Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Panowie jak komfort użytkowania takiej gumy, zwłaszcza w nadchodzących ciepłych miesiącach? Nigdy nie nosiłem, a nie powiem fajnie wyglada smpc na tych gumach.

Panowie jak komfort użytkowania takiej gumy, zwłaszcza w nadchodzących ciepłych miesiącach? Nigdy nie nosiłem, a nie powiem fajnie wyglada smpc na tych gumach.

Z doświadczenia powiem, że latem to tylko bransoleta. Z tych co mam, najlepiej sprawowała się Jubilee od SKX007. Nie czułem że mam coś na ręku :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Z drugiej strony w ramach wakacyjnego wyjazdu nad wodę, guma nadaje niezobowiązującego charakteru. Też rozważam zakup "kalosza" do SMPc na lato. Jaki teraz jest status: lepsze RubberB czy oryginalny 98000085?

Gumowy pasek dodaje wakacyjnego charakteru prawie wszystkim zegarkom. Warto przynajmniej jedną taka kompozycje mieć.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Gdybym częściej omegi używał to pokusiłbym się o RubberB która bardzo oj bardzo kusi w czerwieni

O i T

Guest gość”u

Bardzo fajnie prezentuje sie na tym pasku Karol.

Ponoc to przez ekskomunike i #speedyfriday https://youtu.be/BMEm8Aa4b1c

:-D

Może i Omega nie dała z siebie wszystkiego przy ostatnich projektach ale wyprzedaż tego pana może mieć inne źródło.

W obronie Moonów jego inna wersja ( zdjęcia z sesji paskowej dzięki uprzejmości Filipa ) z czytelną tarczą i nakładanym logo :-)

post-55792-0-10150600-1522072474_thumb.jpeg

Omega Robur ...

Dla mnie super ta nowa wersja. Dodali ten 1mm, ktorego bardzo brakowalo w poprzedniej wersji. grubosc urosla raptem o 1mm, a w srodku znalazl sie nowy mechanizm. Mi sie calosc projektu bardzo podoba, ciezko mi sie do czegos przyczepic.

Pomimo, że mam obecną wersję ceramiki nowy projekt przypadł mi do gustu. Ostateczne zdanie wyrobie sobie po przymiarkach. Bardzo lubię ten zegarek, jest wygodny ale mimo to zawsze miałem takie odczucie, że jest odrobinę za mały i ciekawi mnie czy ten 1 mm da odczuwalna zmianę. Uważam, że diver musi być zegarkiem którego widać na nadgarstku, a to że będzie większy wcale nie oznacza, że stanie się mniej wygodny :)

Moja żona, patrząc kiedyś na wszystkie moje zegarki oceniła, że najmniej podoba się jej właśnie obecna, niebieska ceramika. Stwierdziła, że jest "bez wyrazu". Ja nie jestem obiektywny bo ten model był długo moim największym zegarkowym marzeniem i mam do niego emocjonalne podejście ale jak na chłodno o tym myślę, to faktycznie coś w tym jest. Brakuje mu hmm pazura, jest ładny ale czy o to chodzi aby męski zegarek był ładny? :)

Głównie chodzi o to, żeby zegarek był ładny. Czemu męski zegarek ma nie być ładny? Jak jest w Twojej ocenie brzydki, to go nie kupujesz. Myślę, że są w życiu mężczyzny rzeczy bardziej przerażające od słowa "ładny".

Siedzę sobie właśnie wygodnie z SMPc na nadgarstku i wypowiem się w kwestii nowego Bonda następująco: dla każdego coś miłego. Jeśli chodzi o mnie, to ten zegarek złamał mi serce. Tak drastyczna zmiana designu w roku w którym Bond obchodzi swoje 25-lecie to okazanie braku szacunku temu zegarkowi. Łaskawie zaznaczam, że nie każdy musi się ze mną zgadzać ;)

WatchCo składał je z oryginalnych części Omegi w Australii ale czy wszytkie części były oryginalne ?

Edited by desmo

Siedzę sobie właśnie wygodnie z SMPc na nadgarstku i wypowiem się w kwestii nowego Bonda następująco: dla każdego coś miłego. Jeśli chodzi o mnie, to ten zegarek złamał mi serce. Tak drastyczna zmiana designu w roku w którym Bond obchodzi swoje 25-lecie to okazanie braku szacunku temu zegarkowi. Łaskawie zaznaczam, że nie każdy musi się ze mną zgadzać ;)

A co takiego się drastycznie zmieniło w porównaniu z pierwszym Bondem? Ja tu widzę tylko zmianę miejsca datownika, a reszta to jest kosmetyka i pogoń w stylu roleksa za zwiększaniem wszystkiego co się da + nowe kolorki.

Koledzy, co to jest za zegarek?

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-300-vintage--neu--id7452990.htm

To jakiś składak czy co?

Nowy?

Nie pierwszy raz widzę taki zegarek na sprzedaż. Kontrowersyjny temat, bo niby złożony z samych części NOS, ale jednak można doszukać się różnic (tzn. wszystko oryginalne, ale niekoniecznie stosowane przez Omegę w tym konkretnie modelu). Tutaj znajdziesz więcej w temacie: http://forums.watchuseek.com/f20/watchco-sm300-final-verdict-omega-558085.html

A, i widywałem ten zegarek wystawiony poniżej 10tyś.