Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie jest to mój najstarszy radziecki zegarek jaki mam, około 1935/36 rok i też moje pierwsze K43 :D

20231217_192142.jpg

20231217_192146.jpg

20231217_192155.jpg

20231217_192224.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wpadnes za 20zł B)

Żal było nie brać patrząc na to w jakim stanie jest (szkiełko nawet oryginalne)20231220_174307.thumb.jpg.b0aa450389cb261502079d4ad08fcdd9.jpg20231220_173746.thumb.jpg.67f56798ce961f49deca269a11ee1b65.jpg20231220_173730.thumb.jpg.8bf8d9324c4a7ddcd853eeb3b9cea45d.jpg20231220_173705.thumb.jpg.f068f84eb437844ce5f92ce6c911acd0.jpg20231220_174320.thumb.jpg.344f55c5e557681fbba22a448a28278b.jpg20231220_173555.thumb.jpg.46701760179ff54059131484224fa74a.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

 

Gratulacje! Dwa lata poszukiwań, na szczęście zakończonych sukcesem ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, battrek napisał(-a):

Mi ostatnio takie wpadły 🙂

IMG_0701.jpeg

 

Zazdro mega


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Progfan_87 napisał(-a):

Prawie 2 lata poszukiwań i w końcu się trafił w dodatku na same święta także temat prezentów mam zamknięty.

 

Ależ ten sekundnik ma cudny.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, renqien napisał(-a):

Wzbraniałem się, wzbraniałem, ale w końcu uległem...

 

 

 

Szkiełko się lekko przepoleruje i będzie OK. Ten akurat kupiony w normalnej cenie, ale nadal nie rozumiem, czemu one są takie drogie. To jest zegarek, który powinien kosztować max około 500zł, a widzę, że ludzie winszują sobie ponad tysiaka za marny stan. Nie wiem, może ja czegoś nie widzę, co te zegarki w sobie mają...

 

Każdy zegarek radziecki powyżej 30 lat, w bardzo dobrym stanie da się drogo sprzedać - to tylko kwestia poczekania na kupca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki Panowie. Blonex  w taki stanie to   mega znalezisko :)

Na widok k-43 zawsze mi się gęba cieszy :) A takiego Pdl-a to bral bez zastanowienia. Medyczna Sławę też w tej cenie o której Radek wspominał :)

Tymczasem siedzę i gryzę palce - jeszcze troszkę i zakończy się licytacja zegarka  którego szukałem kilka lat. Jak wejdzie to doskonałe zakończę ten rok :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

Piękne nabytki Panowie. Blonex  w taki stanie to   mega znalezisko :)

Na widok k-43 zawsze mi się gęba cieszy :) A takiego Pdl-a to bral bez zastanowienia. Medyczna Sławę też w tej cenie o której Radek wspominał :)

Tymczasem siedzę i gryzę palce - jeszcze troszkę i zakończy się licytacja zegarka  którego szukałem kilka lat. Jak wejdzie to doskonałe zakończę ten rok :D

 

Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Powodzenia. 

Dzięki, udało się 🙂

Pochwale się jak już będzie u mnie ale to jeszcze sporo czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rurov napisał(-a):

Mój nowy nabytek, miałbym ostatni ale pojawiło się jeszcze coś innego, ale to innym razem.

 

Gratulacje. Tytan nie za często się trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to mój drugi tytan.

Edytowane przez rurov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ostatni zakup w tym roku,jeszcze wczoraj rano na olx a dziś u mnie na ławie 

 

20231229_191212.jpg

20231229_190540.jpg

Edytowane przez jarek08s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.