Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniesz wyciągać balans, sprawdź przez lupę czy włos nie został sklejony, tak jak zasugerował wocio19. Jest to widoczne.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja taka, że został namagnesowany, np. przez śrubokręt, itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie możliwe:) jakas kolejna cenna rada na rozmagnesowanie, oprócz przykladania do monitora z taka funckja?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanieść do zegarmistrza, normalny zrobi to za darmo, zabieg trwa 3 sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zapytać czy na forum jest jakiś spec od dorabiania lumy do wskazówek? chodzi mi o jak najlepszy dobór koloru pod indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawisz jakieś poglądowe zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zegarek mi spieszy to muszę dać na balansie muszę dać na plus czy minus?

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, da sie w jakis cudowny sposób usunąć (przepolerowac czy coś w tym rodzaju) płytkie ryski z chromowanej koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płytkie to bez problemu. Ja używam do tego pasty polerskiej Tempo K2. Dobra też jest pasta Aluchrom K2


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technika generalnie zgodna z instrukcją na pudełku pasty. Nakładasz pastę, czekasz aż podeschnie i potem polerka. Teraz robię to mechanicznie Dremelkiem i końcówką filcową. Kiedyś robiłem ręcznie - szmatka. Obie metody są równie skuteczne ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dłużej. Zależy oczywiście od ilości i głębokości rys.

Do jednostkowych działań nie opłaca się kupować sprzętu.

Zrób sobie jedną kopertę ręcznie i będziesz wiedział, czy jest to dla Ciebie dużo roboty, czy do przyjęcia.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób ostrożnie, to nie zepsujesz ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wielkie dzieki za pomoc :)

Wiem ze jestem upierdliwy, a co polecacie do szkielka bo zazwyczaj cisne elmexem i strasznie dlugo to trwa...

Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier ścierny na mokro o grubości/ ziarnistości 1500/2000/2500. W zależności od grubości rys, u mnie przeważnie idzie od 1500 przez 2000 aż do 2500. I do tego pasta polerska typu K2. Często się zdarza, że szkło mimo, że jest mało porysowane o jest nie do uratowania, bo szczególnie współczesne plexi są słabej jakości i jak zaczniesz polerować to matowieje i nadaje się tylko do wyrzucenia nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje! Mam nadzieje ze niedlugo pochwale sie tym co osiagne dzieki Waszej pomocy :) bo przyszla Slawa w automacie co sie wszyscy zastanawiali czy jest porysowana i owszem jest az matowa :) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś widział, lub ma taki werk?? Pierwszy raz widzę takie mocowanie nakrywek w petrodworcu??

bbe8db588df49710b7607d51dfcb9c3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś widział, lub ma taki werk?? Pierwszy raz widzę takie mocowanie nakrywek w petrodworcu??

 

W Balticach takie były. Wydaje mi się że w pierwszych Rakietach-Balticach czyli ich następcach też.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi w goglu wyskoczyło gdy szukałem baltiki właśnie, zastanawiając się jaka powinna być koperta, taka jak na fotce tego werku jest prawidłowa? Były tylko w jednym typie czy więcej kopert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.