Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny dla najbardziej zapalonych kolekcjonerów.

Ciekaw jestem czy jest to poziom cen transakcyjnych czy tylko życzeniowych.

Co jest takiego nadzywczajanego w werkach 390?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia werków, chodzi głownie o wczesne modele, to podobnie jak z Daytonami na VJ 72 ceny niektórych są powyżej 150 a przecież to VJ ! Zapaleńcy :angry: a jak chcesz dzisiaj określić wielu Kolegów , ktorzy za troche stali , ceramiki, metali kolorowych i syntetyczny szafir są w stanie zapłacić podobne kwoty :angry: , różnica jest zasadnicza - tamtych juz więcej nie będzie a te co przetrwały są unikatami - natomiast dzisiejsze mogą być wykonane w zasadzie w dowolnej ilości - co zresztą Rolex z powodzeniem realizuje i też wszyscy kupują :angry: za dziesiątki tys.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac jaki to model ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie divera? macie divera :)

 

Hublot-King-Power-Oceanographic-1000-meter1.jpg

miały być najpiękniejsze :blink:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropny ten Hublot, aczkolwiek widziałem już gorsze w tym temacie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest śliczny i jeszcze ten pasek !

tylko mechanizm ..nic specjalnego

Mechanizm nie bardzo? To nie jest ich konstrukcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot taki szpetny jak niektore Grahamy blahsmiley.gif

Chyba maja wspolnego projektanta


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie divera? macie divera :)

No proszę Cię.

Przecież to się do niczego nie nadaje.

Chyba, że za kotwice ma robić :lol::lol::lol::lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie było: GP Sea Hawk II, 1000m na in-house GP033R0, wygląda całkiem krzepko jak dla mnie, najbardziej podoba mi się podoba połączenia seledynu z pomarańczowym. Nie wiem czemu nie można dodawać zdjęć do tematu, ale zdjęcia na stronie:

http://oceanictime.blogspot.com/2011/04/girard-perregaux-sea-hawk-1000m-new.html

 

http://www.worldwatchreview.com/2011/04/13/girard-perregaux-sea-hawk-pro-1000m-automatic-diving-watch/

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być diver do zadań specjalnych to ten Hublot jest spoko - mnie się nawet podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileż to jeszcze jest ciekawych diverów...

 

CUERVO%2BY%2BSOBRINOS%2BRobusto%2BManjuari.jpg

Przepiękny!!!

 

Ale mój #1 ever poniżej:

 

BLANCPAIN+Tribute+to+Fifty+Fathoms+(water).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mój #1 ever poniżej:

 

Na żywo moim zdaniem sporo traci.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo moim zdaniem sporo traci.

 

Też jestem tego zdania. Miałem okazję zobaczyć na żywo i naprawdę nic specjalnego. Nie robi żadnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania. Miałem okazję zobaczyć na żywo i naprawdę nic specjalnego. Nie robi żadnego wrażenia.

 

Na mnie robi. Oczywiście widziałem na żywo i jest genialny. Natomiast jak oglądałem pierwszy raz najnowszego Rolexa Suba to cisneło mi się na usta: to wszystko?! Wolałbym FF niz rolka, ale jest jednak odczuwalnie droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie robi. Oczywiście widziałem na żywo i jest genialny. Natomiast jak oglądałem pierwszy raz najnowszego Rolexa Suba to cisneło mi się na usta: to wszystko?! Wolałbym FF niz rolka, ale jest jednak odczuwalnie droższy.

 

...i odczuwalnie większy ;) Zegar klasa sama w sobie ale nie za te pieniążki. Gdyby był w cenie Suba(do 30tys) bo mocno bym się nad nim pochylił :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azimuth piękny :rolleyes: , duży, solidny, ciężki (pewnie z 300g), takie lubię. Tylko, że pewnie z 13k trza dać :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azimuth piękny :rolleyes: , duży, solidny, ciężki (pewnie z 300g), takie lubię. Tylko, że pewnie z 13k trza dać :angry:

 

Na żywo kopara opada. To zdjęcie przekłamuje trochę kolor. Ale odcień jaki ten zegarek am niebieskiego na żywo powala. Mnie rozkłada na łopatki. W ogóle świetna jakość zegarka. gdyby cena była przystępniejsza i rozmiar mniejszy to bym bardzo mocno rozważał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.