Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie- nie wiem czy bardzo związane z tym wątkiem, ale nie chcę zakładać nowego.

 

Jakiś czas temu widziałem filmową reklamówkę zegarka, w której głowny bohater podróżował psim zaprzęgiem przez Alaskę, na końcu widać scenę w której podchodzi do wilka. Czy ktoś może kojarzy tą reklamę i model zegarka? Wydaje mi się, że to hamilton khaki- ale nie jestem tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świerzutka informacja dotycząca zbliżającej się 22 serii Top Gear. Bohaterem jednego z odcinków będzie Breitling Emergency, (na ręce Richarda Hammonda).  

 

 

post-49435-0-37507000-1421618144_thumb.jpg

post-49435-0-65028400-1421618198_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "W pełnym słońcu" - w scenie gry w pokera pojawia się kieszonkowy zegarek z repetycją minutową:

 

post-64635-0-30142400-1421662176_thumb.jpg

 

Alain Delon i Maurice Ronet na nadgarstkach też noszą jakieś fajne zegarki, ale w żadnym ujęciu ich dobrze nie widać. Na marginesie warto przypomnieć, że w innym znakomitym filmie - "W kręgu zła" - Delon nosi Cartiera:

 

LeCercleRouge_Cartier2.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowego Cartiera - "klawisz" wyraźnie zaznacza ten fakt, podczas wydawania Delon'owi rzeczy osobistych. 

Prywatnie Delon, miał AP 14790, Cartier'a Tank z lapis lazuli, platynowego Cartier'a z fotki powyżej i bodaj, jakiegoś Patka. 

 

Le cercle rouge, oglądałem na kacu posylwestrowym ;) Doskonałe kino akcji, nie gorsze niż "Ronin", a zazwyczaj komediowy Bourvil, zaskoczył mnie grobową mimiką i świetną grą(po prostu go nie trawie, ale tutaj zagrał bardzo dobrze). 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nawet nie wiedziałem, że to był jego prywatny zegarek. "Ronina" moim zdaniem przeceniasz ;)

A jak nie widziałeś "W pełnym słońcu", to gorąco Ci ten film polecam - także z powodów estetycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do Ronina ;)

Bardzo chętnie, dzięki za rekomendację. 

 

Ostatnio oglądam kino japońskie - polecam Harakiri i Straż przyboczną, choć pewnie większość zna ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ronina" moim zdaniem przeceniasz ;)

 

Zgodzę się w pełni, tym bardziej, że był potencjał na znacznie lepszy film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Roninie przede wszystkim są świetne sceny samochodowe, na bank pościgi ustawiała jakaś francuska ekipa, nie wiem dlaczego ale francuzi potrafią świetnie przygotować sceny samochodowe, chociażby w Taxi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i właśnie sentyment do Ronina mam z racji owych pościgów i dobrze grającego DeNiro + zawsze podobała mi się aktora, która zagrała Deidre. 

 

Pościgi z nowych Bondów czy Mission Impossible, to przy tych z Ronina, kpina.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy pościg w historii kinematografii:

Choć z Ronina też bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ronin jest de best ever, ale zobacz pościg z Krucjaty Bourna z obu Gone in 60 sec., z Francuskiego Łącznika [gdzie część zdjęć była kręcona nielegalnie] z Terminatora 2 itd.

Pomijam, BadBoys, Zgadnij Kim jestem, zobacz sceny z Le Professionnel z Belmondo, obie Włoskie roboty, czy choćby 750i z Jutro nie umiera Nigdy czy ost. Jack Reacher

 

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o wyścigach to trzeba wspomnieć o fimie podukcji Hongkong - Motorway (Autostrada)

post-74520-0-75860100-1421756981.txt

post-74520-0-51964100-1421756992.txt

post-74520-0-58933000-1421757007.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, faktura lakieru(napisy) na tarczy wygląda bardzo dobrze.

Zawsze to może być podróbka za 2k, ale wątpie by Honk Kong oszczędzał.

Teraz, u nich, bardzo liczy się pokazywanie towarów luksusowych u białych ludzi ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Blancpain ma propozycje dla samców Alfa - Władimir Putin wie co dobre

post-62415-0-22727400-1422130163_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blancpain ma propozycje dla samców Alfa - Władimir Putin wie co dobre

Z jakiego filmu to kadr, bo chyba nie ogladalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- nie wiem czy bardzo związane z tym wątkiem, ale nie chcę zakładać nowego.

 

Jakiś czas temu widziałem filmową reklamówkę zegarka, w której głowny bohater podróżował psim zaprzęgiem przez Alaskę, na końcu widać scenę w której podchodzi do wilka. Czy ktoś może kojarzy tą reklamę i model zegarka? Wydaje mi się, że to hamilton khaki- ale nie jestem tego pewien.

 

Tudor:


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego filmu to kadr, bo chyba nie ogladalem

Scary Movie 7... :)

 

Ostatnio oglądałem "Plan ucieczki" fajna w sumie obsada, a jedną z ról odegrał

 

EscapePlan_Luminox.jpg


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.