Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkać go na aukcji nie jest łatwo,ja w każdym razie jeszcze nie widziałem,chyba rzadziej występuje niż niebieska czajka która dla mnie jest wzorem pięknego zegarka,mimo że kwarcowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, a mam już ich ze 25 sztuk

No się uśmiałem do łez :) :) ;). Jakie to prawdziwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No się uśmiałem do łez :) :) ;). Jakie to prawdziwe ;)

Panowie, jest plan. Może obfocimy nasze kwarce i wrzucimy tu żeby zobaczyć jakie są ładne i jakich nie kupimy bo zbieramy mechaniczne... :rolleyes: .


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wielbiciele kwarców,na Allegro wystawiana jest niebieska kwarcowa czajka !!!jeszcze 3 dni a cena ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanik dzięki za cynk. Kupować nie będę, ale z ciekawości poobserwuje na ile ją wyceni rynek :)

Gratuluję Poldka. Piękna sztuka. Takie kwarce to mógłbym nosić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszła uszkodzona czajka za 132zet!!! a poldek tez uszkodzony za ponad 80!!!szok.

Ile można w takim razie zapłacić za sprawną?kupił ktoś może niedawno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z lekka przegięcie z ceną tej Czajki :) Toż niedawno sprawna Rakieta z wielopłaszczyznowym szkiełkiem, na podobnym mechanizmie poszła za mniejszą kwotę :) Co prawda w opcji "kup teraz" ale za mniejszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powariowali normalnie, wygląda jakby znowu do łask wracały kwarce,ale 132 zeta za nie wiadomo w jakim stanie Czajkę to już lekkie szaleństwolaugh.gif


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowa moda na te ruskie kwarce nastała? :)

Może czas się zacząć wyprzedawać z kwarców?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto właśnie jeszcze poczekać ;) Zaraz dojdziemy do wniosku, że kwarce to (o zgrozo!) lokata kapitału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podsumowałem swoje kwarce. Mam ich 17 sztuk, plus 16 sztuk elektronicznych. A tu fotki zbiorowe - nieudolne bo sprzęt starawy a i ja nie młody...

 

17kwarc1.jpg

 

17kwarc.jpg

 

16elektr.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie czy to oby produkt SU ?W śriodku japan mov,.

post-41508-0-54142700-1353156293_thumb.jpg

post-41508-0-87170700-1353156316_thumb.jpg

 

i co by nie było że NASZA PARTIA MA SŁUSZNĄ LINIĘ :

 

post-41508-0-76308100-1353156504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem taką świetną kwarcową czajkę:

img20121113133742.jpg

Niestety niesprawny jest moduł :( Poratuję ktoś mechanizmem/częściami lub chociażby wiedzą gdzie można próbować ją naprawić?

Mechanizm 3050 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregh - widzę, że kolekcja kwarców niezła - są "pozycje obowiązkowe" - Łucz z tarczą w napisach, Slava udająca divera czy Łucze-budziki :) Pogratulować!

@Zdzisiek - nie mam pewności co do pierwszego Poljota, ale ten Łucz z sierpem i młotem ma zapewne werk 2356 czyli jeden z najpowszechniejszych ruskich kwarców.

@TowRoupas - w tej Czajce to raczej powinieneś mieć mechanizm 3056 względnie 3056A, a nie 3050. No chyba, że to jakiś składak. Jak masz 3056, to można pokusić się o podmiankę modułu z innego zegarka (najpopularniejsze i najłatwiejsze do zdobycia są Slavy z mechanizmem 3056 - praktycznie nie ma tygodnia by jakaś się nie pojawiła na Allegro).

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć... Podpowiedzcie mi moi mili jaka bateryjka (wytrzymała) pasuje do ŁUCZa 2350?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2356 (od strony elektrycznej to to samo co 2350) stosuję baterie oznaczone jako SR920 lub TC 371 i pochodzą one od różnych producentów. Uważaj aby nie trafić na nieco grubszy "zamiennik" - nie pamiętam oznaczenia, ale bateria jest o ok. 0,5 mm grubsza niż 920/371 i mogą być problemy z jej poprawnym zainstalowaniem.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dziękuje sthool za informację... Zegarek jeszcze co prawda w drodze gdzieś, ale jak przyjdzie będę już wiedział co do niego włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że prawidłowa dla tego werku bateria powinna mieć średnicę 9,5 mm i wysokość 2,0 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek przestań pokazywać takie propagandowe kwarce bo zaczne z Toba rozmawiać tylko po rosyjsku :rolleyes:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Łucz jest tak średnio propagandowy, bo od "Pierestrojki" zaczął się schyłek imperium sierpa i młota :) Łucz ma fajną (choć chyba nieoryginalną) koronkę idealnie wpisującą się w delikatną linię koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.