Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Fani i antyfani ROLEXA

Ankieta  

338 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek :

 

IMG_8965-4.jpg

 

Jest to mój drugi Rolex i zapewne nie ostatni :)

 

Swoją drogą strasznie obciachowy, co nie? Wstyd się gdzieś w ogóle z takim pokazywać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De gustibus...

Michał, napisz proszę, czy gdyby na tym zegarku napisano by Certina czy Seiko tez by Ci się podobał tak, jak jest?

Nie myśl o marce, famie czy nawet mechanizmie ale popatrz obiektywnie na stylistykę.

Czy gdyby to nie był Rolex, kupiłbyś taki zegarek?

 

PS

Nie staram się prowokowac, chce po prostu zrozumieć ten fenomen...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak żółte odpuściłeś..Słuszna decyzja.Pikny jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De gustibus...

Michał, napisz proszę, czy gdyby na tym zegarku napisano by Certina czy Seiko tez by Ci się podobał tak, jak jest?

Nie myśl o marce, famie czy nawet mechanizmie ale popatrz obiektywnie na stylistykę.

Czy gdyby to nie był Rolex, kupiłbyś taki zegarek?

 

PS

Nie staram się prowokowac, chce po prostu zrozumieć ten fenomen...

Wojtek, powiem tak, gdyby ten Rolex kosztował o nawet 2-3 tys euro więcej, to też bym go kupił - bo tak strasznie mi się podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz obiektywnie na stylistykę.

Nie ma czegoś takiego ;)

 

I nie ma też czego za bardzo rozumieć - albo rusza, albo nie i tyle. Dla mnie zegarek Michała jest absolutnie cudowny (BTW, akurat to zdjęcie tego nie oddaje, Michał, popraw się ;) i gdyby nie to, że GMT-II lepiej uzupełni mi się z Milgaussem, to byłby kandydat do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, powiem tak, gdyby ten Rolex kosztował o nawet 2-3 tys euro więcej, to też bym go kupił - bo tak strasznie mi się podoba.

 

No to szczerze gratuluję Ci nabytku i niech się nosi :)

 

Sam z Rolków chętnie przygarnąłbym pierwszą wersję Explorera.

Gdyby był trochę większy ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :

 

 

Jest to mój drugi Rolex i zapewne nie ostatni :)

 

Swoją drogą strasznie obciachowy, co nie? Wstyd się gdzieś w ogóle z takim pokazywać :)

 

No, no Michał, świetny ten Twoj nowy nabytek! Gratuluję i czekam na więcej fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :) Galeria oczywiście będzie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszym Michał! Co do buractwa, to chętnie bym nim został. No, ale nie wiem czy się łapię w definicję bo chciałbym Rolka nie dla szpanu kasą tylko dlatego, że to Submariner i GMT Master II to dla mnie zegarki idealne i pałam do nich miłością a gdzie zaczyna się pasja tam kończy się buractwo...jak sądze :lol:


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie powinien istnieć. Zawsze znajdzie się ktoś kto bardzo polaryzuje i takie opinie są nic nie warte. Co mogę zarzucić mojemu Subowi??? Idealne wykonanie, dokładność, idealne proporcje itd???? Poproszę o konkrety - bo fakt, że komuś się źle kojarzy do mnie nie przemawia. Komuś się nie podoba?? Ok, ale przecież to nie oznacza, że jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :

 

IMG_8965-4.jpg

 

Jest to mój drugi Rolex i zapewne nie ostatni :)

 

Swoją drogą strasznie obciachowy, co nie? Wstyd się gdzieś w ogóle z takim pokazywać :)

 

Gratuluje! :) Rolexy lubia sie mnozyc, jak masz parke to bedzie ich wiecej :) (gorzej jak masz 2 samczyki, ale od czego surogatka ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Myśle, że przydałby mi się jeszcze nowy Explorer :)

 

Swoją drogą mam propozycje zamiany na złotą Daytone. Z moją dopłatą oczywiście.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Myśle, że przydałby mi się jeszcze nowy Explorer :)

 

Swoją drogą mam propozycje zamiany na złotą Daytone. Z moją dopłatą oczywiście.

 

Co prawda Daytone juz mam, ale zlota bym nie pogardzil - jest jeden model, ktory mi sie bardzo podoba :)

A na razie czekam na SkyDwellera "na zywo" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

To jest 36mm??

 

Nie chciałeś poczekać na DJ II?Na zdjęciach wygląda zacnie,mi osobiście (choć nie jestem fanem Rolków) się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie, to męski rozmiar - 41mm. Mój DJ mi się bardziej podoba od nowego. Ten bezelek jest hipnotyzujący :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo 36mm coś mi nie pasował na Twoją rękę a zajrzałem na stronę Rolexa i z czarną tarczą widzę własnie tylko 36mm,a 41mm nie ma.

Albo coś źle patrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na tarcze granatową a nie czarną. Gratulacje, jeden z najlepszych DJ. Też sie przymierzam do DJ 41mm i też mam 20cm w nadgarstku no i widzę na twoim przykładzie że te dwa rozmiary dobrze współgrają ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest świetny, oglądałem go w salonie. Na żywo robi piorunujące wrażenie. Gratuluję wyboru. W kwestii sympatii ;) do marki wpisuję się do grona zwolenników. Pomijając takie atrybuty jak jakość, historia, rozpoznawalność będę być może mało oryginalny ale stwierdzam, że zegarki te po prostu mi się podobają. Szczególnie te z profesjonalnej linii i raczej wersje w stali. W bi kolorze byłoby mi nie do twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mi się nawet podoba chociaż podobałby się bardziej gdyby nie miał "mercedesa" i był bez lupki.

New 2012 Rolex Ref 116622 Yachtmaster 40 mm blue

Schermafbeelding-2012-03-07-om-13.58.08.png

Cena-€ 9.185

 

Natomiast za DJ II smooth bezel trzeba zapłacić € 5.685. Szkoda,że nie okolice 4k ojro ;)

 

Edyta:Na forum rolexa są fotki z Basel-I YM i DJ II wyglądają fajnie,aż się chyba pofatyguję obejrzeć na żywo jak dotrą do PL.

DSC_1336.jpg

DSC_1337.jpg

DSC_1354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSCN7759.jpg

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1337699734[/url]' post='812966']

Hej, nie, to męski rozmiar - 41mm. Mój DJ mi się bardziej podoba od nowego. Ten bezelek jest hipnotyzujący :)

36mm w Rolexie to też męski rozmiar ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSCN7759.jpg

 

jest świetny; dziś mierzyłem :), Michał Tobie również gratuluje fajnego rolexa


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , jeden z nielicznych bicolor co mi sie naprawde podoba . Tarcza jest rewelacyjna .

 

Jak bede go kiedys sprzedawal to pojdzie z kompletem bialych skarpetek , no moze dorzuce tez sandaly :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał.

 

36mm w Rolexie to też męski rozmiar ;)

To zależy przy jakim nadgarstku, bo przy moim, to raczej nie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również podoba sie Yachtmaster blue - lubię to zestawienie kolorystyczne. Choć jak zawsze, lupkę bym usunął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.