Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście temat chorobowy przestał szaleć ...  :P ...

Pamiętacie jak grali ... hit za hitem ... 

Jutro piątek ... i trzy dni  :D

:rolleyes:


Przy okazji ... w niedzielę przygarnęliśmy z żoną szczeniaka ... :blink:  straszny słodziak, siła spokoju, nie boi się gangu Yorków pomimo warczenia i podszczypywania na początku ... :wacko: . Dziś już najlepszy kolega ... :D

W najlepszym wypadku miał trafić na łańcuch albo jak pozostałe szczeniaki prawdopodobnie do stawu ... :unsure:

:rolleyes:

 

 

post-92919-0-16829900-1541669104_thumb.jpg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny, chyba z niego coś dużego wyrośnie i yorki nabiorą szacunku do kolegi. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

5 x yorek = 1 x Borys 

 

takie mniej więcej będa proporcje wagowe ... zobaczymy  ;)  :D


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uroczy szczeniak, nasz przygarnięty został ze schroniska i początkowo dożo chorował jako szczenie ostatnio tez i straszny łakomczuch był od małego - wcześniej pewnie przy gromadce piesków brakowało jedzenia i musieliśmy wydzielać jedzenie, do dziś mu to łakomstwo zostało przez 13 lat jak go mamy jest bardzo oddany i grzeczny chodź trochę zajadły tez potrafi być i nie raz zazdrosny o kota z którym przez 16lat z nami problemów nie było i nadal jak na swoje lata trzyma się dobrze, apropo szalejących chorób i zwierzaków słyszałem w tv że panuje psia grypa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks - potwierdzam - panuje psia grypa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie? Ja od dzisiaj, o ile mnie pamięć nie myli ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parada bólu...

 

 Film, który odcisnął na mnie swe piętno...na zawsze... Po jego obejrzeniu nic nie jest już takie samo...serio  B)

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie będzie mi się śnić po nocach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taki zespół DWA PLUS JEDEN ...

Wszystko odchodzi w zapomnienie, choć pamiętam że przy ich płycie uczyłem się do matury i do egzaminów na studia. Piękne lato było tego roku  :wub: .


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch, ale się nam temat rozruszał... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. to sowa rogata i dzięcioł czerwony, a zdjęcie z okolic Ameryki Środkowej lub południowych części Ameryki Północnej.

:rolleyes:

Ps.2 A i u nas podobne interakcje zdarzają się pomiędzy sową włochatką, a dzięciołem czarnym. Obydwa gatunki gniazdują w tych samych dziuplach wykuwanych przez dzięcioły czarne .

 

post-92919-0-33911000-1542874462_thumb.jpg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się grudzień, "najłagodniejszy" miesiąc roku ...

Trochę w takim nastroju ... 

... ku łagodności serc i umysłów ... :rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To już tyle lat gdy odszedł...

 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zasadniczo niepijąca - ale gdy Fredi zmarł przydarzyło mi się małe co nieco...

 

Dlatego pamiętam, a raczej słabo pamiętam ten dzień, a jeszcze lepiej pamiętam "dzień po". ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wtedy w mojej pierwszej pracy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wtedy w mojej pierwszej pracy...

Ratować nietykającą księżniczkę we wieży? ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, sprzedawać komputery TIMEX w Baltonie... :huh:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Baltona istnieje do dziś , kiedyś obok PEWEXu najatrakcyjniejsza sieć sklepów w Polsce, obecnie chyba tylko sklepy na lotniskach, zresztą nie najwyższych lotów  ;)

Kupowałem u nich mój pierwszy telewizor OTAKE 32 cale w Baltonie ... w 88 roku był to największy telewizor w sprzedaży.

Dwa miesiące wiszenia na linach i malowania koninów, a i tak starczyło na 3/4, reszta była na 12 rat. Wzrok sąsiadów był jednak BEZCENNY  :D  :D  :D  ;)

A Queen, był ale jakoś nie w moim typie, słuchałem i fascynowałe się muzyką elektroniczną.  Na rok przed śmiercią Freddiego jakoś posłuchałem z dwóch płyt i ... spodobało się. 

No cóż Freddi odszedł z prawdziwą godnością człowieka świadomie umierającego i starającego pogodzić się z tym. Jak wszystko co robił było ciekawe, to jego ostatni klip był na swoje czasy  po prostu genialny w swej prostocie i przesłaniu. Dziś miałby 72 lata ...

Taki jeszcze ciekawy clip ...

:D  :rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespół Omega tym razem wersja koncertowa

Myślę że bardzo energetyczne:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z okazji naszego święta?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze święto czyli moje też? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.