Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przyszły. Wersja wide. Bardzo ładne i super wykonane, no i lekkie.

Shimano RP901.

P-SH-RP901_17403_1_750_750.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i same przyszły ;)

Najważniejsze, żeby były wygodne :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rower i monciak to się nie godzi a zwłaszcza w sezonie ;)

Prawda to. Podobnie z całą nadmorską ścieżką. Widoki fajne... ale nie warte nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT ma nowy model . GT pantera z kołami plus

Rower jak rower - spoko, ale po co Ci takie laczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tylko w ramach ciekawostki.

Nadinterpretacja z twoje strony. ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na np treka roscoe. Linki na zewnątrz - jednym pasują innym nie ale to znaczy, że nie ma wewn prowadzenia przewodu sztycy regulowanej.

Na endurotrophy jest temat o nowościach i m.in. jedną z nich jest odejście GT od ich tylnego zawiasu, którym tak się chwalili. Podobno chodzi o wygaśnięcie patentu Horsta, na którym do tej pory łapy trzymał spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki mogą byc na zewnątrz byle podsiodlowa miala wejscie na linke sztycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma a przynajmniej ja nie widzę :P jeśli nie ma wejścia w okolicach suportu od spodu to zostaje tylko zewnętrzne prowadzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to pantera nie ma wejścia na linke/przewód do myk myka. Tylko myk myk z zewnętrznym przewodem gdyby ktoś chciał zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu odważnych nawierciło już ramy na innych forach... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ja bym sobie odpuścił :P chocuaż w takim ht nawiercenie podsiodłówki nie powinno zaszkodzić ale nie ma co kusić losu.

A jak już przy nowościach jesteśmy - trek pokazał full stache - czyli plusowego 29era na pełnym zawiasie. Skok jak w moim fuelu ale troche pozmieniali, żeby nikt się nie czepiał, że to fuel na szerszej oponie :P

Dłuższa rama ale dla mnie najciekawszy jest tylny trójkąt - można zdjąć łańcuch bez rozkuwania go, tak powinno być w każdym rowerze. Problem poharatanej ramy od zaciągnięcia łańcucha też nie istnieje. Damper coś jak w full floaterze - jest ściskany z 2 stron bo dół zamocowany jest na dolnych widełkach a nie w głównej ramie ale nie widzę, żeby nazwali to full floater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiercenie.. Widziałem takie numery. Nawet jeden " warsztat " w Tarnowie robi taką usługę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja podlinkuję

https://www.pinkbike.com/news/trek-full-stache-first-ride.html

 

a Ty @trollu wytłumacz mi co to za tendencja, że sięgają po coraz grubsze opony tworząc coraz większe czołgi ?

 

może kwestia filmu, ale jakoś pokracznie to jedzie

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na takie kowadlo sa potrzebne gorki zjazdy itd . dymac tym po plaskim .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nie o to chodzi gdzie tym jeździć i po czym bo to wedle uznania tylko o co w tym wszystkich chodzi ? Kolejna metamorfoza ? Fat przeistacza się w Fat Trail ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i same przyszły ;) Najważniejsze, żeby były wygodne :)

Przejechane kawałek. Wydają się być bardzo wygodne. Rzeczywiście są szerokie, więc jak ktoś ma szeroką stopę to jest to dobre rozwiązanie.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower w Bieszczady :P ja sens plusów/fatów widzę w błocie, śniegu czy piachu. A to,że w większości mamy do czynienia ze zwykłą ściółką czy luźną ziemią to nie widzę sensu takich opon, przynajmniej u siebie. Może spróbowałbym 2.6 ale obecne 2.4 to dla mnie ideał. Poza tym -raz - takie rowery mają dawać fun, to hobby więc ciężko patrzeć na nie w 100% logicznie, fatów chyba nie kupuje się rozumem a sercem. A dwa - taki trek buduje rowery na wiele innych rynków - Polska chyba nie jest głównym odbiorcą :P

Na YT był filmik promocyjny Jeffsy (nie wiem czemu go wywalili) nagrywany w Kolumbii Brytyjskiej - mokro i stromo, błoto, kamienie - tam plusy mają potencjał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając testów i opinii o Rondo znalazłem coś takiego:

https://www.lamacycles.com/en/rondo/road

Producent na swoich stronach jeszcze nic podaje. Coś gdzieś kiedyś wspomnieli, ale generalnie cisza.

Tymi nie jestem zainteresowany ale Ruut podoba mi się bardzo. Wynegocjowałem w sklepie 10% rabatu na Al i prawie jestem zdecydowany.

Miałem kupować jakiegoś enduranca ale po dłuższych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że żwirówka dla mnie będzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie Pany o "starym, aluminiowym" epicu? (urzekła mnie ta oczo***na zieleń na żywo).

https://www.specialized.com/pl/pl/epic-fsr-comp/p/115215

Chciałoby się wegiel i w ogóle ale ceny absurdalne... i w 95% przypadków jeden blat (Orbea miło tutaj zaskakuje).

Biję się też z myślami czy odwiedzić targi rowerowe co to je teraz w Gdańsku mamy. Lekki strach przed oddaniem samochodu albo mieszkania w zastaw jest :D

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku byłem w Gdańsku na targach - słabiutko było

Orbea ma dwublat w Oizie bo chyba ten model masz na myśli ? :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o model OIZ chodzi. Carbon, 2 blaty i nawet cena w miarę sensowna.

Co do targów... skoro lipa, to nie idę. Zdrowszy będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.