Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

16,5 - 17 cm. Moon pewnie nie byłby za duży za sprawą zagiętych uszu, ale lubię jak zegarek ma dobrze dobrane proporcje do wielkości nadgarstka (wielkość tarczy, szerokość lunety, l2l).

 

O kurczę mam taki sam ,teraz mnie załamałeś :)) bo moon jest na szczycie kolejki na kolejny zegarek ,jaki jest jego l2l ?

Ciekawi mnie jeszcze ile masz cm płaskiego nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon ma 48 mm l2l i 42 mm średnicy wiec spokojnie nie ma się co załamywać. Przymierz i zobacz jak leży. Kilku forumowiczów ma mniejsze nadgarstki i z powodzeniem nosi moona.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być spidi moon ale doszedłem do wniosku, że chcę spróbować innej wersji i pojawił się spidi nie moon w rozmiarze który jest dla mnie najwygodniejszy :)

Bardzo dobrze jej na perlonie ^_^

 

Na Breitlingu z AR mam tak ze nosić mi się nie chce bo tam fiolet non stop ze smugami! :D

Chętnie uwolnię Cię od tego problemu :D Wyślij mi go, jakoś przeżyję te smugi :P;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie uwolnię Cię od tego problemu :D Wyślij mi go, jakoś przeżyję te smugi :P;)

Toż to przecież złom i ruina nie śmiał bym cię obarczać takim kłopotem! :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon ma 48 mm l2l i 42 mm średnicy wiec spokojnie nie ma się co załamywać. Przymierz i zobacz jak leży. Kilku forumowiczów ma mniejsze nadgarstki i z powodzeniem nosi moona.

Świetnie jeśli 48mm to jeszcze ujdzie bo już miałem zegarki w tym rozmiarze :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odciski odciskami. Ale kształt „szkiełka” jest w wersji z hesalitem dużo lepszy. Taki naturalny. W wersji z szafirem widać, że ktoś tu coś udaje :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni był ciekawszy. funkcja pulsometru w tym modelu ni z gruszki ni z pietruszki, kolorystyka fajna, mogli zachować standardowa skale i wyszedłby z tego ciekawy zegarek „rajdowy”. A tak to trochę frankenstetin, i co on ma wspólnego z oryginalnym ck2998 z 1959 to ja nie wiem:)

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być jeden mniej , jest jeden więcej...mają coś w sobie te munłocze...

post-55792-0-76102900-1522440774_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne trio! Gratulacje.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych wyborów gdyż jak dla mnie Omega nic więcej do zaoferowania nie ma! ;)

Gratuluje tego speediego widział bym u siebie w kolekcji!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa minus jeden = 3 :lol:

I ile  miejsca w pudełku na kolejne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak technicznie rzecz biorąc pierwszy z lewej to nie moonwatch:) ale i tak gratuluje, świetne zestawienie! 57 miałem kupić w zeszłym tygodniu ale żona wyraziła veto i stanęło na globemasterze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Technicznie akurat więcej go z Moonem łączy niż dzieli ale faktycznie formalnie jest to Speedmaster bez księżyca. Tak czy siak są tak inne, że zaczynam rozumieć spidi - kolekcjonerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież przyłączam się do gratulacji. Piękna trójca. Mają coś w sobie te zegarki, mimo że wybrakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do gratulacji. Co za zestaw - tak podobne, a tak różne. Ja tutaj bym widział teraz vintagowego pre-moona ;) Zdecydowanie za rzadko pokazujesz tu zdjęcia 57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogratuluje bo wypada ale jak dla mnie to 57 jest nieciekawa. Dobrze że masz Foisa, bo jest ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że 57 na takim pasku jakim ma "kolega" w środku nabierze jeszcze mocy i charakterności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Rownież przyłączam się do gratulacji. Piękna trójca. Mają coś w sobie te zegarki, mimo że wybrakowane.

Że bez daty - dla mnie to jeden z aututów :-)

I ja się przyłączam do gratulacji. Co za zestaw - tak podobne, a tak różne. Ja tutaj bym widział teraz vintagowego pre-moona ;) Zdecydowanie za rzadko pokazujesz tu zdjęcia 57.

Pre Moon - nie stać mnie ;-)

Ja pogratuluje bo wypada ale jak dla mnie to 57 jest nieciekawa. Dobrze że masz Foisa, bo jest ładniejszy.

Mikołaj - nie ma że wypada, ja tam cenię szczerość. FOISa już przymierzałem do sprzedaży kilka razy i zawsze mnie coś w nim urzeka. A 57 ma wiele rzeczy które lubię - hesalit, brak osłonek koronki, nakładane logo , „patynowane” indeksy i wskazówki , rozmiar ....

Mam przeczucie, że 57 na takim pasku jakim ma "kolega" w środku nabierze jeszcze mocy i charakterności.

Przyjdzie kolej i na paski zwłaszcza że 2 są z zestawie

aż też mnie naszło na speedmastera :)

Nad tym też się zastanawiałem ale nie mógłbym trzymać obok siebie Spidiego 38 mm i 44 mm :-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Że bez daty - dla mnie to jeden z aututów :-)

 

Wiem, wiem. Tak się tylko droczę. Dla mnie data to bardziej mus, niż zachcianka. Przyzwyczajenie i tryb życia wymaga, żebym to miał pod ręką. Co nie znaczny, że nie podobają mi się zegarki bez daty i jeśli taki kiedyś kupię, to będzie to Speedy z hesalitem. A gratulacje szczere i niewymuszone. Niech cieszy jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.