Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie 3 wersje Squalematic 60, można zamówić na czarnym kauczuku, z bransoletą mesh ( odradzam bo bransoleta wychodzi dosyć drogo, lepiej ją dokupić na wolnym rynku ), lub skórzanym pasku ( brązowy lub czarny) grubym , miękkim i przepięknie pachnącym, Made in Italy.

Wszystkie paski mają sygnowane klamerki.

 

No więc na początek wersja najbardziej chyba męska. Czarna tarcza, pomarańczowe indeksy, cała koperta bardzo ładnie szczotkowana, szczotkowane są także indeksy i wskazówki. Generalnie zegarek matowy.

 

Blackblasted.jpg

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wersja, to zegarek który ma wszystkie elementy polerowane na błysk. Koperta, indeksy... Tarcza jest w tej wersji 2-tonowa ciemno szara ze szlifem słonecznym. Jaśniejsza w centrum, na brzegach ciemniejsza. Bardzo klimatyczna wersja.

 

Grey.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 


Jaki rozmiar lug to lug?

 

W przypadku Squale 50atmos i 60atmos ten parametr nie ma żadnego znaczenia i może wprowadzać w błąd. Jesli masz nadgarstek mieszczący się w 16,5-20cm to jest to zegarek dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu lepiej, ale jednak 50 atmos nadal ladniejszy. Za tym przemawia tylko rozmiar i szklo :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu lepiej, ale jednak 50 atmos nadal ladniejszy. Za tym przemawia tylko rozmiar i szklo :)

 

W zupełności się nie zgadzam. I nie tylko szkło i rozmiar, Przede wszystkim bezel wykonany w kompletnie innej technologii no i tarcza z nakładanymi indeksami a nie płaska.

 

No i na koniec seledynowy, morski. Również ciekawa wersja, bardzo świeża, wakacyjna. Tutaj elementy znów na wysoki połysk.

 

Squalematic_blue.jpgimg host

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

crystal60_ATM.jpgimg host

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi bardzo bardzo. Pokaż jak swieci w ciemności i dekielek. I chyba ładniejszy od 50.

Poproszę cenę na pw.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi bardzo bardzo. Pokaż jak swieci w ciemności i dekielek. I chyba ładniejszy od 50.

 

Dekielki trzymają się konwencji pozostałych zegarków Squale, więc jest tam grawerowany kwasowo medalion z logo Squale. Co do świecenia...to wieczorkiem. Najsłabiej świeci wersja matowa z czarną tarczą z racji lumy na indeksach i bezelu barwionej na kolor pomarańczowy. Zawsze barwienie lumy odbija się na świeceniu. Najlepiej świeci więc wersja niebieska oraz szara. Tam luma ma naturalny kolor.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zdjecia live!

Najciekawiej chyba sie prezentuje wersja z szara tarcza. Byla by ciekawym komplementem do naszej limitki z przed paru lat.

Pozniej jasnoniebieska/seledynowa i dopiero na koncu wersja z pomaranczowymi indeksami.

Wedlug mnie za duzo pomaranczowych detali ktore przy okazji nie spelniaja swojego zadania czyli slabo i niedlugo swieca.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udane wersje. Zdecydowanie na plus.

W odbiorze bardziej  Vintage.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin bardzo ładne. Rzeczywiście mają fajny klimat. Wykonanie już ze zdjęć widać, że jest świetne.

A nowy pasek a'la Tropic fantastyczny. To silikon czy kauczuk?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gnomonwatches sa po 1200-1300$, tu pewnie bedzie podobnie   :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to i ja o niczym innym nie myślę tylko o cenie tego Squale ;)

Szkoda, że nie jest granatowo niebieski ale myślę, że mógłbym sobie kolor wybrać z tych co są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tanio nie jest, ale nie mówię, że nie warto, bo naprawdę ładnie wyglądają...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a VAT zapłaci Święty Mikołaj ;-)

Clo pewnie tez trzeba by sobie dorachowac :) To mialo tylko przyblizyc zakres cenowy.

 

Te zegarki sa  bez watpienia bardzo ladne. Jednak 50 atmos wydaje mi sie czytelniejszy i ten bezel bialo-niebieski mnie nie bardzo sie podoba, ale to juz kwestia gustu. 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clo pewnie tez trzeba by sobie dorachowac :) To mialo tylko przyblizyc zakres cenowy.

 

Te zegarki sa  bez watpienia bardzo ladne. Jednak 50 atmos wydaje mi sie czytelniejszy i ten bezel bialo-niebieski mnie nie bardzo sie podoba, ale to juz kwestia gustu. 

 

Blado niebieski kolor ma swoją historię i njwięksi po niego sięgali w kultowych modelach diverów.

 

frHF7nQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bladoniebieski ok, nic do niego nie mam :) Tu moje vintydzowe Candino w takim kolorze

post-60090-0-26984700-1480328078_thumb.jpg

Ja napisalem bialo-niebieski, bo nie przepadam za dwukolorowymi bezelami :)

 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam złą wiadomość, jeśli ktoś chciałby teraz zamówić Squale Squalematic 60atm to czas oczekiwania połowa Stycznia :/, ponieważ z obecnej partii wszystkie zostały wyprzedane w 2 tygodnie.

 

Pozostaje więc tylko zakup sztuk które ja mam. Szary już nieaktualny. Został mi matowy z czarną tarczą oraz niebieski. Jak ktoś chce cenę to na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.