Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A dla emeryta modnego? Nowoczesnego? Zniewieściałego ;) ? Oj Lotus szalejesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do emeryta to prawda, zakonczylem juz prace w dosc mlodym wieku bo pracowac juz nie musze. Co sie nastresowalem w zyciu zawodowym to moje i jakis slad pozostanie na zawsze dlatego teraz tylko rozrywki, relaks, pasje i duuuuzo wolnego czasu.
 
Zaraz nas moderatorzy pogonia ze odbiegamy od tematu, zatem pytanie do fanow marki Rolex:
Rolex_Oyster_Perpetual_Celebration_Dial_Bubbles_2023b_ch24pl-1840x1227.jpg&key=b3c00418bf99ef2522fe579569338ac88cffff52899d10253386018bf26844cc
 
Rolex-Day-Date-36-Puzzle-Emoji-Watch-128239-3.thumb.jpg.9f338f8b08d7a8d8a27d9ebe733cbc71.jpg
 
Co sadzicie o tych modelach? Czy Rolex przesadzil czy byscie nosili? Na poczatku wiekszosc myslalo ze puzzle dial to zart, ze ktos zrobil photoshopa i ja bylem jedna z takich osob.
Teraz emocje opadly i mozna ocenic  na trzezwo.
 
 
 

Ja nosiłbyn tylko z karbowanym bezelem. Lubię pokazać na mieście swoją zniewieściałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

A dla emeryta modnego? Nowoczesnego? Zniewieściałego ;) ? Oj Lotus szalejesz..

Jeśli to dziarski instagramowy dziadek noszący rurki i opięte koszulki, to oczywiście są to wymarzone produkty dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puzzle dial jest dziwaczny i nie wiem co o nim myśleć - na pewno nie dla mnie.

Bąbel jest kapitalny i na pewno będzie miał dużą przebitkę na wtórnym więc będzie się podobał.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, facecik napisał(-a):

To nie Lotus. Inny styl. Stawiam na jakiegoś emeryta. Ma dużo czasu, stąd te obszerne posty, których nawet nie chce się czytać.

Ja tam widzę spójność charakterystycznego „braku stylu” …nie wciskaj nam tu reinkarnacji Marka. To tylko zwykły Lotus 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, desmo napisał(-a):

Ja tam widzę spójność charakterystycznego „braku stylu” …nie wciskaj nam tu reinkarnacji Marka. To tylko zwykły Lotus 

Kim jest Marek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

Kim jest Marek?

MasterYoda vel Cook vel nie pamiętam wcześniejszych i późniejszych 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

MasterYoda vel Cook vel nie pamiętam wcześniejszych i późniejszych 🤔

O, dzięki. MY nawet pamiętam. On przynajmniej pokazał jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Augustynski napisał(-a):

Absolutnie mozna napisac swoja opinie co jest wedlug nas meskie a co nie. Dzieki takim rozmowom, spoleczenstwo przestaje cos akceptowac lub poszerza swoja akceptacje.

Nie odnosilem sie do Ciebie przeciez ze jestes zniewiescialy, napisalem ze "w tych czasach wszystko wolno, rurki, obcisle sweterki, im bardziej zniewiescialy czlowiek tym lepiej ale dziwi mnie to". To okreslenie trendu dzisiejszych czasow wedlug mnie. Nie mam pojecia jak sie ubierasz i nie ma to zadnego tutaj znaczenia, mowimy o zegarkach 😀

Fajnie że ci się akceptacja poszerza 😂. Jeszcze trochę i może nawet gust ci się wyrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie granatowo i bordowo 😁

 

F2A314FF-094B-41F7-985D-2B6E7650D700.jpeg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…ale na nie zniewieściałym nadgarstku z włosami 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
…ale na nie zniewieściałym nadgarstku z włosami

zapomniałem ogolić do foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, a_team napisał(-a):

Na bogato, nie to co mój zniewieściały DJ emoji14.png

Do dj-a trzeba dorosnac, dlatego zamowilem minta - moze choc troche kolor przekona mnie do tego "dziadkowego" rolka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Foto z drogi było wstawione w innym wątku. Czekałem na ten zegarek długie pięć lat. Przedstawiam wam zieloną kobrę w trakcie wylinki. emoji6.png

326e13aa9a0c2f357acae7f17cc55c01.jpg5e9f68c326625690bb03eba836b1b902.jpg1240b43275577551be37c717e2e40306.jpg

Mariusz, serdeczne gratulacje - pasuje do kolekcji, ale ciekaw jestem jak długo w niej zostanie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Foto z drogi było wstawione w innym wątku. Czekałem na ten zegarek długie pięć lat. Przedstawiam wam zieloną kobrę w trakcie wylinki. emoji6.png

326e13aa9a0c2f357acae7f17cc55c01.jpg5e9f68c326625690bb03eba836b1b902.jpg1240b43275577551be37c717e2e40306.jpg

Gratuluję. Z tym wyborem nie można się pomylić. Kobra wzbudza kontrowersje, ale moim zdaniem jest bardzo przyjemna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, artme napisał(-a):

Gratki - oby Ci sie podobal nie tylko ze wzgledu na przebitke rynkowa, bo jak byl dostepny z metki, to nikt go nie chcial i chyba jako nieliczny zaszalalem wtedy na forum - ale i tak nie bylo gratek takich jak teraz 😁

Model znam dobrze i jego wady tez - oby Cie cieszyl dluzej 😉

 

A u mnie tak 😁

 

Bez komentarza, powiem tylko - dzięki!

29 minut temu, Krystian napisał(-a):

Cobra zdecydowanie nie dla mnie, ale tarcza w Hulku jest fajna latem. Gratuluję.

 

21 minut temu, szuwi napisał(-a):

Mariusz, serdeczne gratulacje - pasuje do kolekcji, ale ciekaw jestem jak długo w niej zostanie... :)

 

20 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Gratuluję. Z tym wyborem nie można się pomylić. Kobra wzbudza kontrowersje, ale moim zdaniem jest bardzo przyjemna 

Dzięki chłopaki za szczere gratki! 🤝


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.