Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

asfalt i lasy, powiedzmy 50/50. Na asfalcie jakichś czasówek nie kręcę i raczej traktowałbym to jako "dojazdówkę" do lasu a tutaj wolałbym chyba coś grubszego bo jak słyszę strzelanie spod opon gdy jadę poza czystymi ścieżkami to zapala mi się kontrolka od przebicia opony  :lol:  a że jeszcze nie kupiłem łatek itd to do domu wracałbym z rowerem na ramieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie nieco wybiegające w przyszłość ale pewnie zimą będę musiał wymienić oponę z tyłu - jakieś propozycje, na co zwrócić uwagę? Czy może kupić to samo co jest aktualnie na feldze? Schwalbe Rapid Rob 29x2.25. Lepsza drutowa, zwijana?  

polecam Geax Saguaro sprawdzona w warunkach zimowych i godna polecenia ;)

ps. bardzo wytrzymałą opona

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem mam sprawdzone schwalbe i maxis. Na pewno coś znajdziesz w ich ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki jakiś patent na odklejające się rzepy mocowania wyściółki w kasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki jakiś patent na odklejające się rzepy mocowania wyściółki w kasku?

Przykleić kropelką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję na szewskim. Drażni mnie to. Kask prawie za 0,5 k i rzepy odchodzą razem z wyściółką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma zajefajny kask z foxa, ja cały czas poluję ale raczej coś budżetowego  :P

 

może jeszcze kiedyś rzucą kaski w biedrze  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma fluxa. Ja mam jeszcze lepszy bo ixs trial rs. Ale będę polował na poc trabac race jakieś 600 za nowy. Albo race mips, ale on lata w okolicach 1k :) :)

 

Kaski z lidla również są spoko. ( serio mówię) :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modelu nie znam, na pewno od tego  z biedry różni się ochroną potylicy. A w lidlu sa jeszcze?  :lol:  w biedrze się skończyła promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidlu były kiedyś i się dość cyklicznie pojawiają. Ja tez mam kask z ochroną potylicy i rybka mi to jak mi koledzy mówią, że przecież to kask enduro, a ty jeździsz xc i to amatorko... Mój łeb. :) A mój brat jak jechał bez kasku i się wywalił, to o mało co na tamten świat nie odleciał. Dlatego mam lekkiego bzika na temat kasków rowerowch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 koledzy mówią, że przecież to kask enduro, a ty jeździsz xc i to amatorko

a to że niby inaczej się spada z różnych rowerów?  :lol:  jak dla mnie kask to kask a fox kumpla super trzyma się na głowie więc gdybym szukał kasku w takim budżecie to pewnie bym go kupił i miał gdzieś, że nie latam po wielgaśnych hopach itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło się, że w kręgach zawodowców jak jeździsz xc, to w kasku xc. Moim zdaniem bezsens. Bo w kasku enduro nie wypada.... Ja chwale kaski enduro ze względu na ochronę potylicy. I zwyczajnie mi się podobają :)

Używany w każdych warunkach. Las, szosa, miasto.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach nie używania roweru chciałbym go odpalić. Co zrobić aby g9 nie popsuć od razu? Na pompowania koła. Posmarować wszystko WD. Czy kupić nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj na przegląd.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wd 40! Do łańcucha specjalny smar. Brunox do widelca jeśli jest widelc amortyzowany. Jeśli masz zdolności to rozkręcić i wyczyść i nasmarój piasty smarem łt43, tak samo stery i suport jeśli nie są maszunowe. A na początek to dokładnie umyj. Wrzuć zdjecie roweru - będzie łatwiej :)

A jeśli brak wiedzy i umiejętności to tak jak kolega wyżej. A fotki i tak wrzuć.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy. Zostałem zastrzelony Chyba póki co oddam na warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wd jest ok jeżeli chcesz wyczyścić łańcuch z starego syfu ale wd nie smaruje tylko j/w, smary do łańcucha etc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.