Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Mówiłem jutro...

Takie jak podlinkowałem.

No to do rzeczy: jest to starszy model hamulca wzorowany na starym deore. Nie posiada jednokierunkowego odpowietrzania ( metoda z lejkiem) a szkoda. Odpowietrzanie tradycyjne ( bez lejka) . Ciekawy model, taki archaiczny trochę. Nie spodziewał bym się go w nowym rowerze. Model dobry ( stara konsteukcja deore). A jak sie na mrozie sprawują? Nie puchną? A gdzie masz " kapturek " z odpowietrznika? ;)

Edited by egzo18

Z doświadczenia wiem, że dość łatwo je zgubić. W zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym dostałem tego 20 sztuk jak chciałem kupić jeden ;)

Edited by egzo18

Żonie lepiej kupić używana 'Gazele' czy nowa tańsza 'holenderke'.

Jaki gazel? Gazeli jest duży. Holenderka, to też wzerikie pojęcie.

Edited by egzo18

Mowie o Gazelle. Rower typowo miejski. Wyprostowana pozycja.

Koniecznie musi być z koszykiem

Edited by suqub

Yoda, żonę mam już 6 lat. Tyle doświadczenia juz nabrałem Jasne, że sama musi wybrać. Tylko zastanawiam się czy namawiać ja na lepszą używke czy nowe ale pewnie o słabszej jakości. Tyle, ze ona chce nowy bo nigdy nie miała. Chyba sam sobie odpowiedziałem

Właśnie....ja nauczylem się słuchac i nie dyskutować zbytnio ;), Ona ma 'rację' a ja spokój :)

Pozdrawiam, Marek

Właśnie....ja nauczylem się słuchac i nie dyskutować zbytnio ;), Ona ma 'rację' a ja spokój :)

Ja rowniez mam takie podejście i dlatego zona jeździ rowerem ,który ma tylko 3 przerzutki i nie bardzo nadaje się na dalsze wypady poza miasto.

Ale ja mam spokój.

Koledzy czy ktoś z Was miał do czynienia z rowerami Canyon ? można to gdzieś w Polsce obejrzeć, przymierzyć ? :)

na ich stronie jest tylko sprzedaż wysyłkowa

Nie można. W zeszłym roku organizowali dni testowe w różnych miastach, ale w tym roku tego nie było.

Generalnie dobre rowery, często w czołówce cena/jakość, kosztem kłopotliwego serwisowania w razie problemów.

Nie można. W zeszłym roku organizowali dni testowe w różnych miastach, ale w tym roku tego nie było.

Generalnie dobre rowery, często w czołówce cena/jakość, kosztem kłopotliwego serwisowania w razie problemów.

kłopotliwe serwisowanie - czyli tylko w Niemczech, o to Ci chodzi ?

Jeszcze masz Rose. I można je obejrzeć u nas :) Jak ci się coś z nim stanie musisz pakować i wysyłać. I czekasz parę tygodni na rower.

Edited by ptakug

Rower to nie prom kosmiczny. Trzeba mieć naprawdę dużego pecha żeby rower zaliczył tak poważną awarię, co by go trzeba wysyłać do serwisu. Z duperelami można poradzić sobie na miejscu. Jak chcesz mieć serwis firmowy koło siebie to pozostaje Ci kupić Krossa, Gianta lub Meridę. No może jeszcze Romet i Kellys. Jeśli mieszkasz na zadupiu to inne marki odpadają. Jak kupowałem swojego Treka to w moim mieście nie było serwisu i założyłem, że w razie problemów znajdę sobie serwisanta. Teraz serwis mam ale nie korzystam, bo mechanika mają takiego sobie, więc wole oddać rower gdzie indziej. Taniej i lepiej.

Jeszcze superior, gt, specjalized canondale i wiele innych.... ;)

Ja to co mogę ro serisuje sam. Oddaję jak zalicze jakąś konkretną glebę i rozwale coś, do czego nie mam sprzętu. Ostanio była to klamka hamulcowa

Edited by egzo18

Ja mam Grand Canion AL.

Kupiony z drugiej ręki używany. Jedynie hample musiałem zmienić na SLX, bo fabryczne zaczęły się pocić.

W rowerze najważniejsza jest rama. Resztę można dobierać jak sie chcę.

Co do caniona, to bardzo fajna marka.