Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, BRABUS napisał(-a):

Hej, zdecydowałem, że kupię 65 ale ciężko wybrać czy 40mm czy 42mm. Cały czas chodził mi po głowie 42mm ale teraz sam już nie wiem.... Nadgarstek 18,5cm. Pewnie nosicie 40mm i na większych nadgarstkach, można prosić o opinię i ew. zdjęcia poglądowe?

Kolejne pytanie to przy zakupie nowego gdzie sprawnie i w dobrej cenie?

 

Mam 17,5 cm mierzyłem 42 i 40, wybór padł na 40mm. To wygodny rozmiar i proporcjonalnie wygląda przy stylu vintage. Ja kupowałem ze sklepu z Zielonej Góry. Zegarek bardzo fajny, bransoleta też. Polecam

 

 

20240217_161444.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18.5mm i posiadam 42mm. Ale raczej celował bym w 40mm. 42 ma dosyć długie uszy (51mm). Najlepiej przymierz dwie wersje na bransoletach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, oris_fan napisał(-a):

Mialem kilkanascie referencji Aquisa, moim zdaniem ta wygrywa
20240225_144940.jpg

Co to za referencja bo nie mogę znaleźć to jeszcze na sw200?? 

Wrzuć zdjęcia swoich Aquisow jak masz. Wiem, że niebieski poszedł dalej ale pokaż do czego porównujesz? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, oris_fan napisał(-a):

Mialem kilkanascie referencji Aquisa, moim zdaniem ta wygrywa
20240225_144940.jpg

Wygląda jak jakaś limitka, prawda?

Fajny,


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tommly napisał(-a):

Wygląda jak jakaś limitka, prawda?

Fajny,

Aquis Limited Edition Oceano Pulito Con Umberto Pelizzari Blue Dial Rubber Strap Men's Watch 01 733 7730 4105-SET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zdecydowałem się na 65 a wpadł mi w oko jn.
a39142c0bd0bde7b72bde1a9300c111b.jpg
Wszystkie zdjęcia są przy koszuli lub jakimś sweterku. Ja lubię bardziej na sportowo śmigać po pracy i się zastanawiam jak ten zegarek sie łączy ze zwykłymi T-shirt czy sportowymi bluzami. Co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar mi się podoba i myślałem nad zakupem używki , ale jakoś zacząłem uważać, że dla faceta 30+ jest jakoś za bardzo retro. Niestety nie w takim sportowym stylu jak sixty-five. Ja też często latam w bluzie i t-shirtach i mnie zegar kompletnie do takiego ubioru nie pasuje, ale kwestia gustu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BRABUS @gambit17

 

Ja też mam trochę zegarków więc raczej do bluzy zakładam diverka ale za to do polówki jak najbardziej a kupiony na 40 

 

TSKXPpw.jpg

 

X17AIj4.jpg

 

Dla mnie to kapitalny zegarek .  


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, BRABUS napisał(-a):

Niby zdecydowałem się na 65 a wpadł mi w oko jn.

Wszystkie zdjęcia są przy koszuli lub jakimś sweterku. Ja lubię bardziej na sportowo śmigać po pracy i się zastanawiam jak ten zegarek sie łączy ze zwykłymi T-shirt czy sportowymi bluzami. Co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zegarek jest świetny (miałem wersję z czarną tarczą), ale rzeczywiście jest nieco bardziej retro w klasycznym stylu niż 65 (tamten to retro sportowiec). Do bardziej sportowego stroju wybrałbym 65 - miałem dwa modele i oba były bardzo uniwersalne - można było założyć i do bluzy i do casualowej koszuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby zdecydowałem się na 65 a wpadł mi w oko jn.
a39142c0bd0bde7b72bde1a9300c111b.jpg&key=7b2a3034144ad0a7e148c23e37c7a9fc4bd67f6ec484b0a35150be7aad2db11a
Wszystkie zdjęcia są przy koszuli lub jakimś sweterku. Ja lubię bardziej na sportowo śmigać po pracy i się zastanawiam jak ten zegarek sie łączy ze zwykłymi T-shirt czy sportowymi bluzami. Co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem granatową wersję na pasku. Koszule to u mnie niezbyt częsty widok, więc nosiłem go do polówek, bluzy, sweterka, kurtki itp. Dodatkowo pasuje mu zarówno skórzany pasek, jak i szmaciura (canvas).

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę w temacie ;) oris na sportowo, z bluzą :)9efee9df7b1c96ced201d0a54ead6a1d.jpg

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę w temacie default_wink.png oris na sportowo, z bluzą default_smile.png9efee9df7b1c96ced201d0a54ead6a1d.jpg&key=812b645c14c9b684e61cd9fdd9514d95cfeb7a3ee30e65055afa8238b04b2dad

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka



Ale to inny model jednak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BRABUS napisał(-a):


Ale to inny model jednakemoji39.png
 

Mój były niebieski.

Miałem też z jasną tarczą, ale jakoś nie zagościł u mnie na długo.

139859158_3974704729216454_8726662678307925999_n.jpg

IMG_2768.jpg

IMG_3069.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój były niebieski.
Miałem też z jasną tarczą, ale jakoś nie zagościł u mnie na długo.
139859158_3974704729216454_8726662678307925999_n.thumb.jpg.a972fc9f4db599ad24cc06c4eca8c305.jpg
IMG_2768.thumb.jpg.c4ea0e4b53005be2253986f60e3a5273.jpg
IMG_3069.thumb.jpg.cb3e413715598958945ee8c82419be68.jpg

I jak Tobie się widzi przeznaczenie zegarka w kwestii dopasowania do ubrań? Mi się wydaje bardziej sportowy niż elegancki ale zdjęcia w necie sugerują coś innego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2024 o 15:13, oris_fan napisał(-a):

Mialem kilkanascie referencji Aquisa, moim zdaniem ta wygrywa
 

 

Rzeczywiście, na zdjęciach wygląda rewelacyjnie.

 

14 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

 

Dla mnie to kapitalny zegarek .  

 

...w istocie.

 

W ogóle, Panowie, wrzucacie tu samych mocnych zawodników. Moją uwagę zwróciła też ta wersja Big Crown:

 

Oris_bigcrown_blue_8973.jpg

 

Już kilka lat od premiery, ale dopiero teraz mu się przyjrzałem. Ma go ktoś u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Rzeczywiście, na zdjęciach wygląda rewelacyjnie.

 

 

...w istocie.

 

W ogóle, Panowie, wrzucacie tu samych mocnych zawodników. Moją uwagę zwróciła też ta wersja Big Crown:

 

Oris_bigcrown_blue_8973.jpg

 

Już kilka lat od premiery, ale dopiero teraz mu się przyjrzałem. Ma go ktoś u nas?

Tak ma @rrr i wiem, że bardzo sobie chwali. 

W dniu 14.01.2024 o 15:43, rrr napisał(-a):

20240114-141824.jpg

Proszę bardzo 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miałem zagwozdkę czy 65 czy big crown pd a zamówiłem pro pilota tak jakoś wydaje się pomiędzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, miałem zagwozdkę czy 65 czy big crown pd a zamówiłem pro pilota tak jakoś wydaje się pomiędzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale którego? Z Xem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też Oris.

 

nCOdC1v.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale którego? Z Xem?

Bez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, BRABUS napisał(-a):


I jak Tobie się widzi przeznaczenie zegarka w kwestii dopasowania do ubrań? Mi się wydaje bardziej sportowy niż elegancki ale zdjęcia w necie sugerują coś innegoemoji39.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

3 posty wyżej napisałem :) 

..."Miałem granatową wersję na pasku. Koszule to u mnie niezbyt częsty widok, więc nosiłem go do polówek, bluzy, sweterka, kurtki itp. Dodatkowo pasuje mu zarówno skórzany pasek, jak i szmaciura (canvas)."...

15 godzin temu, BRABUS napisał(-a):

Dobra, miałem zagwozdkę czy 65 czy big crown pd a zamówiłem pro pilotaemoji14.png tak jakoś wydaje się pomiędzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też bardzo dobry wybór.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie datę przestawiłem, żeby jutro mieć mniej roboty😁

IMG_5102.thumb.jpeg.91f9f0440069501cf0ec88dfb64f6661.jpeg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.