Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanizmów nie projektują. A to nie mechaniczny gdzie da się wywnioskować działanie po rozłożeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reklamacja?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy w dacie rok ustawić na 2012.

Niby moduł ma zakres daty do 2015 i stąd te wariacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy w dacie rok ustawić na 2012.

Niby moduł ma zakres daty do 2015 i stąd te wariacje :)

Wlasnie sprawdzilem, ten patent nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to jakiś wyjątkowo nowoczesny werk......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

….......u mnie działa poprawnie. Podobno defekt dotyczy losowych mechanizmów.  

f0fecf4d1b78.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem swoje Otago dwa razy na rękojmię i dałem sobie spokój :) Po tym jak widzę opinie innych użytkowników na temat innych zegarków stwierdzam że dobrze zrobiłem. A szkoda zegarki mają swój charakter. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi kolega Santino i prezzesso mają gg. Umów się z chłopakami na piwo to obejrzysz.

Dziękuję za info, może skorzystam z okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten nowy Gerlach ale nie pasuje mi ta żaba za bardzo:-/ a już byłem nastawiony na kupno. Ehh:-(

Nastawienie na żabę nie miało sensu od samego początku bo to zegarek limitowany 115 sztuk był/jest to zegarek forumowy czwartego wymiaru ;) Lista zapisów była zamknięta już dawno temu.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jest przecież brązowy bliźniak bez żaby do kupienia bez problemu.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jest przecież brązowy bliźniak bez żaby do kupienia bez problemu.

 

Pozdrawiam, Piotrek.

A no właśnieto ten widziałem i zdziwilem się jak zobaczyłem ten z żabą. Wolę ten bez ;-) tylko znowu ktoś tu pisze że ten mosiądz brudzi:-/ zawsze coś, nie może być idealnie..

Edytowane przez DobeczekWereczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Mam i ja

 

20160721_201126.jpg

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnieto ten widziałem i zdziwilem się jak zobaczyłem ten z żabą. Wolę ten bez ;-) tylko znowu ktoś tu pisze że ten mosiądz brudzi:-/ zawsze coś, nie może być idealnie..

Brudzi, ale ten "brud" jest bardzo latwy do usuniecia, a emocje z obcowania z zegarkiem z takiego materialu cudowne.

 

Gratuluje Panowie, fajne zegary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam brudzi. Jak ktoś ma pecha i ma złe pH ;) potu to tak. Ale to tak 1 osoba na 50 albo i 100. Tyle jest zegarków z "brązu" i tu i na świecie i narzekają na to tylko jednostki.

I jeszcze jedno - nie ma tu znaczenia marka zegarka.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnieto ten widziałem i zdziwilem się jak zobaczyłem ten z żabą. Wolę ten bez ;-) tylko znowu ktoś tu pisze że ten mosiądz brudzi:-/ zawsze coś, nie może być idealnie..

Każdy mosiądz brudzi - nie tylko ten, to dlatego że metal się utlenia, a sól z potu ten proces przyspiesza - nie wygląda to tak że "cała łapa" Ci zsinieje ale jedynie w miejscach gdzie koperta styka się ze skorą MOŻE (bo to też zależy od Twojego prywatnego ph, u jednych ten proces jest mocniejszy - np u mnie, a u innych w ogóle nie ma problemu ) pojawić się zielono - brązowy ślad, można go usunąć pocierając "brudne" miejsce palcem drugiej ręki... "Problemu" nie ma (nawet u mnie) w chłodniejsze dni.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam jak z uczulaniem czy ktos coś wie? Bo w necie jedni piszą że uczula a inni że absolutnie nie. Z niklem mam problem a co do mosiądzu to nie wiem:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może być insza inszosc. Potrzymaj w ręku jakiś stary klucz ( bo teraz to się chyba tylko kwaśne robi) z pół godziny albo przyklej do ręki plastrem to zobaczysz.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam jak z uczulaniem czy ktos coś wie? Bo w necie jedni piszą że uczula a inni że absolutnie nie. Z niklem mam problem a co do mosiądzu to nie wiem:-/

To kwestia indywidualna, tu na pomoc nie licz :) Sam się musisz przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-( trochę boję się ryzykować bo później będę bujał się z zegarkiem którego nie będę mógł nosić.

 

Ja jestem uczulony na nikiel - i jeśli chodzi o zegarki z brązu, a wcześniej miałem Maraneza, to poza brudzeniem nie miałem jakichś innych "dolegliwości" - z tym że, moim zdaniem, zegarek z kopertą z brązu to nie jest zegarek do noszenia na co dzień, bo brąz to nie jest najlepszy materiał na kopertę, po pierwsze ze względu na utlenianie, a po drugie na specyfikę tego stopu. To fajny zegarek jako jeden z wielu - zakładany od czasu do czasu...  z tym że to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać  :) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek wystawisz na bazarek. Od tego jest :)

Nikt ci nie powie czy będzie cię uczulał.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę to przemyśleć bo coś w tym rzeczywiście jest. A miałby to być jedyny jak na ten moment zegarek noszony codziennie. Ok, tak czy owak dzięki za informacje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę to przemyśleć bo coś w tym rzeczywiście jest. A miałby to być jedyny jak na ten moment zegarek noszony codziennie.

Nie ma co ryzykować,wybierz zegarek ze stali szlachetnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.