Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie co nosi "IronMan" w filmie Sędzia? W/g mnie miał dwa różne zegarki - jeden czarne chrono drugi złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trąci jakimś Pontosem...

 

Pontos GMT grand guichet.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow,co tu robi Tomek?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Shane West i mała podpowiedź która może pomoże ustalić jaki to zegarek.

 

Jest jeszcze opcja, że to różne zegarki.

post-74520-0-99851600-1427962813.jpg

post-74520-0-39691200-1427962888.jpg

Edytowane przez pit55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na jakimś fan klubie filmu ' Szkola uczuć ' -zapewne tysiace zakochanych nastolatek znają odpowiedz.....

Serio.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ju

Poszukaj na jakimś fan klubie filmu ' Szkola uczuć ' -zapewne tysiace zakochanych nastolatek znają odpowiedz.....

Serio.

Już szukałem :)

Nastolatki znają długość w zw....e, zegarka niestety nie.

 

Celuję w takiego Hamiltona.

post-74520-0-44698600-1427974537.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to jest za zegarek kierowcy widoczny na tym filmiku?

 

 

Edit :

Przenoszę , nie ten dział.

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem, ale wydawało mi się, że jest za duży i ma za mało wyraźne kanty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy obejrzałem film "Focus" - Will Smith + boska Margot Robbie, takie dwa zegarki się pojawiły, pierwszy nosił Smith (co to jest?)  :

 

Z9WkcO6.jpg

 

Drugi zegarek, który nosił  jego "ojciec" (Hamilton ?)

 

b6jAzZM.jpg


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy obejrzałem film "Focus" - Will Smith + boska Margot Robbie, takie dwa zegarki się pojawiły, pierwszy nosił Smith (co to jest?)  :

 

 

 

Drugi zegarek, który nosił  jego "ojciec" (Hamilton ?)

 

b6jAzZM.jpg

 

Hamilton Pilot 46mm automat. Zaraz po seansie kinowym dodałem posta do tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The great raid lub jak kto woli 6 Batalion oraz Bulova w roli głównej.

post-74520-0-41280600-1429609368_thumb.jpg

post-74520-0-03044500-1429609369_thumb.jpg

post-74520-0-69097700-1429609369_thumb.jpg

post-74520-0-13023800-1429609370_thumb.jpg

post-74520-0-75286900-1429609370_thumb.jpg

post-74520-0-24570300-1429609371_thumb.jpg

Edytowane przez pit55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktos juz w koncu rozwikłał zagadke z zegarkiem z True Detective ?

 

49714-crita_wise-wiz_cmt-albums-misc-oth

 

jak na razie znalazłem kilka sugesti jednak nie wiem która jest prawdziwa

 

- 1994-95 Rolex Submariner 16610

- CITIZEN ECO-DRIVE BN0000-04H

- Citizen BN0000-04H pro diver

- Lorus RXN53BX8

- Orient 2er00001b

 

jednak obstawiam bardziej, że to rolex - kiedy się przyjrzymy na pasek jest, to właśnie raczej napis " Wind Velocity"

Edytowane przez Gothic19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś w necie widziałem wypowiedź kogoś z ekipy serialu, nie mogę teraz tego wygooglać. Było zapytanie jaki to zegarek, ponoć właśnie Lorus. Na watchuseek widzę, że niektórzy mieli nadzieję, że to Rolex, a tu zonk i tylko Lorus, oni też wysyłali maile do produkcji i stanęło na tym, że Lorus z lat 90-ych :)

 

"Well, taking a cue from SGQuint I contacted Lynda Reiss by email last week. She was the prop master for True Detective. The emails follow:

Me: "I hate to admit it but I have a serious infatuation with wristwatches. So, I need to ask, did you folks supply the wristwatch used by the character Rust Cohle in True Detective? If so can you tell me if it is for sale or trade. Was it a 1990s Lorus sport watch. It's a 109 degrees F here in southern Arizona today. I suppose the heat drives these passions and consequent silly questions. Best."

Lynda: "Yes I did provide that watch. I was the prop master on the show, and sorry, but no, it's not for sale. I's bloody hot in Atlanta right now too!"

Me: "Yes, hot in Atlanta and probably bloody humid. What kind of watch was used? I've looked at every image I can find but get nowhere as to the brand or circa. You have a great job!"

Lynda: "You were right, it was a mid 90's Lorus."

That ended my intrusion into her busy life. She has a website: Lynda's Prop Shop . If you go to her home page and click "Go here for US Prop Galleries" (look below the FaceBook symbol) then go to the bottom of that page (on SmugMug) you will see a category for "Watches" I believe that the watch we have been searching for is in this lot. 

This lot in WATCHES AND JEWELERY

There are two watches side-by-side so it's either the 5th or 6th from the left. The watch in the show had a date magnifier (cyclops) so perhaps it was modified. Currently on eBay Is an older Lorus watch - here's a pic I swiped. It's pretty similar. 

That's all I know. "

 

L1VrlKD.jpg

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem, to jednak wydaje mi się, że to nie jest lorus zważywszy na fakt iż "paski" na godzinie 6 i 9 są cieńsze oraz jest "lupa" ( nie wiem jakie jest prawidłowe nazewnictwo) na dacie oraz bardziej charakterystyczne "ząbki" na bezelu.. prędzej bym powiedział, że to Orient 2er00001b lub właśnie Rolex Submariner 16610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że był jednak nadal nie wiadomo co to dokładnie za zegarek gdyż są sprzeczne wiadomości i wciąż przeplatają się te zegarki które podałem, miałem nadzieje, że już może ktoś rozwikłał tą zagadke bo jest jak rodem z filmu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards, odcinek 5-ty ostatniego sezonu, Co Doug Stamper ma na łapce? Stawiałbym na jakiegoś Breitlinga albo Citizena :)

 

2.jpg?screen 1.jpg?screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cocktail (1988) z Tomem Cruise.

W filmie tym Tom używa dwóch zegarków. Na początku coś na pasku a od scen na karaibach zegarek na bransie.

post-74520-0-85330000-1430897254.jpg

post-74520-0-73538500-1430897269_thumb.jpg

post-74520-0-20774300-1430897306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Elegię" i trochę się rozczarowałem, nie tylko samym filmem, który mógł być dużo lepszy. Przez cały film (już człowiek nie jest w stanie się uwolnić od takich myśli) sądziłem, że grany przez Kingsleya David Kepesh nosi jakąś wersję Reverso. Ale znalazłem fotos w dobrej rozdzielczości...

 

http://91.207.61.14/m/uploads/v_p_images/2008/01/1551_12_screenshot.png

 

...i okazało się, że nabierał wszystkich zegarkiem Emporio Armani AR0202.

 

emporio-armani-ar0203-watch-profile.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro zerżnęli z Patka 5124G... choć z drugiej strony widać wyraźną inspirację vintage kostkami. 

Ja oglądając film obstawiałem Reverso albo rzeczonego Patka, jako że w jego mieszkaniu umieścili sporo drogich gadżetów + fortepian bodajże Steinway & Sons... 

 

Dla mnie film był akceptowalny. Kocham Penelope Cruz, a moim zdaniem, w Elegii, lekko perfekcjonistyczne podejście do kochania kobiecego piękna, a wręcz obsesja na punkcie kobiecego ciała i postrzeganie kochanej kobiety przez jego pryzmat, zostało dobrze ukazane ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.