Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

A u nas Pan w butiku Omegi ma PO...niech oni z tego njujorku przybywają do nas

Drugi Pan ma speedmastera :)

Będąc na miejscu szefostwa byłoby dla mnie oczywiste stworzyć co jakiś czas możliwość dla pracowników zakupu w takiej cenie i na takich warunkach płatności, żeby w praktyce każdy skorzystał i zgodnie z umową nosił do pracy.

Nicon, może służbowe. Przypomniał mi się mój Tag Heuer Link który został kupiony jako zegarek służbowy dla mojego pracownika - miłośnika. Pracownik odszedł - zegarek do mnie wrócił.

Aa, Filip już to potwierdził.

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Fajne podejście bossów butiku! Generalnie kilka razy jakieś pierdoły kupowałem u nich i zawsze super podejście i profesjonalizm. Filip, ekipa tam stała jest?

A ja dzisiaj powróciłem do klubu :D

Zdjęcie jutro bo światło słabe, a szkoda szpecić taki fajny zegarek ;)

Pozdrawiam :)

A ja dzisiaj powróciłem do klubu :D

Zdjęcie jutro bo światło słabe, a szkoda szpecić taki fajny zegarek ;)

Czyli zapraszamy jutro! ;):D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Fajne podejście bossów butiku! Generalnie kilka razy jakieś pierdoły kupowałem u nich i zawsze super podejście i profesjonalizm. Filip, ekipa tam stała jest?

Tak, stała ekipa, super szkolenia, bardzo pro podejście do klienta. Uważam że SG w Polsce nie ma pod tym kątem konkurencji.

W dużych niemieckich miastach w ekskluzywnych butikach co drugi sprzedawca ma "taniego" rolexa. Taka rzeczywistość ze ludzie nie maja nic na koncie a za kilkumiesięczne oszczędności ozdobny w stylu zastaw sie a pokaż się. ( wyłączam z tego osądu pasjonatów).

A czym wg ciebie różni sie bidny pasjonata ktory robi ściepę na rolexa bo inni maja wiec i ja musze, od tego "bidnego" wg ciebie sprzedawcy w butikach z Niemiec? Wg mnie niczym bo skoro maja to znaczy ze ich stać a to chyba niezbyt kulltularne zaglądać komuś do portfela? No ale ...

O i T 

Panowie te zegarki w butiku Omegi i W. Kruk są służbowe wiec jak odchodzi sie z pracy to sie je zwraca.

Tym sie różni przedmówco ze jeden kupuje dla pasji, siebie a ten drugi aspiruje do klientów których na codzień obsługuje.

Edited by Matt2405

Ja u sprzedawców widziałem takie zegarki jak AP diver, Omega PO w ceramice :) to z tych droższych ;)

Pozdrawiam :)

Tym sie różni przedmówco ze jeden kupuje dla pasji, siebie a ten drugi aspiruje do klientów których na codzień obsługuje.

Nie aspiruje, tylko nosi bo lubi i by po forach zegarkowych nie pisano ze sprzedawca to dziad z założenia....i powinien klepsydre mieć w szatni, a nie 'taniego Rolexa" :) Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Panowie te zegarki w butiku Omegi i W. Kruk są służbowe wiec jak odchodzi sie z pracy to sie je zwraca.

I przez to jest gorszego sortu tak ? Brawo Ty

O i T 

Guest Spatz

Mnie sie wydaje, ze prawdziwy pasjonat nie podkresla caly czas kto nim jest a kto nie jest w wiadomym celu a po prostu jest prawdziwym pasjonatem.

A jak macie samochód służbowy - to też na wieczne nieoddanie ;) ?

Pytanie czy dostają je jako nowe i czy w razie W mogą wykupić ? - wtedy inne poszanowanie dla rzeczy nabytej

Edited by Burns

No mam nadzieję że mają prawo pierwokupu po atrakcyjnej cenie...bo inaczej Twój zegarek dostaje Twój następca albo ...kolega Raphael :-0

No mam nadzieję że mają prawo pierwokupu po atrakcyjnej cenie...bo inaczej Twój zegarek dostaje Twój następca albo ...kolega Raphael :-0

W butku nie udzielają rabatu, tylko w Białymstoku chyba  :P

Pozdrawiam, Marek

Może w butiku jednak tę politykę nieco rozluźniają, bo jak kiedyś pytałem o rabat na zegarek, to konsultant najpierw zaproponował jakieś gifty w stylu zaproszenia na premiery, możliwość udziału w warsztatach z zegarmistrzem itd., ale jak trochę mocniej dałem odczuć ze byłbym zainteresowany zegarkiem, wspomniał, ze jednak jakiś rabat będzie się dało uzyskać. Dotyczyło to Globemastera Annual Calendar, więc być może mają jakieś progi kwotowe. Ale chyba jednak się da.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Jak ktoś na sile bedzie sie doszukiwał złego tonu w mojej wypowiedzi to napewno zawsze cos znajdzie albo sam dopowie, wymyśli.

@swierszczu chłopie wrzuć na luz. Twoje wypowiedzi to mix PiS i reklamy z Rozenek.

Pisząc po polsku chciałem napisać ze nie ma sensu żyć za wszelka cenę drożej anizeli cie realnie stać a przykład podałem na zegarkach z racji tematyki forum.

Amen