Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_4888.thumb.jpeg.c47f39c1fd3373e993901e84fd8d3538.jpeg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ten I zielony są najładniejsze, chociaż wiadomo że to kwestia gustu.

Zielona tarcza w stali to chyba limitka jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0694.jpeg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iyB2G4N.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wam się nudzi pewnie ale dzisiaj też na chwilę wskoczył. 

 

 @cordi7

IMO warto 😀

 

CwNy1ok.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kornel91 to bardzo fajny zegarek jest - bardzo uniwersalny i wygodny. Tylko cenowo odleciany - jak większość teraz niestety.

 

wrzucaj wrzucaj fotki - ja chętnie pooglądam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

@kornel91 to bardzo fajny zegarek jest - bardzo uniwersalny i wygodny. Tylko cenowo odleciany - jak większość teraz niestety.

 

wrzucaj wrzucaj fotki - ja chętnie pooglądam :)

 

Bo się długo decydujemy mi się podobał już dwa lata temu. A używki chodził poniżej 4k. Tylko wtedy inne wydawały się fajniejsze. Też uważam, że na zwykłej Selitta powinien kosztować po rabatach max 5.5k ale nic nie zrobisz. 

Akurat w punkt udało mi się kupić Aquis bo ten nawet po rabatach to już bliżej 8 k. 

Zamówiłem kolejny pasek jak będzie gotowy to chociaż będzie trochę inaczej wyglądał 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2024 o 23:11, Robnyc napisał(-a):

IMG_0694.jpeg

 

 

Ten Okavango to za***isty zegarek wakacyjny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1AxVPk6.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Bo się długo decydujemy mi się podobał już dwa lata temu. A używki chodził poniżej 4k. Tylko wtedy inne wydawały się fajniejsze. Też uważam, że na zwykłej Selitta powinien kosztować po rabatach max 5.5k ale nic nie zrobisz. 

Akurat w punkt udało mi się kupić Aquis bo ten nawet po rabatach to już bliżej 8 k. 

Zamówiłem kolejny pasek jak będzie gotowy to chociaż będzie trochę inaczej wyglądał 😀


Z tym decydowaniem się coś jest na rzeczy. Z drugiej strony ciężko kupić wszystko, co się człowiekowi podoba - bo np. mnie podoba się bardzo dużo zegarków 😆

 

Przyjemność dawkowana też na dłużej wystarcza, jakbym wszystko w jednym rzucie kupił to co bym dalej robił? 
 

Pomijam, że próg bólu mi się z czasem przesuwał, kiedyś zegarek za 500-700€ wydawał się ekstrawagancją …

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, cordi7 napisał(-a):


Z tym decydowaniem się coś jest na rzeczy. Z drugiej strony ciężko kupić wszystko, co się człowiekowi podoba - bo np. mnie podoba się bardzo dużo zegarków 😆

 

Przyjemność dawkowana też na dłużej wystarcza, jakbym wszystko w jednym rzucie kupił to co bym dalej robił? 
 

Pomijam, że próg bólu mi się z czasem przesuwał, kiedyś zegarek za 500-700€ wydawał się ekstrawagancją …

 

Święte słowa🙂 A próg bólu... Ja mam wrażenie, że przez ostatnie miesiące to jechałem cały czas na morfinie, aż się boję odstawić i spojrzeć trzeźwo na metki tych nowych nabytków😉

Edyta: z rozpędu samo mi się załączyło zdjęcie z mojego poprzedniego postu, zdecydowanie trzeba odstawić to znieczulenie...

 

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):


Z tym decydowaniem się coś jest na rzeczy. Z drugiej strony ciężko kupić wszystko, co się człowiekowi podoba - bo np. mnie podoba się bardzo dużo zegarków 😆

 

Przyjemność dawkowana też na dłużej wystarcza, jakbym wszystko w jednym rzucie kupił to co bym dalej robił? 
 

Pomijam, że próg bólu mi się z czasem przesuwał, kiedyś zegarek za 500-700€ wydawał się ekstrawagancją …

 

To prawda ja zaczynałem od Casio i Festiny :)

 

51 minut temu, ledr napisał(-a):

Święte słowa🙂 A próg bólu... Ja mam wrażenie, że przez ostatnie miesiące to jechałem cały czas na morfinie, aż się boję odstawić i spojrzeć trzeźwo na metki tych nowych nabytków😉

Edyta: z rozpędu samo mi się załączyło zdjęcie z mojego poprzedniego postu, zdecydowanie trzeba odstawić to znieczulenie...

 

O Twoim Leszku progu bólu nie wspomnimy :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak w ogóle to jakbym miał dziś kupować coś a la Oris 65 to chyba bym na Vulcain Skindiver patrzył…

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

A tak w ogóle to jakbym miał dziś kupować coś a la Oris 65 to chyba bym na Vulcain Skindiver patrzył…

 

Hmm....mi się wizualnie Baltic podoba. A z droższych to Bell and Ross Gmt(standardowa koperta, nie kwadratowa).

2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

To prawda ja zaczynałem od Casio i Festiny :)

 

O Twoim Leszku progu bólu nie wspomnimy :)

U mnie Casio wleciało ostatnio i jeszcze jedną sztukę dolozę. Jeśli chodzi o droższe zegarki to jestem nasycony, ale też spłukany. Ostatnio właśnie wspomniane casio Royale wleciało jako zegarek do pracy. Jeszcze f91w planuje dołożyć. A w dalekiej przyszlości cervo violante mi się marzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.