Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj z tymi ryskami, one nie powstają wcale tak szybko, mało tego dodają mu charakteru.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli Kolega był dobrze przygotowany na nowy nabytek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem niebieskiego Planet Ocean z paskiem od limitki

Michael Phelps.

Może ktoś wie gdzie jest na forum zdjęcie takiego zestawienia?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Czyli Kolega był dobrze przygotowany na nowy nabytek :-)

 

Wyprawka dla zegarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na dzisiaj starczy, ale widzę że muszę się szybko zabrać za sesję bo do końca tygodnia rysek będzie coraz więcej :)

Zdjęcia petarda !! nie wrzucaj jednak zbyt często bo sie wszyscy rzucą po Moona do sklepów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Gratuluję nowego nabytku:) pasek świetny ale jak wiemy często jakimś skrzywdzić speedmastera :) ps. W temacie o butach w po godzinach wrzuciłem zdjęcie takich co świetnie grają z moonwatchem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy go oddawać na serwis.

To, że leżał nie musiało wcale na niego źle wpłynąć. Jeśli będzie trzymać dokładność i rezerwę chodu to szkoda wywalać kasę na serwis i otwierać zegarek.

Mój jeden zegarek nie był serwisowany przez prawie 10 lat i nie działo się nic złego, tym bardziej nie sądzę, żeby z 8500 był problem. Smary w tej Omedze na pewno jeszcze długo zachowają swoje właściwości.

Robiłem u niego serwis starej Planet Ocean na cal. 2500D (czyli de facto ETA 2892, ze zmienionym wychwytem na co-axial) i byłem zadowolony. Myślę że 8500 też ogarnie bez problemu. Jednak przy nowym lub niemal nowym zegarku oddałbym go do AD.

 

Dzięki za opinię. Jestem właśnie w trakcie ustalania czy zegarek trzyma parametry także to sprawa z serwisem wciąż jest otwarta :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczymy labada :)

 

Moja ostatnio ulubiona para...

post-98815-0-24904400-1541540571_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi ryskami, one nie powstają wcale tak szybko, mało tego dodają mu charakteru.

 

 

Nie boje się rysek. Chodzi o to że mam pół dnia na ręce i pod makro wychodzą jak zaorane, więc muszę przyspieszyć sesje:)

 

 

Czyli Kolega był dobrze przygotowany na nowy nabytek :-)

  

 

Mam jeden pasek 20mm od fxr. Jest kapitalny. Idealnie wyglądał na orisie,na mondaine, teraz na moonie i byłoby też pod zielone sumo gdyby nie odstęp między koperta i teleskopem :)

 

Zdjęcia petarda !! nie wrzucaj jednak zbyt często bo sie wszyscy rzucą po Moona do sklepów :)

 

 

Dzięki, w przyszłym roku 50lat od lądowania, kto nie kupił niech już odkłada:p

 

 

Gratuluję nowego nabytku:) pasek świetny ale jak wiemy często jakimś skrzywdzić speedmastera :) ps. W temacie o butach w po godzinach wrzuciłem zdjęcie takich co świetnie grają z moonwatchem ;)

  

Dzięki

 

 

Klasyk  B) Gratulacje!  :)

 

  

 

Dzięki

Gratulacje Marku, no i dla E-kipy również :)

Dzięki

 

  

Bardzo się cieszę, że już wszystko gra Gratulacje - teraz Ty ciesz się tą piękną sztuką i bez marudzenia !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Dobrze wiesz że było o co marudzić, teraz nie chociaż jakby się tryb purysty, zboczenca zegarkowego włączył i pedanta too...:P

 

 

Gratulacje.

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryski na zegarku traktuję jak ryski na monecie.

 

Wyjmij z kieszeni pierwszą lepszą monetę. Obijała się latami o inne metalowe monety, brudziła się i wycierała. Zwiedziła kawał świata. Gdzieniegdzie lekko się wytarła, w niektórych miejscach wyszczerbiła, dorobiła się niejednej rysy. Nabrała charakteru. Fajnie wygląda stan menniczy, jednak dużo lepiej wygląda moneta, na której widać ciężką pracę, którą wykonała.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi

 

 

denverujesz tylko ludzi... Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niesamowicie cieszy, gratulacje, ten zegarek to zawsze dobry wybór. A tak już mniej poważnie, to drugi dzień i jeszcze ten sam pasek? :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że cieszy Moonwatch! U mnie dzisiaj też Speedmaster i też księżycowy :)

 

 

2941504fd7a5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, w Trójmieście jest z tego co pamiętam zegarmistrz który ogarnia Co-axial? To jest Baum, dobrze myślę? W razie decyzji warto skorzystać z jego usług?

W Gdyni jest autoryzowany serwis Omegi. Firma JUBIKOM, pytaj o pana Kacpra. Robiłem na początku roku przegląd PO na 2500D i wszystko cacy.

 

https://www.omegawatches.com/customer-service/finding-a-service-centre/country/poland/city/gdynia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a6Nxngt.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi

 

Super fotki i gratulacje, utwierdzasz tylko w przekonaniu, że to powinien być kolejny cel

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni jest autoryzowany serwis Omegi. Firma JUBIKOM, pytaj o pana Kacpra. Robiłem na początku roku przegląd PO na 2500D i wszystko cacy.

 

https://www.omegawatches.com/customer-service/finding-a-service-centre/country/poland/city/gdynia

O, nie wiedziałem. Dziękuje za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje chłopaki nowych nabytków, a zdjęcia petarda


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.