Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych Kolegów ma daytone ceramiczna? Chodzi mi o relacje z noszenia itp. Mam aktualnie suba i coś mi świta zmiana... wiem długo czekać trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, aż tak długo nie trzeba ;) czasami się pojawia na rynku wtórnym (nowa). Tylko przygotuj się na większy wydatek ;)

Sam mocno się nad nią zastanawiam, ale chyba jednak miałbym opory przed wydaniem 60k na jeden zegarek :/

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych Kolegów ma daytone ceramiczna? Chodzi mi o relacje z noszenia itp. Mam aktualnie suba i coś mi świta zmiana... wiem długo czekać trzeba.

 

Nosi sie ja tak samo jak wersje w stali bez ceramiki  ;)

Porownywalem wersje z czarna tarcza do poprzedniej i powiem, ze wygoda, komfort czy ukladanie sie na nadgarstku takie same, ale optycznie z ceramika wydaje sie byc wieksza na reku.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja :wub:

I ciekawie o niej opowiedział, nie za mało, nie za długo.

 

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba. Dla mnie te okno daty w SD było zawsze za małe (przez to, że jest projektowane pod lupkę) i wyglądało niezbyt spójnie z resztą. Nowy SD, choć nie na mój nadgarstek, to najlepszy (werk, proporcje, ogólny look) SD jakigo Rolex stworzył ( no może nie licząc double red) imo.

 

BTW Mazik, wierz mi, nie udałoby Ci się odkleić jej.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki jak ja przypalali i odklejali, chyba że Rolex coś zmienił w technologi jej nakładania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starych bez antyrefleksu, lupka ledwo się trzymała.

Na nowych prędzej zniszczysz szkło niż ją odkleisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Na mnie ten zegarek zrobił duże wrażenie podczas przymiarki- świetne proporcje, super wyważenie… jedynie lupka kole mnie w oko akurat w tym modelu, jej brak to jednak był znak rozpoznawczy SD. 

Strasznie żałuję natomiast, że nie kupiłem 116600, cza było brać jak były, bo teraz ceny wystrzeliły w kosmos :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupka w Rolku musi być.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6 cyfrowych referencjach zmienili kleje (światłoutwardzalne) i możesz zapomnieć o tym. We wcześniejszych wystarczyło puknąć dłutkiem i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Albo bądź na następnym podstoliku, jak Rysiu będzie.....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu to tak Ci puknie, że szkło się odwróci na drugą stronę, lupka będzie od środka i w niczym nie będzie przeszkadzać...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, temat praw autorskich do projektów wizualnych zegarków był tu wałkowany wielokrotnie. A skoro Rolexowi to nie przeszkadza, to dlaczego ma przeszkadzać nam forumowiczom.

Zresztą kto z nas nie przechodził kiedyś tego etapu? Sam miałem Parnisa, Davosę i Tisella...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, wiem, ale w dalszym ciągu czuje zażenowanie jak czytam to co w tytule tematu i np " kupię Parnisa Portugalczyka" czy " Tisella Hulka" ...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też teraz mnie to trochę mierzi i czuję lekkie zażenowanie jak sobie przypominam ten okres.

Ale z drugiej strony wiem jak kiedyś do tego podchodziłem i jestem w stanie zrozumieć osoby kupujące te zegarki. Na zasadzie mniejszego zła - mimo wszystko lepiej zegarki inspirowane niż zwykłe podróby.

 

Andreas - Ty to w ogóle jesteś wyjątkowy (i mówię to z czystej sympatii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to wlasnie jest cos, co jest jedynym minusem Rolka - kopii lub jak ktos woli rolkopodobnych sa miliony chyba, ze nowa stalowa daytona - ona ma szanse byc przez najblizsze 10-15 lat jeszcze dosc oryginalna - ale szybko znajda sie "nasladowcy" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.