Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Enkil.Myślę że każda następna sztuka która nie zmieści się w moim kuferku,zbliży mnie i moją żonę do wizyty u adwokata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj taka Elektronika 55 - fajna, bo nieużywana i w ciekawym blisterku :)

post-88672-0-98622600-1548781044_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nabytki Piotrze :)

Trafiłeś jakiegoś hurtownika?

Dzięki Roman. Kojarzysz taki obiekt jak Stadion X lecia ? Od czasu do czasu zaglądam do gościa, który tam handlował :) Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkoch

Oooo no kurcze super jest!!! Nieźle to razem w komplecie wygląda :) A który to rok?

 

Nie ma karteluszki, niestety. Ale to raczej późny model ale jeszcze USSR


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na bogato Panowie, gratuluję nabytków! W ubiegłym tygodniu kupiłem zmatowionego Poljota z popękanym brudnym szkiełkiem, ale działającego :). Dziś wieczorem pomagał mi przy nim 11 letni syn Bartek, efekt widać poniżej. Drugie zdjecie wewnętrzny napis na dekielku, to standard czy coś nietypowego? Postać w tle Wasilij Szukszyn, czytam obecnie jego opowiadania, jest klimat...polecam.

post-76233-0-67022500-1548792126_thumb.jpg

post-76233-0-05961200-1548792142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A dzisiaj taka Elektronika 55 - fajna, bo nieużywana i w ciekawym blisterku :)

Super, mają urok te kwarcyki Zazdroszczę i podziwiam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Roman. Kojarzysz taki obiekt jak Stadion X lecia ? Od czasu do czasu zaglądam do gościa, który tam handlował :)

Ech, stadion - Jarmark Europa, to były czasy.

 

Zachciało się komuś Narodowy budować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w firmie, która wykonała więźbę dachową na tym obiekcie. Na szczęście, już po, całym cyrku z Euro. Nie brałem osobiście udziału w budowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałem na budowie 9 miesięcy, robiłem sap i dso

Żeby było w temacie to takiego kupiłem

post-89049-0-14487600-1548842606_thumb.jpg

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na bogato Panowie, gratuluję nabytków! W ubiegłym tygodniu kupiłem zmatowionego Poljota z popękanym brudnym szkiełkiem, ale działającego :). Dziś wieczorem pomagał mi przy nim 11 letni syn Bartek, efekt widać poniżej. Drugie zdjecie wewnętrzny napis na dekielku, to standard czy coś nietypowego? Postać w tle Wasilij Szukszyn, czytam obecnie jego opowiadania, jest klimat...polecam.

To jest super model Poljota, w zeszłym roku kupiłem takiego w super stanie na Bytomiu, dzień później na innym rynku jakiś napaleniec dosłownie zdjął mi go z ręki, do dzisiaj trochę żałuję, że go sprzedałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzyma klimat, na żywca dużo lepiej wygląda bo kopertę zdjecie pomniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam model, ale bez napisu wewnątrz dekielka. Raczej nie był zbyt często spotykany. Zapewne jedynie w zegarkach za eksport.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

U mnie dzisiaj taki zakup i pytanie z tym związane więc proszę o opinie.Coś mi nie pasuje tarcza do tej koperty i wskazówki.Na stronie www.mroatman.wixsite.com natrafiłem na takie tarcze w innych kopertach i z innymi wskazówkami. Również poprzeglądałem katalogi ale jak do tej pory nie natrafiłem na ten model.

Swoją drogą fajny zegarek ale chciałbym poznać opinie Kolegów czy to składak,bo jeśli tak to chciałbym mu ewentualnie przywrócić oryginalny,właściwy wygląd.Probowałem to weryfikować przed zakupem ale się nie udało i zaryzykowałem.

Z góry dziękuję i pozdrawiam 5f41ebff49b650e17ab359e59e79c8d9.jpg65f48e25e2dc2c57c5cf94f8a815e3f0.jpg57585c7500dd4d016f6840e010f2c4b5.jpg

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy to oryginał, ale skubany ładnie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.