój już tu ;)

Cytaty są pelne.

Jaja sobie ze mnie robisz? Usilnie próbujesz zrobić idiotę ze mnie czy z siebie?

To ma być bez podtekstów?

To ma być grzecznie?

Zapytałem o magię Moonwatcha bo po prostu być może przede mną odkrycie czegoś nowego, bazującego na przesłankach, których uświadomienie sobie mam dopiero przed sobą.

Nie umiesz normalnie gadać z obywatelem, przepraszam - forumowiczem,to:https://youtu.be/8wF5PtXJqME

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/11585-nowe-nabytki-chwalimy-si%C4%99-tym-co-uda%C5%82o-nam-si%C4%99-upolowa%C4%87/page-541?p=1934859&do=findComment&comment=1934859

Jak widać kolega @gustaw6666 miał wyrobione zdanie na temat tego modelu, więc bylem zdziwiony ze pyta raz kolejny :)

Peace :)

Sam czekam na odbiór Omegi, pierwszy raz wyslalem do naprawy zegarek poza granice kraju, ciekaw jestem jakości usługi :)

Pozdrawiam, Marek

No dobrze, Marek. Ale skoro uważasz, że Moonwatcha powinien mieć każdy pasjonat to czy jeśli go nie ma, mieć nie chce i nie będzie - to jest gorszym pasjonatem?

I wyjaśnij mi proszę wprost hipotezę, że jeśli zaczyna podobać się Moonwatch to znaczy, że człowiek w zegarkach zaczyna widzieć zegarki. Co przez to rozumiesz?

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Nic takiego nie napisałem-i nie napisze :)

Moim zdaniem kazdy kupuje co mu się podoba, sam nigdy 'nie zasięgałem jezyka" na forum jaki zegarek kupić, ale wolny wybór, kazdy sam podejmuje decyzje, i nie mnie oceniać kto jakim jest pasjonatem.

Co do mojego stwierdzenia ze kazdy powinien miec moona, podtekst jest hm...kokieteryjny po trosze, w srodowisku pasjonatów zegarkowych, fanow marki to 'kultowy' model, tym bardziej w wątku Omegi.

To jasne.

Podobnie bym napisał w wątku Rolexa, ze kazdy 'powinien' mieć Suba, czy Zenitha-ze kazdy 'powinien' miec ElPrimero...

:)

Mam nadzieję ze jasno się wyraziłem :)

Kozystajac z okazji chce raz jeszcze podkreslić-nigdy nie zazdroscilem, nie zazdroszcze, i nie bedę zazdroscił zegarków.

Mam 'swoj świat' zegarkowy, marzenia dotyczace konkretnych modeli,spelniam je w miare mozliwosci, z czego czerpię radość-czego tez życzę wszystkim kolegom.:)

Pozdrawiam, Marek

i tym oto miłym akcentem wróćmy do zegarków....

I wyjaśnij mi proszę wprost hipotezę, że jeśli zaczyna podobać się Moonwatch to znaczy, że człowiek w zegarkach zaczyna widzieć zegarki. Co przez to rozumiesz?

Wyjaśnilem powyzej :)- a co mialem napisać w temacie fanow Omegi? :), ze jak kupisz Wostoka Amfibie? :);)

Piotrek nie lap za słowka i nie szukaj problemu gdzie go brak :)

Dziś na reku :)

post-48316-0-31527600-1491998942_thumb.jpg

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Polecam kolegom temat, moze komuś umknał, ciekawe moim zdaniem spojrzenie na Omegę i jej wklad w ratowanie przemyslu zegarkowego podczas tzw 'rewolucji kwarcowej"

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/144994-sp%C3%B3%C5%82a-czyli-jak-szwajcarzy-starali-si%C4%99-ratowa%C4%87-przed-kryzysem/

Plus kilka ciekawostek na temat firmy...milej lektury.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Guest Blunio

Polecam kolegom temat, moze komuś umknał, ciekawe moim zdaniem spojrzenie na Omegę i jej wklad w ratowanie przemyslu zegarkowego podczas tzw 'rewolucji kwarcowej.

Plus kilka ciekawostek na temat firmy...milej lektury.

Ciekawy temat. Warto poświęcić parę chwil na przeczytanie :P

Ciekawy temat. Warto poświęcić parę chwil na przeczytanie :P

Jakieś spostrzeżenia, uwagi...chetnie odpowiem.

Pozdrawiam, Marek

Który Speedy jest bardziej kultowy? Professional czy FOIS? :)

Ja również stawiam na Moonwatcha

Który Speedy jest bardziej kultowy? Professional czy FOIS? :)

Co to znaczy kultowy? Bo na forach zegarkowych to słowo pada w odniesieniu do każdego popularnego zegarka, zaraz obok słowa klasyk i ikona :).

1dFQTya.png