Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2022 o 12:54, dodge66 napisał(-a):

Zapomniałem, że mamy dedykowany dział vintage :D

 

Pochwalę się zatem szwajcarską Bulovą SpaceView z 1964 roku :)

 

jHYXWOF.jpg

 

wlc7WLA.jpg

O kur..... PETARDA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.12.2022 o 15:38, oszolom napisał(-a):

przyszedł i pozamiatał... :P

W dniu 5.12.2022 o 20:11, Hecke napisał(-a):

Cóż Omikron.

W dniu 6.12.2022 o 08:42, BAT123 napisał(-a):

O kur..... PETARDA!!!

 

Dziękuję! Długo takiej szukałem ;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale udało się go wyrwać ze szponów agencji celnej...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szpindlakfan napisał(-a):

Najświeższa wtopa :(

Zapytam, jak profan... DLACZEGO wtopa??


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

No ale udało się go wyrwać ze szponów agencji celnej...

No udało się i do tego nic nie płaciłem przy odbiorze. Ja tych przepisów to już zupełnie nie rozumiem, ale niestety to koniec dobrych wieści... 

37 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Zapytam, jak profan... DLACZEGO wtopa??

Bo to trup :(, zakupiłem go w kraju kwitnącej wiśni, na zdjęciach sprawiał wrażenie nie ruszanego, w opisie, że niby stan nieznany, więc się nawet nie łudziłem, że jest na chodzie, no ale wiecie, jest taki stereotyp, że Japończycy to taki honorowy naród, więc miałem nadzieję, że nie będzie z nim tak źle i że ten piękny zegareczek będzie do odratowania, a on rozsypał mi się w rękach jak tylko otworzyłem kopertę... Niestety mechanizm jest zdekompletowany, a sprzedawca celowo wprowadzał błąd, bo nie ma opcji, żeby o tym nie wiedział. Szkoda, że czasy samurajów już przeminęły, bo ta gnida powinna popełnić seppuku... 

Jutro wstawię więcej zdjęć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę przykre...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szpindlakfan napisał(-a):

No udało się i do tego nic nie płaciłem przy odbiorze. Ja tych przepisów to już zupełnie nie rozumiem, ale niestety to koniec dobrych wieści... 

Bo to trup :(, zakupiłem go w kraju kwitnącej wiśni, na zdjęciach sprawiał wrażenie nie ruszanego, w opisie, że niby stan nieznany, więc się nawet nie łudziłem, że jest na chodzie, no ale wiecie, jest taki stereotyp, że Japończycy to taki honorowy naród, więc miałem nadzieję, że nie będzie z nim tak źle i że ten piękny zegareczek będzie do odratowania, a on rozsypał mi się w rękach jak tylko otworzyłem kopertę... Niestety mechanizm jest zdekompletowany, a sprzedawca celowo wprowadzał błąd, bo nie ma opcji, żeby o tym nie wiedział. Szkoda, że czasy samurajów już przeminęły, bo ta gnida powinna popełnić seppuku... 

Jutro wstawię więcej zdjęć. 

Ten skośnooki to raczej z Yakuzy a nie z Samurajów 😤

Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Szpindlakfan napisał(-a):

No udało się i do tego nic nie płaciłem przy odbiorze. Ja tych przepisów to już zupełnie nie rozumiem, ale niestety to koniec dobrych wieści... 

Bo to trup :(, zakupiłem go w kraju kwitnącej wiśni, na zdjęciach sprawiał wrażenie nie ruszanego, w opisie, że niby stan nieznany, więc się nawet nie łudziłem, że jest na chodzie, no ale wiecie, jest taki stereotyp, że Japończycy to taki honorowy naród, więc miałem nadzieję, że nie będzie z nim tak źle i że ten piękny zegareczek będzie do odratowania, a on rozsypał mi się w rękach jak tylko otworzyłem kopertę... Niestety mechanizm jest zdekompletowany, a sprzedawca celowo wprowadzał błąd, bo nie ma opcji, żeby o tym nie wiedział. Szkoda, że czasy samurajów już przeminęły, bo ta gnida powinna popełnić seppuku... 

Jutro wstawię więcej zdjęć. 

Czego brakuje w mechanizmie?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Szpindlakfan napisał(-a):

Najświeższa wtopa :(

 

DSC01264.JPG

DSC01265.JPG

DSC01270.JPG

DSC01240.JPG


Piękna rzecz - na pewno da się uruchomić. Jak płyty są, to resztę da się dopasować, tylko trzeba trochę czasu, cierpliwości…


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2022 o 23:35, Szpindlakfan napisał(-a):

 

Przykra sytuacja, współczuję. Niestety czarne owce trafiają się nawet tam, gdzie się ich nie spodziewamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nówka. muszę tylko nad paskiem podumać, bo rozmiar taki damsko-męski, tzw. unisex, ale żonie nie oddam :P

ogd.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

Znaleziona pod choinką. Rocznik 1954. Pełen oryginał, piękny stan :wub:

DSC_4818.JPG

DSC_4821.JPG

Śliczna 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2022 o 23:12, Walter_87 napisał(-a):

 

Przepiękna 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2022 o 23:20, TomcioMiki napisał(-a):

Śliczna 🤗🤗🤗

 

15 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Przepiękna 😍

 

Dziękuję, Panowie ^_^


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś zjechała ciekawostka. Bulova z początku lat 40-tych, ale nie zwyczajna. I teraz pytanie do Was, kto wie dlaczego ten model Bulovy jest taki wyjątkowy? Szukałem ładnych parę lat, trafiła się w godnym stanie jak na swój wiek. Tylko czemu jej szukałem i czemu tak trudno ją znaleźć? Ktoś zna odpowiedź? 

  

 

IMG_7358.thumb.JPG.c22260435c9dd0964b50361769609410.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już sobie mówiłem, że nie będę więcej kupować zegarków, ale jednak...

Dzisiejszy nabytek:

20221230_220318.jpg

20221230_220656.jpg

20221230_221041.jpg

20221230_221056.jpg

20221230_221220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.