Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

wymiary to 28x19cm i wys.11cm bez podstawki i pokrywy .Znalazłem na OLX za 5 dyszek , wiem że poduszki są bokiem ale jakbym dał normalnie to wieko się nie domyka/nie przeszkadza mi to/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, a dodając do tego cenę to chyba nie spotkałem się z możliwością dokonania lepszego zakupu :). Widzę dwa arbuzy, też miałem dokupić drugiego, ale narazie odkładam tę decyzję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEnooo ładne !!!! i pudełko i zegareczki 

Takie właśnie pudełeczko i w takim wykończeniu na połysk szukam do moich kieszonkowych - tylko musiały by mieć odpowiednie przegródki

Może by można to przerobić ? to nowy nabytek? jakieś namiary ?

 

Mała uwaga - poduszeczki masz bokiem  :rolleyes:

Zerknij sobie w te miejsca:

http://allegro.pl/stara-gablotka-kuferek-witrynka-na-stary-zegarek-i5006571498.html

http://allegro.pl/gablotka-na-rozne-kolekcje-ozdobna-i5001935871.html

Miałem też gdzieś namiary na firmę robiącą bardzo fajne gabloty / skrzynie na numizmaty. Muszę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę się swoimi "poduszkami" homemade na zegarki :)

1f4ada57254ffb893e7698c96cd3fe33141.101.1f4ada57254ffb893e7698c96cd3fe33141.101.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieduże ale cieszy

Świetne pudełko, nie wspomnę o zegarkach. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil - Kreatywność to Twe drugie imię ;)  no czegoś takiego jeszcze nie widziałem :blink: gratuluję pomysłu :D  Gorzej jak bladym świtem z zaropiałymi ślepiami będziesz chciał jajecznicę usmażyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak cos sie z tego wykluje

Pomysł - prima sort.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)

Zgadzam się na kopiowanie i bezpłatne rozpowszechnianie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten patent biorę ale najpierw muszę nazbierać na jajka ) gdyby kupić kilkadziesiąt ale pakowane po 10 to szkatułka niczego sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że i opakowania a i nawet same jaja, które tam były, pochodzą z epoki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że i opakowania a i nawet same jaja, które tam były, pochodzą z epoki! :D

Te wytłaczanki można opisać jako NOS :D , pochodzą z czasów PRL i nigdy nie były używane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli godne siedziska dla godnych sikorek.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja - tylko teraz musisz je regularnie nakręcać coby ci się zbuki nie porobiły  ;)

post-68206-0-57860700-1423325342_thumb.jpg

post-68206-0-88564200-1423325351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak..

 

Milowy krok w dziedzinie przechowywania i prezentacji kolekcji.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale jakoś mi się to kłóci z precyzją i pięknem zegarków.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać koledze Enkil że ma zacięcie we krwi - kupuje naprawia i serwisuje zegarki które u większości leżą jako dawcy części - niechciane nielubiane trupki - Enkil je wyczyści nasmaruje i nosi ciesząc się nimi - dla mnie to właśnie jest pasja - coś dużo bardziej wartościowego niż przebicie wszystkich w licytacji drogiego zegarka 

A wracając do tematu to na damskie zegarki polecam wytłoczkę  z Toffife  

post-68206-0-39660900-1423347488.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać koledze Enkil że ma zacięcie we krwi - kupuje naprawia i serwisuje zegarki które u większości leżą jako dawcy części - niechciane nielubiane trupki - Enkil je wyczyści nasmaruje i nosi ciesząc się nimi - dla mnie to właśnie jest pasja - coś dużo bardziej wartościowego niż przebicie wszystkich w licytacji drogiego zegarka 

A wracając do tematu to na damskie zegarki polecam wytłoczkę  z Toffife 

 

 

A Polak potrafi. Gratuluje pomyslu. Wywalam ciezkie pieniadze na jakies tam skrzynki i rotomaty, a tu kolega Enkil sobie cos takiego wymyslil. SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady ogarnąć to genialne

 

M_zg_Rozjebany_HD_orygina.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój stojak, którego używam od roku, staje się niewystarczający, postanowiłem zainwestować w gablotkę.

Dostałem takową gablotkę za darmo, więc postanowiłem ją wykorzystać i tu pytanie do was bardziej doświadczonych.

Jak byście ją wykończyli, czyli płótno pewnie jakieś (kolor, materiał) oraz mocowanie zegarków (na spinki, zszywki)? 

Raczej skłaniam się ku wieszaniu zegarków na paskach, ponieważ dość często noszę nawet stare Pobiedy.

Do gablotki wchodzi 30 zegarków pionowo, oraz 36 zegarków jeśli ustawię gablotkę w pionie, dlatego z oczywistych względów wolałbym to drugie rozwiązanie. Są to ilości dość małe, ale starałem się zachować bezpieczne odległości między zegarkami.

Do gablotki pewnie też chciałbym zamontować jakieś podświetlenie, ale to pewnie rozwiążę taśmą led w późniejszym terminie.

Zdjęcia tylko z przymiarki:

gallery_46829_2127_177855.jpg

gallery_46829_2127_368809.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.