Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Kosmosie na wskazówkach i indeksach jest luma? Jeśli tak to jaki kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na w Kosmosie na wskazówkach i indeksach jest luma? Jeśli tak to jaki kolor?

 

luma na wskazówkach i indeksach godzinowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luma na wskazówkach i indeksach godzinowych

 

Myślę że "luma" to jest za dużo powiedziane - jeśli będzie taka sama jak w wersji pierwszej i trzeciej to bardziej bym to nazwał "wypełnieniem" wskazówek niż lumą ;)  No chyba że w wersji czwartej - której cena zbliża się już do ceny nowego Monstera, faktycznie to wypełnienie będzie świecić - co by mnie cholernie ucieszyło... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, jakby to ładnie świeciło byłby...Kosmos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że "luma" to jest za dużo powiedziane - jeśli będzie taka sama jak w wersji pierwszej i trzeciej to bardziej bym to nazwał "wypełnieniem" wskazówek niż lumą ;) No chyba że w wersji czwartej - której cena zbliża się już do ceny nowego Monstera, faktycznie to wypełnienie będzie świecić - co by mnie cholernie ucieszyło... ;)

Nie tylko Ciebie. Luma w wersji 1 i 3 to chyba tylko z nazwy jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 wersji też słaba, ale w Enigmie to samo. Może projektanci tak zdecydowali, że kwarcowe vintage chrono nie może mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, po trzech tygodniach posiadania szarej mychy v3, uświadomiliście mi, że ma lume na wskazówkach =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, po trzech tygodniach posiadania szarej mychy v3, uświadomiliście mi, że ma lume na wskazówkach =D

 

Nie dziękuj... 100zł dla każdego kto post napisał w tym temacie i będzie git... :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek przygotuje dziś pod osłoną nocy...

Robią się także rendery Kosmosa i Sporta...

Odświeżam temat co parę minut i czekam na nowe obrazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przebieram nogami z niecierpliwości :rolleyes:


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę jakieś ultimatum postawić QV: jak nie pokaże zdjęć VISa to ja puszczę farbę i pokażę nowy projekt chrono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuj... 100zł dla każdego kto post napisał w tym temacie i będzie git... :D :D

Ale wtedy zabraknie mi na te wszystkie zegarki, których nie potrzebuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zacznę muszę jakieś ultimatum postawić QV: jak nie pokaże zdjęć VISa to ja puszczę farbę i pokażę nowy projekt chrono :)

Hehehehe dawaj, potem się wytnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek swoje zrobił, nowa wersja chrono w 2d jest ale postanowiłem, że poczekamy do renderów 3d, jestem na tyle pewien sukcesu tej nowej wersji że od razu po wizce rozpoczniemy zapisy.

Zdradzę tylko że to absolutnie najbardziej tkwiący w latach 70tych projekt tarczy naszego Heritage Chrono. To absolutna kwintesencja tego za co kochamy sportowe zegarki z tamtych lat. Będzie kolorowo ale jednoczesnie bardzo oryginalnie i próżno szukać w sklepach aktualnie czegoś podobnego.

 

Render Kosmosa na dziś wieczór najdalej jutro powinien być gotowy, Michał pieści aktualnie pasek. Nowa wersja będzie na Czwartek, natomiast Panda po weekendzie o ile ktoś jeszcze będzie chciał ją kupić widząc ta nową wersję.

Acha niespodzianka - Michał przekonał mnie do zagłębionych totalizatorów w Kosmosie, więc takie zobaczycie na renderku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tyle pewien sukcesu tej nowej wersji że od razu po wizce rozpoczniemy zapisy.

.

Panda po weekendzie o ile ktoś jeszcze będzie chciał ją kupić widząc ta nową wersję.

Brzmi nieźle ;)

Panda obroni się jak sądzę. Czarnego matowego też bylem pewien jak kiedyś linkowalem inspiracje...a czuję, że go dopieścisz i będzie szał na naszego Speedmastera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha niespodzianka - Michał przekonał mnie do zagłębionych totalizatorów w Kosmosie, więc takie zobaczycie na renderku ;-)

A jednak :) Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość - teraz bedzie jeszcze bardziej Kosmicznie


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu :) Wstrzymywałem się z zapisem z obawy o płaską tarczę a tu taka dobra wiadomość. Teraz będę się wstrzymywał żeby potem na czarnego konia się nie przepisywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak tradycyjnie zapiszę się na wszystkie wersje, za parę lat jak VC będzie znaną i cenioną marką sprzedam kompletną kolekcję i kupię sobie dom :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Render Kosmosa na dziś wieczór najdalej jutro powinien być gotowy,

.

Nowa wersja będzie na Czwartek,

Przebieram nóżkami i odświeżam temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bezel z uwagi na nowy nadruk będzie całkiem na płasko czy nadal pod kątem jak do tej pory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.