Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Funakoshi napisał(-a):

Mimo słabej aury za oknem zegarek w dziennym świetle prezentuje się świetnie. 
Foto z dzisiejszej przymiarki :)
 

IMG_1255.jpg

36mm?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu, mój numer jeden.
 
IMG_9208-1.thumb.jpg.115878944b1771af91bb4d41d1b2a139.jpgIMG_1082-1.thumb.jpg.e112d0aab7971fcd1e88c309d975ba84.jpg

Do dzis nie zwracalem na DJ zadnej uwagi. Do dzis.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to trzeba uważać na tym forum. Koledzy robią takie zdjęcia, że potem na żywo rozczarowanie czasem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):

Ogólnie to trzeba uważać na tym forum. Koledzy robią takie zdjęcia, że potem na żywo rozczarowanie czasem. ;)

Szczególnie najnowsze referencje rozczarowują. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tbn napisał(-a):

Ogólnie to trzeba uważać na tym forum. Koledzy robią takie zdjęcia, że potem na żywo rozczarowanie czasem. ;)


Fakt!

CAFB05F5-9477-4410-B5FA-8916383199DB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2024 o 14:33, KrysH napisał(-a):

Dokładnie tak samo miałem. Do tego doszła możliwość ponoszenia przez trzy dni czarnej 116500 kolegi @mylof i wtedy się przekonałem że czarna jest dla mnie. Na szczęście udało mi się przepisać (oryginalnie byłem zapisany na białą) i jakoś się udało. 

 

A wracając do tego co mówiłem parę dni temu o różnicy w ref 12 czarna vs biała, że czarna mi się bardziej. Miałem wcziraj przyjemność obmacać w tym samym czasie ref 12 zarówno czarną jak biała i co do białej również jestem mocno na tak. Miałbym bardzo mocny dylemat, którą wersję wziąć. Biała po liftingu zrobiła się bardzo czytelna i jakby to ująć zbalansowana/propocjonalna... jak zwał tak zwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Smycel said:

W motoryzacyjnym klimacie 

IMG_5969.jpeg

Boom! Następna 126500. Gratulacje! No i ekstra zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Funakoshi napisał(-a):


zgadza się

Powinieneś celować w większy rozmiar. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, uhck997 said:

 

A wracając do tego co mówiłem parę dni temu o różnicy w ref 12 czarna vs biała, że czarna mi się bardziej. Miałem wcziraj przyjemność obmacać w tym samym czasie ref 12 zarówno czarną jak biała i co do białej również jestem mocno na tak. Miałbym bardzo mocny dylemat, którą wersję wziąć. Biała po liftingu zrobiła się bardzo czytelna i jakby to ująć zbalansowana/propocjonalna... jak zwał tak zwał :)

Nie macałem nowej białej ale jestem w stanie Ci uwierzyć na słowo. Też miałbym problem z wyborem bo obie są ekstra, biała może nawet ciut ładniejsza ale ja jednak mam "niesmak" po tym jak wyhypowana była panda przez ostatnie lata... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KrysH napisał(-a):

Nie macałem nowej białej ale jestem w stanie Ci uwierzyć na słowo. Też miałbym problem z wyborem bo obie są ekstra, biała może nawet ciut ładniejsza ale ja jednak mam "niesmak" po tym jak wyhypowana była panda przez ostatnie lata... 

Wszyscy chcą mieć miejsce w autobusie obok kierowcy. To chyba naturalne. No, prawie wszyscy. 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, mario1971 said:

Wszyscy chcą mieć miejsce w autobusie obok kierowcy. To chyba naturalne. No, prawie wszyscy. 😜

LOL. Spodziewałem się że mi coś wypomnisz jako fan pandy ale itak delikatnie ze mną pojechałeś Mario 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Powinieneś celować w większy rozmiar. 


41 w OP miło zaskoczyło, ale ogólnie wolę mniejsze zegarki. 
36 mam zamówiony i tego się trzymam bo mi pasuję. Może kiedyś w pełni przekonam się do 41 (do OP bo DJ tylko 36 😃)

41 leży tak 
 

OP 41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Funakoshi napisał(-a):


41 w OP miło zaskoczyło, ale ogólnie wolę mniejsze zegarki. 
36 mam zamówiony i tego się trzymam bo mi pasuję. Może kiedyś w pełni przekonam się do 41 (do OP bo DJ tylko 36 😃)

41 leży tak 
 

OP 41.jpg

Rozmiar ok. Wg mnie wygląda dużo lepiej niż 36. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Rozmiar ok. Wg mnie wygląda dużo lepiej niż 36. 


Jakoś zafiksowałem się na 36, ale na przestrzeni lat różne konfiguracje mi się podobały więc pewnie i na 41 kiedyś przyjdzie czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Nie macałem nowej białej ale jestem w stanie Ci uwierzyć na słowo. Też miałbym problem z wyborem bo obie są ekstra, biała może nawet ciut ładniejsza ale ja jednak mam "niesmak" po tym jak wyhypowana była panda przez ostatnie lata... 

 

Poglądowo :)

 

IMG_5979.jpg

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.