Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Ja swoją 42 zakładam do wszystkiego i wszędzie:) Do garnituru pod makiet koszuli się mieści (z trudem;)). Co zrobić jak w kolekcji same divery.

Edited by roback1

Tak sie wlasnie zastanawiam bo we wrzesniu mam swoj slub i nie wiem czy PO big size bedzie w dobrym guscie czy lepiej przycisnac pasa i kupic jakiegos garniturowca jak De Ville HV

Po co się szarpać na HV jeśli nie nosisz takich zegarków ?

Ja bym na Twoim miejscu kupił jakiegoś vintage i za 1,5 - 3k i będzie super do garnituru

Mariusz

PO big size raczej nie będzie wygladał dobrze , już nie chodzi tylko o to że to diver, ale o rozmiar.

PO 42 , Omega 300 czy Rolex Sub jeszcze jakoś sie obronią ale PO 45,5 to wielki i masywny zegar na bransolecie i będzie wyglądał troche karykaturalnie.

Ja mam dużą PO, ale starszą na 2500 i zdarzało mi się kilka razy do garnituru założyć i było naprawdę ok.

Ale 2200.50.00 jest stosunkowo płaska, więc nawet pod mankiet koszuli zdarzało jej się chować ;)

Na swój ślub obowiązkowo załóż ulubiony zegarek i nie przejmuj się konwenansami. To będzie Twój dzień i będziesz wspominał go do końca życia.

Co-Axial

Jesli James Bond łamie konwenanse dotyczące garnituru i zegarka to nasz forumowy kolega @aVeDexteR tym bardziej moze! Załóż Omegę bo to Twój dzien!

Koledzy mają rację. PO jest bardzo plaska. Jeżeli nie masz zdecydowanie małego nadgarstka to bedzie pasował. I jak to twoj ulubiony zegarek to tym bardziej.

Może akurat nie w garniturze ale w raczej eleganckim ubiorze. Wydaje mi sie, że pasuje.

dc36d87b9b8dcd7c70363e5d59bd427c.jpg

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Mam niby jeszcze roamera garniturowca ale to specjalny dzien i lepiej bym sie z omega czul na nadgarstku :P.

Kup za te 2 -3 tyś jakąś ładną Omegę vintydż. Będzie i Omega i stylówa ;-)

Jest już na ładnym brązowym pasku. Don Vasyl Edition na żywo nieźle daje po oczach. Na skórce jest bardziej dyskretnie i elegancko.

Mówiłem, że na pasku najładniej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam dużą PO, ale starszą na 2500 i zdarzało mi się kilka razy do garnituru założyć i było naprawdę ok.

Ale 2200.50.00 jest stosunkowo płaska, więc nawet pod mankiet koszuli zdarzało jej się chować ;)

Ja rowniez mialem i to byl najkrocej posiadany przeze mnie zegarek. Wielki ciężki niewygodny. Pod mankiet koszuli z największym trudem.

Ja natomiast nie mogę się nacieszyć z mojej PO i zakładam do wszystkiego i wszędzie. Tak wiem, że to już pisałem;) zakładaj na ślub co chcesz, ja bym założył, tyle że nie będę już miał okazji;)

Edited by roback1

Ja rowniez mialem i to byl najkrocej posiadany przeze mnie zegarek. Wielki ciężki niewygodny.

Sporawy jest, ale bez przesady. Przy 1,88 wzrostu i ponad setce wagi wygląda dobrze. A jak na swoje 45,5 średnicy genialnie się układa na nadgarstku

To ktoś mu niezły kit wcisnął mówiąc, że świetnie siedzi, a 42 to damski rozmiar;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Twój wybór.

Moim zdaniem do eleganckiego garnituru będzie wygladać słabo, to ślub, nie lunch w restauracji by paradować z nurkiem na nadgarstku.

Ja bym założyl cos dyskretnego na skórzanym pasku, to ma być uzupelnienie stroju, nie "główny bohater" ;)

Pozdrawiam, Marek

Wyglada na to ze zaloze PO. Bez omegi bym pozniej zalowal przegladajac zdjecia/film ze mialem cos innego na rece.

Myślę dokładnie tak samo.

Co-Axial

Ja bym nie założył dużej PO do garnituru. Śmiesznie będziesz wyglądał i tyle. Jak ktoś kto za wszelką cenę chce pokazać, że ma super zegarek. Mając do wyboru jako pojazd ślubny traktor Lamborghini i Skodę Octavię- pojedziesz pojazdem rolniczym bo jest wyżej pozycjonowanej marki?

Masz czas, forum, wiedzę, możliwość dyskusji - kombinuj.

Nurek nurkiem ale w Twoim przypadku temat załatwia rozmiar 45,5. Przy 42 mm pewnie wyglądałoby to akceptowalnie- nonkonformistycznie a przy 45,5 będzie śmiesznie. Jaki masz nadgarstek?

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Mam nadzieję, że żona będzie niższa o 15cm, ma o ton jaśniejsze włosy i pasek o odcieniu Twoich butów. Tylko tak będzie akceptowalnie.

Koledzy, wiecie co to znaczy 'ulubione'?

Co-Axial

Guest Blunio

Tylko tak będzie akceptowalnie. Koledzy, wiecie co to znaczy 'ulubione'?

Miejmy nadzieję, ze do nurka nie okazą się niezbędne płetwy i rurka z maską :P

91e13a4d2c1a9855e169dd1be0eda3b4_23e092.

Edited by Blunio

Jeśli PO schowasz pod mankiet koszuli nawet tylko częściowo a wiem ze sie da, to sie nawet nie zastanawiaj tylko ja zakładaj. To jest Twój zegarek, Twój ślub, Twój dzień. To ty masz sie tym dniem cieszyć i miej gdzies te wszystkie konwenanse o których piszą tu inni bo to nie oni bedą na twoim miejscu tylko Ty :)

O i T Sprzedam Aqua Terra rocznik 2020 na skórzanym pasku z niebieska sekunda. 

Ja bym chciał mieć ulubiony zegarek na ślubie, zakładałbym bez zastanowienia i miał gdzieś speców od męskiej elegancji którzy się zatrzymali mentalnie 100 lat temu ze swoimi trendami. Nie wiem dlaczego w ogóle pytasz ludzi z internetu...

1dFQTya.png

Gdyby sam podjął decyzję to by nie pytał :)- widocznie zależy koledze na klasycznej elegancji, stąd zapytanie.

Ale teraz czasy inne :), kobietą roku został facet to i mozna kalesony załozyć do slubu, wolna wola ;) ;)

Im jesteś dziwniejszy tym fajniejszy w 'tym" celebryckim okresie ;)

Pozdrawiam, Marek