Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak wypisuję się z tego elitarnego klubu.

 

Nie pozdrawiam

Czy mi się wydaje czy przed wyedytowaniem użyłeś określenia "zazdrośni polaczkowie" i "bydło"?

 

Nie znajduję legitymacji do użycia takowych określeń, zwłaszcza że pod Twoim adresem podobne słowa nie padły.

 

W obliczu powyższego jak już się wypisujesz to raczej nikt nie będzie Cię zatrzymywać i przekonywać do zmiany decyzji.

Idź z Bogiem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mała g.. burza się wywiązała. Jak na fanklub "rolexa" liczyłem, że będą ludzie odrobinę inteligentniejsi, a przynajmniej z odrobiną klasy i wykształcenia.

 

Tak, mam żonę Azjatkę. Skoro dałem zdjęcie rolexa, napisałem że 4 w drodze to chyba stać mnie na lot? Panowie, to tylko 1600 zł jeżeli nie zależy wam na waszym bezpieczeństwie w Aeroflot lub około 9 tys w biznes klasie Emirates. Żonę poznałem za czasów studiów, gdy otwierałem swój pierwszy interes i latałem do Azji raz na miesiąc. Aktualnie posiada pozwolenie na pobyt w kraju, w przyszłym roku się przeprowadzamy - rasizm (smutne, mógłbym o tym książkę napisać) i bieda w kraju.

 

A teraz pytanie za 100 punktów: gdzie jest więcej punktów Rolexa, w Polsce czy tych "biednych Chinach" lub Hongkongu, a gdzie oficjalny sklep otworzył się w ciągu ostatnich kilku lat, niczym kraj 3ciego świata? Zawsze mnie rozśmiesza wywyższanie się ludzi jak usłyszą o Azji. Przecież kraj ma perspektywy w ciągu 10-20 lat przejąć rolę lidera gospodarczego. PS. Aliexpress to miejsce, gdzie kupują ludzie z Europy i US, na "ich allegro" podróbki są blokowane.

 

Dla sprostowania załączam zdjęcia, jak widać - zdjęcie z dzisiaj wykonane przeze mnie, zdjęcie na nadgarstku i z datą sprzed kilku dni przez żonę - porównać jakość zdjęcia można bez powiększania.

 

@mikolaj78 spędzałem czas z żoną, czy muszę co godzinę odświeżać forum? mam inne hobby oraz zajęcia i obowiązki.

 

Następny zakup planowany jest A. Lange :wub:, AP nie podoba się żonie, a PP - jeszcze nie znaleźliśmy "tego" modelu, który nas zachwyci - ale chciałbym kupić kiedyś ze względu na polskie korzenie i rangę najlepszej firmy.

 

Tutaj mamy niezły kwiatek. Otóż Panie Detektywie:

1) Zegarek nie jest wystawiony na sprzedaż, to jest blog, a oferta sprzedaży to reklama

2) Wystarczyło spojrzeć w mój profil, 1 temat na forum - informacje o zakupie

a) rolexa

b ) day date

c) prezent dla żony

 

Na resztę postów nie odpowiadam, ze względu na ten jad aż mi wstyd to przeglądać.

Jednak wypisuję się z tego elitarnego klubu.

 

Nie pozdrawiam

 

 

Wbrew temu co napisałeś, nie jestem "bydło" i przeprosiny zamieszczam. Na swoją obronę dodam to, że ja podałem tylko fakt, nie komentowałem go w żaden sposób, a przy pytaniu o żonę nie dodawałem żadnych głupich uśmieszków i komentarzy.

Ale każdy chyba przyzna, że zdjęcie, które jest także na chińskim forum, w połączeniu z niskim stażem na forum jest podejrzane. A osób próbujących się w ten sposób dowartościować trochę na tym forum mieliśmy. Niemniej cieszę się, że jednak wszystko się wyjaśniło i o ile się odobrazisz to może będziemy mieć możliwość obejrzenia 4 kolejnych Rolexów, które mogą być o tyle ciekawe, że nie kupujesz ich mainstreamowo, tylko wybierasz bardziej niszowe modele.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tez z ciekawości zapytam - bo skoro rzeczony zegarek to ten: http://bbs.xbiao.com/706/606149.html to skoro kupiony za 20600 to nawet jak od ceny z rachunku odjąć 10% to i tak kurs musiałby wynieść ponad 6 zł! Jak już burza jest to może właściciel by chociaż do końca wyjaśnił te rozbieżności wynikające po drodze oraz choćby to, że informacje na chińskim forum są inne...

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No właśnie...Ref 118138, bo to chyba ta (?) w Niemczech, nowa ale nie u AD, można kupić za €15/16k a w Hong Kong za €13.700...

Tak że za co to zamówienie PLN 146.500? Bo chyba nie zielonego DD? Więcej zegarków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce fajne Rolki pooglądać, bo jak na razie to podziwiam tylko zegarki Szweda, które są piękne, no ale ileż można :D Ma ktoś na forum Submariner Hulk?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce fajne Rolki pooglądać, bo jak na razie to podziwiam tylko zegarki Szweda

O Ty morrrdo zdradziecka!

 

Prasz:

post-68982-0-03368700-1514918052_thumb.jpeg

post-68982-0-06865900-1514918073_thumb.jpeg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tu zamieszczałem takie wizualne porównanie:

2jey0y1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

 

 

9f07565c1877969b24b2f10447f12714.jpg

 

be4348786f4b4a8af603270198e5304a.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Ty morrrdo zdradziecka!

 

Prasz:

Odpokutuje to, twój Rolex to jeden z piękniejszych zegarków jakie widziałem :o Czy to Explorer II, ten sam co ma Hiob? Tyle że twój, chyba z tymi wskazówkami co były kiedyś, tyle że teraz do nich wrócili :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

:-)

Desmo bardzo... Futurystyczny ten Twój zegarek :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Co do Submarinerów, to mam do nich duuuuuuża słabość i jest to poniekąd moje marzenie, w końcu kto nie lubi Diverow? :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy rozpoznać model po kształcie folii?

Prawdziwy fan pozna.

 

Ja tam widzę DJ41mm.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem folia z motylka jest o 3 mm za długa na DJ41.

To SD43.

:D  :D  :D

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina się program telewizyjny w którym jeden z uczestników, celowo nie używam określenia gość programu, powiedział, że ,,ku jego rozpaczy polska gospodarka na się dobrze". To puentujac kompleksy związane z Polską oraz TVP.

 

Przechodząc do Rolexa, model Cellini Moonphase pokazujący date na obwodzie.

post-95072-0-28134800-1514920421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tu zamieszczałem takie wizualne porównanie:

 

Ten DJ to 38 mm

Śliczny Rolex, zresztą czy jest brzydki Rolex? Aaaa, no tak, Datejust :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

DJ to jeden z najładniejszych Rolków.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

A jakie były/są większe


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przechodząc do Rolexa, model Cellini Moonphase pokazujący date na obwodzie.

 

Zegar świetny ale wg mnie zdecydowanie fazy księżyca robią większe wrażenie gdy księżyc pojawia się i znika niż tak jak w tym przypadku wszystko cały czas widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z rok temu nie sądziłem, że mogę się zdecydować na taki ruch, a tymczasem:

 

post-48855-0-37721400-1514929850_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Widzę, że Bartek futrynołamacz nawet go szanował i w świetnym stanie go dostałeś.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.