Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2020 o 11:56, cyryl99 napisał:

Stało się. Duch przybył na nadgarstek mój. I chyba dłużej ze mną zostanie...

Ze zdjęcia nie wynika to w sposób jednoznaczny ale jeśli to czarna tarcza to do tej najładniejszej wersji "duszka" przydałby się jeszcze brązowy pasek...

Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rafalmosty napisał:

😉

 

 

Dwa flagshipy :) Na początku byłem nawet lekko sceptyczny względem Twojego paska, ale teraz widzę, że nadał on Twojemu egzemplarzowi oryginalny, nieszablonowy charakter. Do tego stylowo komponuje się z Twoimi meblami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Edmund Exley napisał:

 

Dwa flagshipy :) Na początku byłem nawet lekko sceptyczny względem Twojego paska, ale teraz widzę, że nadał on Twojemu egzemplarzowi oryginalny, nieszablonowy charakter. Do tego stylowo komponuje się z Twoimi meblami :) 

Dzięki😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyryl99, jak w Twoim Spirit świeci luma? Długo? Bo na zdjęciach z fratellowatches.com wygląda to pięknie:

 

Longines-Spirit-L3.820.4.73.2.006.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcie, super luma.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Edmund Exley napisał:

@cyryl99, jak w Twoim Spirit świeci luma? Długo? Bo na zdjęciach z fratellowatches.com wygląda to pięknie:

 

Longines-Spirit-L3.820.4.73.2.006.jpg

W takich zdjęciach wyłącza się latarkę UV jeszcze w trakcie odliczania samowyzwalacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zaratsu napisał:

W takich zdjęciach wyłącza się latarkę UV jeszcze w trakcie odliczania samowyzwalacza :)

Dziękuję, nie narzekam. Mocno świeci do  samego rana. Spróbuję sfotografować go w ciemnościach. Muszę przyznać, że luma i rozmiar były jednymi z najważniejszych kryteriów wyboru.

Konkurencją dla niego był ten oto limitowany Primek

https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-sport-l-e-108038/#utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter_PRIM Sport L.E._202020

I luma, i 38,5 mm średnicy, tylko ta powalająca cena....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar, pasek nieco słabszy ale co to za cruiser...Yamaha? I czy na pewno rękawiczki od tego zestawu! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, desmo napisał:

Fajny zegar, pasek nieco słabszy ale co to za cruiser...Yamaha? I czy na pewno rękawiczki od tego zestawu! 😉

 

Pierwsze pełna zgoda 😄, drugie również - nad tą kwestią aktualnie pracuję, choć tak naprawdę to nie ja 😉. Moto to Honda VTX 1300 Custom na gaźniku z rurami Vance & Hines. Nakręca automaty jak dobry rotomat 😁 Grubych rękawic nienawidzę, więc to taki kompromis na miasto pomiędzy nimi, a jazdą na zdrapkę. W trasę tak nie jeżdżę, żeby nie było 😂

 

A Ty na czym śmigasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rads napisał:

 

Pierwsze pełna zgoda 😄, drugie również - nad tą kwestią aktualnie pracuję, choć tak naprawdę to nie ja 😉. Moto to Honda VTX 1300 Custom na gaźniku z rurami Vance & Hines. Nakręca automaty jak dobry rotomat 😁 Grubych rękawic nienawidzę, więc to taki kompromis na miasto pomiędzy nimi, a jazdą na zdrapkę. W trasę tak nie jeżdżę, żeby nie było 😂

 

A Ty na czym śmigasz?

372 akurat było ale rękawice też  bez certyfikatu 😉 

 

5F1DCD3A-27A1-4FAE-91B6-6B45B0D58ED4.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, desmo napisał:

rękawice też  bez certyfikatu 😉 

 

E tam, głupstwa, ważne, że do zegarka pasują 😄😄 Czyżby to Special Black Edition? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee krążowniki to nie moja bajka to miejski protoplasta serii dark  custom. Twój zegarek by pasował 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, trudno mi wyobrazić sobie lepszy zegar "do kompletu" z HD niż ten na Twoim zdjęciu 😉 Gratuluję dobrego gustu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Bez względu na to, jak rewelacyjnie wpasowano datę w standardowej wersji, to jednak no-date nic nie przebije. Pewnie nigdy nie przestanę żałować, że są to prawie zawsze limitki z ceną x3, zamiast zwykłych, równoległych serii (najwyżej o nieco mniejszej liczbie egzemplarzy, może nie do dostania w każdym jednym salonie, ale na litość boską nie po 15 czy 20.000 PLN za brak datownika! ). Ale cóż, może to i lepiej, bo i przez to pokusa mniejsza 😉

 

Fall-20-01.thumb.JPG.ac1da28bdef3247487fd22244e7d4c6b.JPG

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rads napisał:

 

Bez względu na to, jak rewelacyjnie wpasowano datę w standardowej wersji, to jednak no-date nic nie przebije. Pewnie nigdy nie przestanę żałować, że są to prawie zawsze limitki z ceną x3, zamiast zwykłych, równoległych serii (najwyżej o nieco mniejszej liczbie egzemplarzy, może nie do dostania w każdym jednym salonie, ale na litość boską nie po 15 czy 20.000 PLN za brak datownika! ). Ale cóż, może to i lepiej, bo i przez to pokusa mniejsza 😉

 

 

Wersja z recenzji powyżej to nie jest limitka.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rads napisał:

Hehe, trudno mi wyobrazić sobie lepszy zegar "do kompletu" z HD niż ten na Twoim zdjęciu 😉 Gratuluję dobrego gustu 😁

Dzięki. Longines, co pokazuje Twój egzemplarz, też ma kilka zegarków, które pasują do klimatu.

 

 

5A9C9958-3095-45C7-991A-B1EC3D59376F.webp

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

 

Jakoś tak nadgarstek nagle jakby mi sie powiększył? Albo l2l jest w tym zegarku mniejsze niż zawsze myślałem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Wersja z recenzji powyżej to nie jest limitka.

 

Tak, wiem. Widzę też, że jest krzemowa sprężyna, super sprawa. Jest to bez wątpienia krok w dobrym kierunku, ale w dalszym ciągu nie równoległa wersja w zbliżonej cenie, którą bardzo chętnie bym powitał (i nie chodzi mi tylko o LLD).

 

legend-divers.jpg.7d5bbfa433c966522074926bcb267ff9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.