Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziś jeździłem. Co fota potwierdzona :)

40km tym potworkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja dziś jeździć chciałem, ale wyszło tak ;-)

post-34987-0-87301900-1582984748_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, u góry też zeszło czy tylko na dole?  ;)

ja dzisiaj nie jeździłem ale cyknąłem taką fotę

GL4Qbd1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Flak po całości... Musiałem ostatnią razą przywieźć coś w oponie i choć w tym temacie napisać coś takiego to wstyd, to jednak napiszę, że dla mnie oznacza to wizytę w serwisie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, u góry też zeszło czy tylko na dole?  ;)

ja dzisiaj nie jeździłem ale cyknąłem taką fotę

 

 

Kinesis - tytan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na 150 stron o damperach warto przypomnieć że są forumowicze którzy jeżdżą też bez damperów :)

 

attachicon.gifDSC_2280-1380x1035.JPG

 

attachicon.gifPolish_20200229_135050326.jpg

Ural Sport 29`er:

 

dRU8l_6dk0-0qQjcKdndQYoOQhC509OadPh_4VuG

 

Obecnie z spd`ami :D

 

Chyba jedyny który jeździ :o

Reszta snuje opowieści z mchu i paproci o jakiś mlekach w oponach, sztycach i takich tam :P

strava.jpg

 

 

 

 

A ja dziś jeździć chciałem, ale wyszło tak ;-)

 

 

Flak po całości... Musiałem ostatnią razą przywieźć coś w oponie i choć w tym temacie napisać coś takiego to wstyd, to jednak napiszę, że dla mnie oznacza to wizytę w serwisie ;-)

Przyczyna inna, ale miałem rano to samo. Kabum zrobiła szyta opona ( poddał sie oplot po ponad 1500 km,- no bywa i tak), może jakieś 10 minut i jechałem dalej.

 

ojojoj, u góry też zeszło czy tylko na dole?  ;)

ja dzisiaj nie jeździłem ale cyknąłem taką fotę

 

Ja cyknąłem  w lesie.

Set szosowy ( DT R1900 na GP4000SII)bardzo dobrze sprawdza się w lesie ( po kałużach i górkach podobnych co kiedyś ześmy jechali) jest na prawdę szybko.

 

 

2yerABogFq8dDeEXxigLzjY3s7kyz0lrmYZCKUzH

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny który jeździ :o

Reszta snuje opowieści z mchu i paproci o jakiś mlekach w oponach, sztycach i takich tam :P

Są jeszcze tacy którzy dbają o to by inni mogli jeździć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chyba jedyny który jeździ :o

Reszta snuje opowieści z mchu i paproci o jakiś mlekach w oponach, sztycach i takich tam :P

Mleko mam, w lodówce. I też jeżdzę. Luty 170 km, styczeń 135 km. W sumie 5 dni jeżdżenia, średnio raz w tygodniu. Dziś miało być 70 km, ale flak wyszedł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miało być 70 km, ale flak wyszedł ;-)

Jak miałem klasyczne opony z drutami, kapcia łapałem raz na 10 lat. Przy tych nowoczesnych oponach łapię 10 razy na rok (prawie). Jak robisz takie traski jak zaprezentowałeś, naprawdę warto wozić ze sobą dętkę, pompkę i dwie plastykowe łyżki montażowe. Waży to niedużo, a może uratować życie (no prawie). Nie potrzeba też specjalnych umiejętności, żeby zmienić dętkę, najwyżej poproś kogoś żeby Ci zademonstrował. Bez pośpiechu ta czynność trwa kilkanaście minut do pół godziny. :ph34r:

Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pompkę mam ;-) A resztę chyba faktycznie zacznę wozić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fidelio, ja dzisiaj też przebiłem dętkę na długim odcinku z zerwanym asfaltem, ale kumpel miał gorzej, bo zgubił banana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wypada mieć

Już wiem. Mam tydzień, żeby temat ogarnąć, bo rowerowe to u mnie są weekendy ;-)

BTW, możecie coś polecić? Jakiś zestaw, w razie "W" na trasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę w torbie pod ramą łatki i klej. Raz mi się przydało - gdy miałem z przodu łysa oponę i dość niską. Jadąc dość szybko wpadłem w dziurę i felga przecięła dętkę. Siadłem sobie w trawie na łące obok drogi zdjąłem oponę bez zdejmowania koła :) zakleiłem dziurę, po kilku minutach trzymania łatki palcami by klej złapał lekko napompowałem i w miejscu łatania owinąłem całość taśmą izolacyjną :D. potem włożyłem dętkę do opony, napompowałem i po 20 minutach już mogłem dalej jechać do domu. Oczywiście po powrocie zmieniłem dętkę oraz znalazłem w sklepie możliwie najwyższą oponę aby trochę zwiększyć amortyzację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia wyszło mi 830 km tylko na codziennych dojazdach do pracy i poruszaniu się po mieście :) taka mamy zimę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa jak bym tak liczył. A tak leci trenimk do tyry nie rejestrowany codziennie  z samochodami min 5 km na czas. Nawet nie trąbią i nieraz zdarza mi się im odjeżdżać. 

 

Co do zawartości podsiodłowej, lub lajt opcja kielnia we bluzie:  Dętka, pompka, łycha, ew spinka do łańcucha & skuwacz. Wszytko w zależności od zawodnika miszcza.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa jak bym tak liczył. 

 

Ja tam nie liczę, jeżdzę, tak z ciekawości spojrzałem na licznik i tyle wyszło :)

Co do zapasu: pompka, łyżki, dętka i łatki.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie własnie znalazłem zdjęcie swojego pierwszego fula z przed 18nastu lat.

Z braku kasy, przerobiłem fula xc na pseudo freerajdówke - dzisiaj mógłbym go nawet podpiąć pod lekkie Enduro :P

Pamiętam ze była zmieniona kiera i mostek na firme KORE,siodełko to jakiś model FIZIK'a,włożyłem szersze opony MICHELIN i zainwestowałem w elastomerową dwupółke,która  przerobiłem na spręzyne

 

To  były czasy

 

Ten rower zjechał z góry Żar koło Bielska, w kilka miesięcy po sprzątnięciu maszyn, które karczowały i równały stok. To było jeszcze przed pierwszym zimowym sezonem…..Bez kasku, hample DEORE i tarcze spalone ,pełne gacie i adrenalina bo czułem jak tracą moc.

Pod koniec wjechałem w wielki i głęboki rów, wyjeżdżony przez ciężkie maszyny, dobrze że szedł pod kątem 45 stopni względem szczytu bo chyba bym nie wyhamował. Nie wiem jakby się to skończyło.

Rower nie był totalnie do tego przygotowany, nie mówiąc już o samej konstrukcji.

 

Ale się udało, po uspokojeniu i chyba krótkiej rozmowie z bogiem /pisze powaznie/ doszedłem do wniosku że za późno zacząłem hamować i prędkość okazała sie juz za duża na 160mm tarcze:P

 

Cos w tym było magicznego, bo zanim go kupiłem to mi się śnił na kilka miesięcy przed zakupem hehe

 

KqYZDka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym było magicznego, bo zanim go kupiłem to mi się śnił na kilka miesięcy przed zakupem hehe

„Oszukać Przeznaczenie” ? :unsure:

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wiekiem "magia" zostaje zastąpiona przez "zdrowy rozsądek"  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrovka,

Podobny

To był mój rower " rok po komunijny " ;)d233d49a884e5d815335b5479bfab1d4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

To ten sam drop.

 

Ale nie ma co porównywać skila.

Ty masz gravela..

Dawaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.