Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż dramatem byl również określany Tudor na RubberB tudzież everescie

Był i nadal jest.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Bransoleta do 300m to jest podstawa a co sądzicie o białej RubberB w połączeniu z czarna 3seta?

Bedzie szałowo :) Kupuj, kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był i nadal jest.

Chyba u ciebie bo omega i Tudor to nie rolex

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Black Bay, w nazwie noszącego "heritage" to guma pasuje mu jak świni siodło, podobnie jak wielu innym zegarkom z konotacjami historycznymi.

 

Omega i Tudor to nie Rolex. No i...?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba u ciebie bo omega i Tudor to nie rolex

Ależ berzydko... kompleksy zawsze wychodzą pierwsze. Guma nie pasuje to BB. Dlatego Ci ją sprzedałem :) A co do gumy do 300 to biała lekko wieśniacka będzie. Smpc fajnie wygląda na Nato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych kompleksów w stosunku do rolexa. W ich cenie jest mnóstwo innych również fajnych zegarków. Co do gumy która mi sprzedałes bo tobie się nie podobała... miałeś fatalne połączenie RubberB z S&G. Do tej wersji tudora mało co pasuje i tyle. Także zle sobie dobrałeś pasek i zegarek ale cóż ja na tym skorzystałem. A jesli chodzi o 300m i biała gumę to może i wieśniacka będzie ale przynajmniej na wakacje jak znalazł. Nie wszyscy musza być takimi konserwatystami i stylistami :D

Jeśli chodzi o Black Bay, w nazwie noszącego "heritage" to guma pasuje mu jak świni siodło, podobnie jak wielu innym zegarkom z konotacjami historycznymi.

Omega i Tudor to nie Rolex. No i...?

Ty nosisz zatem chyba nazwę i napis a nie sam zegarek skoro uważasz ze słowo heritage tu jest najważniejsze.

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowym tu określiłbym wizerunek nawiązujący do okresu sprzed kilku dekad.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy nosi paski jakie lubi i na tym polega cała radość, kupuj, eksperymentuj, zamieniaj - ciesz się..

A konserwatystów oceniających spotkasz mase :)

Ale to Tobie ma się podobać i pozwalać się cieszyć z zegarka jeszcze bardziej.

A innych nie krytykuj :) jak masz cos milego do powiedzenia mow, jak przykrego to ja stosuje zasade, jak nie musze mowic to milcze ;)

 

Wiecej luzu panowie! Te zegarki to nie relikwie ;-P

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, mierzyłem i wizualizowałem sobie różne kombinacje i została na bransie. b95f5ed0e3da454402642f6d15c7725f.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_

post-1617-0-86394000-1525353038_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zawsze trzeba mieć kompleksy w stosunku do rolexa? Bo tylko w przypadku tej firmy daje się słyszeć to slowo.

Kazdy nosi paski jakie lubi i na tym polega cała radość, kupuj, eksperymentuj, zamieniaj - ciesz się..

A konserwatystów oceniających spotkasz mase :)

Ale to Tobie ma się podobać i pozwalać się cieszyć z zegarka jeszcze bardziej.

A innych nie krytykuj :) jak masz cos milego do powiedzenia mow, jak przykrego to ja stosuje zasade, jak nie musze mowic to milcze ;)

 

Wiecej luzu panowie! Te zegarki to nie relikwie ;-P

Ależ jestem jak najdalej od krytykowania kogokolwiek :)

Tylko zadając pytanie to myślałem ze odezwie się ktoś kto miał lub widział na żywo a nie właśnie konserwatyści zegarków ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwydrzone dziecko. Najpierw pytasz o zdanie a później denerwujesz się na tych co piszą swoją opinię.

Biały Rubberb najlepiej współgra z kobiecym nadgarstkiem. Moja żona ma białego Hirsh-a gumowego do GS i świetnie wygląda na jej dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zdjęć w necie na białej gumie dotyczy jasnych tarcz, głównie damskich zegarków ale znalazłem też „spektakularny” przykład tego połączenia ;-) mnie się nie podoba a Ty oceń sam

post-55792-0-58052200-1525360484_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwydrzone dziecko. Najpierw pytasz o zdanie a później denerwujesz się na tych co piszą swoją opinię.

Biały Rubberb najlepiej współgra z kobiecym nadgarstkiem. Moja żona ma białego Hirsh-a gumowego do GS i świetnie wygląda na jej dłoni.

Wiesz, na takiej opinii mi zależało a nie na pustych tekstach: dramat czy ze jestem rozwydrzonym dzieckiem bo widzę ze mylisz pojęcia.

Pozdro i koniec tematu


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta do 300m to jest podstawa a co sądzicie o białej RubberB w połączeniu z czarna 3seta?

 

Tak brzmiało Twoje pytanie a nie : ...czy ktoś z Was widział na żywo takie połączenie, jeśli tak to proszę o opinie... więc nie dziw się, że ludzie piszą Tobie co myślą o Twoim pomyśle bo sam o to prosiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, ze nawet pasuje biały pasek do Suba! :P

 

post-22413-0-12609500-1525372976_thumb.jpeg

 

post-22413-0-15721100-1525373027_thumb.jpeg

 

post-22413-0-38210600-1525373394_thumb.jpeg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to takie połączenie na siłę zegarka z modą na design aple (smartwatch).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, ze Sub pięcio cyfrowy lubi praktycznie każdy pasek już nie będę śmiecił ;) w dziale Omegi bo nie wypada! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Omega na białej gumie kompletnie nie widzi, ale to moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zdjęć w necie na białej gumie dotyczy jasnych tarcz, głównie damskich zegarków ale znalazłem też „spektakularny” przykład tego połączenia ;-) mnie się nie podoba a Ty oceń sam

 

A mi sie na bialych paskach podobaja zegarki i co mi zrobicie ;-p

Mam jaszczurke do pam'a i do moonwatcha i do sub'a tez sobie bialy kupie tylko chyba nie gume :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.