Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

Wczoraj wpadły dwa Poljoty. W końcu coś mi się trafiło fajnego :)

DSC_8730.JPG

Gdzie takie wpadają 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Gdzie takie wpadają 🤔🤔🤔

 

W mojej okolicy, od handlarza starociami. W dodatku w fajnych cenach, bo za oba zapłaciłem 400 zł.

Wpadła jeszcze bardzo ciekawa szwajcarska kieszonka z ciekawą dedykacją i historią :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam taką elektryczną "Elektronikę", kupioną jeszcze na straganie u Ruskiego w latach 90-tych, ale coś w niej mryga i nie daje się ustawić....Chyba dopadł ją resurs....

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest świetny. nie widziałem jeszcze takiego. trochę zbierałem elektroniki w tym stylu, ale żona się zbuntowała, że cały dom zastawiony i teraz leżą u mnie mnie w kanciapie :D. na widoku tylko ceramiczne.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki poljocik  z niedociągnieciami  z opisu wynika ze z 1987roku

p2.jpg

p1.jpg

p3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.03.2024 o 20:48, Hecke napisał(-a):

Taki Poljot wpadł przed Świdnicą.

Ktoś zadał sobie trud aby spolerować mostek.  

Jak tutaj masz idealny przykład składaka. Mechanizm od poljota automata a natomiast koperta od rakiety np. Papirus


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Składak to skladak ale na oryginalnych częściach pochodzących z tej samej  rodziny zegarków.  Świetny zegarek.

 

 

20240315_112014.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil? Właśnie skończył... Trzy ostatnie. Stare dziady, ktoś powie.  Może. Może tak, może nie. Dzięki Przemek.

20240315_110956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, art_69 napisał(-a):

Składak to skladak ale na oryginalnych częściach pochodzących z tej samej  rodziny zegarków.  Świetny zegarek.

Tarcza super.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, drobnypijaczek napisał(-a):

To cyk u mnie też Wostok. Dzięki @Enkil

20240315_110536.jpg

temu wostoku oczko się wykrzywiwszy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.