Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucajcie zdjęcia własnych rowerów a nie katalogowych, bo widzę że sporo osób pokazuje wysoki poziom sprzętowy, a ciekawy jestem jaka jest rzeczywistość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość kolegów na góralach. Ja na działce mam starą Ukrainę i na ryby albo do sklepu po piwo sie sprawdza. Szukam natomiast dla kobity jakiejś damiki i tu pytanko. Znacie może jakiś sklep najlepiej w okolicach Warszawy gdzie można kupić używaną holenderkę? Może być do delikatnego remontu jeżeli ewentualne części do takiego roweru są w ogóle dostępne...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

post-68108-1392984320,6125_thumb.jpg Kross Hexagon v8

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj właśnie rozpocząłem sezon 2014. Pierwsze 30 km w marnej pogodzie na moim Unibike Viper, z wymienioną kasetą oraz łańcuchem. Z Schimano, który po ok 2000 km, musiałem wymienić, zmieniłem na SunRace. Zobaczymy jak będzie się sprawować, bo planuję dojechać wspomniany osprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilismy sobie z zona identyczne 2 rowery. Oboje sie w nich zakochalismy od pierwszego przejechania sie i zobaczenia. Sa suuuuuuupe B)

 

Miejsko-szosowe skladaki, ze wszystkimi mozliwymi i potrzebnymi przynajmniej dla nas bajerami takimi jak, pompka w siodelkach, ladowarka usb do iPhonow czy chocby fakt, ze skladaja sie w 15 sekund bez problemu rowniez i dla kobiety, co pomaga wsiasc z nim np. bez problemu do metra czy nie kupujac zadnych dodatkowych bagaznikow na samochod, mieszcza sie do wiekszosci samochodow :)  Mile jest rowniez to, ze nie bylo ani jednej (bez zadnej przesady) dluzszej wycieczki, aby chocby jeden czlowiek nie podszedl i nie pogadal o nich z nami :)

 

Dahon iOS XL

 

 

http://www.hkbicycle.com/index.php?lang=chin&pg=news&nid=494

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie zdjęcia własnych rowerów a nie katalogowych, bo widzę że sporo osób pokazuje wysoki poziom sprzętowy, a ciekawy jestem jaka jest rzeczywistość

Prosze, z piwnicy niestety

8EBE9A41-EC43-4B96-8BE5-705A7836E8BF_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rowerek jest zajefajny :) Tyczy się Dahona ;)

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie takich nie ma, robiony i składany na zamówienie :)

Aktualnie robi się nowy.

 

e8w0.jpg

o0nk.jpg

np0k.jpg
1xug.jpg
o1ry.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rowerek jest zajefajny :) Tyczy się Dahona ;)

Dzieki  B)  Ale jest - bez sciemy B)

 

Dostal nawet nagrode roweru roku, jak sie pozniej dowiedzialem :) To mile ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do kolegi John.doe, i jego roweru i w międzyczasie pojawił się twój post.

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze dla miłośników vintage :) jeden z poprzednich

kawałek polskiej historii rowerowej

 

nalt.jpg
lgzy.jpg
6uau.jpg
yqpt.jpg
987e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilismy sobie z zona identyczne 2 rowery. Oboje sie w nich zakochalismy od pierwszego przejechania sie i zobaczenia. Sa suuuuuuupe B)

 

 

Dahon iOS XL

 

Jaki koszt na gotowo?

Skad kupowałeś?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sklepie takich nie ma, robiony i składany na zamówienie :)

Aktualnie robi się nowy.

 

e8w0.jpg

 

 
 
 

 

 

Już mnie piszczele bolą na widok takich pedałów. :/

 

Jakie są przewagi ostrego koła nad rowerem z wolnobiegiem? Pomijając oczywiście utrudnioną kradzież roweru. :P Nachodzi mnie od czasu do czasu na taki prosty rower single speed, ale właśnie nie za bardzo widzi mi się brak sprzęgła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie piszczele bolą na widok takich pedałów. :/

Ze trzy sezony już na takich przejeździłem, nigdy nie zrobiłem sobie najmniejszej nawet krzywdy. ;) Wygoda jest nieporównywalna, po przesiadce na tradycyjne pedały jestem w szoku, jak małą mają przyczepność. Powoli jednak przymierzam się do jakichś "wpinek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze trzy sezony już na takich przejeździłem, nigdy nie zrobiłem sobie najmniejszej nawet krzywdy. ;) Wygoda jest nieporównywalna, po przesiadce na tradycyjne pedały jestem w szoku, jak małą mają przyczepność. Powoli jednak przymierzam się do jakichś "wpinek".

 

 

A używałeś kiedyś nosków?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pedały to nie spodziewałem się że tak dobrze będą trzymać, używam jakieś 2 lata i nie przypominam sobie żebym z nich zjechał. Co do wpinek (spdy) super są, ale przy cywilnym rowerowaniu na co dzień twarde buty słabo sprawdzają się przy chodzeniu. Noski są OK przy cywilnych butach, potrzeba chwilę, żeby nabrać wprawy w użytkowaniu :) ale przy spdach też.

Zamiast nosków można użyć jeszcze takiego cuda:

 

la8r.jpg

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używałeś kiedyś nosków?

Nie lubię półśrodków, więc jeśli będę zmieniał to od razu na wpinki. ;)

 

Buty to nie problem, jeśli zsiadam z roweru, to oddalam się najwyżej na kilka kroków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię półśrodków, więc jeśli będę zmieniał to od razu na wpinki. ;)

 

Buty to nie problem, jeśli zsiadam z roweru, to oddalam się najwyżej na kilka kroków. :)

No jest bo jak jeździsz cały rok [jak ja] to musisz mieć 3-4 pary butów wpinanych


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię półśrodków, więc jeśli będę zmieniał to od razu na wpinki. ;)

 

Buty to nie problem, jeśli zsiadam z roweru, to oddalam się najwyżej na kilka kroków. :)

Jeżeli traktujesz rower w ten sposób, to OK. (czyli rower i jazda jest celem, a nie rower ma Cię zawieźć do celu)

Nie zapominaj, że czasem jest to tylko narzędzie do teleportacji w przestrzeni - do pracy, do załatwienia spraw w urzędzie - wtedy buty SPD stają się uciążliwe, żeby nie powiedzieć problematyczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rower i jazda jest celem, a nie rower ma Cię zawieźć do celu

Dokładnie tak to u mnie wygląda, nie mam nawet żadnej zapinki do roweru. ;)

 

Sezon to dla mnie na ogół marzec-listopad, więc jedna uniwersalna para butów wystarczy mi na cały rok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to u mnie wygląda, nie mam nawet żadnej zapinki do roweru. ;)

 

Sezon to dla mnie na ogół marzec-listopad, więc jedna uniwersalna para butów wystarczy mi na cały rok. :)

W takich samych butach jeździsz w marcu przy + 5 jak i w lipcu przy +35 ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.