Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka sprawa bo sub bez daty wg mnie to najlepszy / najładniejszy sub. Gmt tez super

Nie mam odpowiedzi na to pytanie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa bo sub bez daty wg mnie to najlepszy / najładniejszy sub. Gmt tez super

Nie mam odpowiedzi na to pytanie

mam ten sam problem , bo uwazam ze czarny sub jest naprawde super . Trodny wybor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznym forum ktoś zrobił ankiete czarny sub przeciwko gmt czarno - niebieski (nazwali go batman) i wygrał gmt 75% do 25 %.

batman fajna nazwa, powiem ze dosyc spora przewaga , co nie zmienia faktu ze czarny Sub jest bardzo uniwersalny cos jak , omega 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa bo sub bez daty wg mnie to najlepszy / najładniejszy sub. Gmt tez super

Nie mam odpowiedzi na to pytanie

Irek - sub bez daty jest uniwersalny i dyskretny jak na toolwatcha ale bardziej poprzednie referencje - ten współczesny to typowo sportowy klocek. A batman z tym kolorowym bezelem i tak jest bardzo sportowy więc w tej kategorii moim zdaniem wygrywa ze współczesnymi SUBami. Plusem dla niektórych jest też GMT i ....data ; )

A zdjęcia świetne Karola akurat w tym zegarku nie dodają aż tak dużo. Po prostu to efektowny sportowy zegar. Tak wygląda sztuka Karola robiona na szybko ipadem przez zdjęciowego abnegata.

post-55792-0-17058900-1422557188_thumb.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój zestaw

 

post-16365-14225572397224_thumb.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GMT batman. Wg mnie on i hulk (zielony SUB, ten którego masz) to dwa najładniejsze "budżetowe" Rolexy (do około 40k PLN u AD). No ale to przede wszystkim Tobie się ma podobać, a nie nam, bo to Ty go będziesz nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowy Rolex to taki oksymoron, jakby powiedzieć "ładna Niemka" :P

Sam miałem problem z wyborem ale po analizie, porównaniach, przeczytaniu historii modeli, obejrzeniu u AD wybralem gmt, pomimo, że jest bardziej bling - bling, mam nadzieję ze niedługo wstawie zdjęcia swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GMT batman. Wg mnie on i hulk (zielony SUB, ten którego masz) to dwa najładniejsze "budżetowe" Rolexy (do około 40k PLN u AD). No ale to przede wszystkim Tobie się ma podobać, a nie nam, bo to Ty go będziesz nosił.

tak wlasnie mysle ze mam zielonego Suba i Niebieski gmt by pasowal do kolekcji. Choc tak jak mowi czarny sub ma cos w sobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5600Eur za Explorer'a? 

To by dawało podobną cenę do obecnych w Kruku, biorąc pod uwagę fakt, że Kruk musi sprzedać drożej niż niemiecki AD(który sprzeda w przeciągu roku pewnie ze 2 razy więcej), żeby wyjść na swoje. 

Tak myślę, to nie jest analiza ekonomiczna ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jeszcze tylko dodam, iż BLNR jak wyszedł w 2013r. cena sugerowana przez Rolexa była 6050 euro, obecnie jest 7800 (https://www.uhrinstinkt.de/rolex-gmt-master-ii-116710-blnr.html).

 

Ja nie pamiętam, aby sugerowana cena Rolexa BLNR, kiedykolwiek była EUR 6.050 - a mógłbyś pokazać katalog lub cennik oficjalny? Oczywiście moge się mylić...

 

A te EUR 7.800..no cóż...zawsze znajdzie się ktoś, co nie znaczy że to jest obecna cena ;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem w sprawie klamry do Pieśkiewicza i przy okazji podpytałem o nową cenę 116200 i była o 250 euro wyższa niż ta z powyższego cennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

W Polsce ceny są "troche" wyższe...nie raz przerażajaco wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Coś się mówi, że w tym roku jeszcze jedna podwyżka będzie...ok 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nr referencyjny na wewnętrznej stronie Rolexa ma się zgadzać z modelem, czyli 16613 ma takie samo oznaczenie na deklu? Pytam bo na Allegro wypłynął taki model z tym, że na deklu ma 16610 no i cena jakaś niska.

Edytowane przez bart146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak nie ma oryginalnych papierów, to cena jest ok.

Z tym numerem Ref na deklu, to niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z dzisiaj, od jutra w Kruku Roleksy taniej o 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby reakcja na niższy kurs CHF?

Albo zarząd stwierdził, że się jednak zagalopowali z tymi cenami.

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że dostali ochrzan ze Szwajcarii za nie konsultowane z nimi zmiany.

A Szwajcarom nie spodobała się tak duża jednorazowa podwyżka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie decyzje przychodza ze Szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.