Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, artme napisał(-a):

Tzn.? 🤔

 

Zobaczysz. Rolex nie przygotowal wszystkiego na W&W :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Zobaczysz. Rolex nie przygotowal wszystkiego na W&W :)

W sensie, ze jeszcze pojawi sie cos nowego czy jakies likwidacje starej kolekci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, artme napisał(-a):

W sensie, ze jeszcze pojawi sie cos nowego czy jakies likwidacje starej kolekci?

 

W sensie, ze pojawi sie cos nowego. A jak z Pepsi czy Celebration w ciagu roku? Zobaczymy. Nie sadze, ale z Rolexem to nigdy nie wiadomo 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

W sensie, ze pojawi sie cos nowego. A jak z Pepsi czy Celebration w ciagu roku? Zobaczymy. Nie sadze, ale z Rolexem to nigdy nie wiadomo 😉

Rozumiem. Plotek i poglosek bylo wiele. A to, ze Camerona wycofaja, a to, ze mintow nie bedzie, ale ok - ja mam do tego stosunek nijaki. Cos dadza, cos zabiora i tyle. Jednak zastanawiam sie jaki sens mialoby likwidowanie pepsi jak wczesniej dodawali na oysterze?? Zegarek ktory dla nich zarabia, ikona ich historii... pojac nie moge, wiec i uwierzyc mi ciezko 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

-Mamo kupimy nowe gmt?

- mamy gmt w domu..

 

imho fajny stonowany projekt tego nowego wypustu :) 

 

IMG_3417.jpeg

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

Rozumiem. Plotek i poglosek bylo wiele. A to, ze Camerona wycofaja, a to, ze mintow nie bedzie, ale ok - ja mam do tego stosunek nijaki. Cos dadza, cos zabiora i tyle. Jednak zastanawiam sie jaki sens mialoby likwidowanie pepsi jak wczesniej dodawali na oysterze?? Zegarek ktory dla nich zarabia, ikona ich historii... pojac nie moge, wiec i uwierzyc mi ciezko 😉 

 

Powodow moze byc tysiace... Nigdy nie wiesz. To co nam sie wydaje z zewnatrz, moze miec zupelnie inny kontekst wewnatrz.
To co robia zawsze ma sens, nawet jesli go nie widac.
 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

To co robia zawsze ma sens, nawet jesli go nie widac.

Uuuuu... ryzykowna teza 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, artme napisał(-a):

Uuuuu... ryzykowna teza 😁

 

To nie teza, to fakt.
Rolex to dosc dobrze prowadzona firma.

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

To nie teza, to fakt.
Rolex to dosc dobrze prowadzona firma.

 

Jestem o tym przekonany, jednak to nie oznacza, ze skoro nie musi walczyc o prestiz czy rozpoznawalnosc, to skoro walczy o kase, to nie do konca wycowanie takiej ikony i "skarbonki" byloby madrym ruchem. Chyba, ze zalezy im na rynku wtornym, aby ceny skoczyly, tylko, ze z tego kasy nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

A wracajac do nowosci, to powiem, ze nowy gmt po raz pierwszy mi sie podoba. Nigdy nie kumalem wczesniejszego czarnego  gmt, gdyz byla to dla mnie wizualnie "kopia" submarinera. Teraz ten bezel z "rozjasnionym" dolem wreszcie nadaje mu jakiegos charakteru/"smaczku" 😊 Jest to dla mnie idealny strzal dla tych, ktorzy uzywaja funkcji gmt ale nie lubia kolorow i wola bardziej stonowane zegarki - mysle, ze to bardzo fajny i madry ruch z ich strony 😎 Moze nie rewolucja, moze i nie coke, jednak super uzupelnia kolekcje.

Screenshot 2024-04-09 at 17.51.48.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, artme napisał(-a):

Jestem o tym przekonany, jednak to nie oznacza, ze skoro nie musi walczyc o prestiz czy rozpoznawalnosc, to skoro walczy o kase, to nie do konca wycowanie takiej ikony i "skarbonki" byloby madrym ruchem. Chyba, ze zalezy im na rynku wtornym, aby ceny skoczyly, tylko, ze z tego kasy nie maja.

 

Siedza tam osoby madrzejsze niz ja czy Ty 😉

 

Wyobraz sobie taka sytuacje hipotetyczna. Rolex wystartowal z CPO, ktory ma byc dostepny nie tylko w Buchererze, ale w kazdym AD. Natomiast nowy koncept wymaga czasu i dostosowania sie AD. Wyobraz sobie, ze Rolex czeka, az wszystko bedzie gotowe, oglasza koniec produkcji Pepsi i i stock magazynowy konwertuje na uzywki. Zamiast 10k CHF czesza 25k CHF. Proste i piekne, tym bardziej, ze juz to robili. Pierwszy rzut zegarkow CPO w Buchererze byly konwertami. Kurtyna.
Mozliwosci jest tysiace i moga robic sobie co chca, nikt im nie zagrozi.
 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Siedza tam osoby madrzejsze niz ja czy Ty 😉

 

Wyobraz sobie taka sytuacje hipotetyczna. Rolex wystartowal z CPO, ktory ma byc dostepny nie tylko w Buchererze, ale w kazdym AD. Natomiast nowy koncept wymaga czasu i dostosowania sie AD. Wyobraz sobie, ze Rolex czeka, az wszystko bedzie gotowe, oglasza koniec produkcji Pepsi i i stock magazynowy konwertuje na uzywki. Zamiast 10k CHF czesza 25k CHF. Proste i piekne, tym bardziej, ze juz to robili. Pierwszy rzut zegarkow CPO w Buchererze byly konwertami. Kurtyna.
Mozliwosci jest tysiace i moga robic sobie co chca, nikt im nie zagrozi.
 

Smutno to podsumowales... czasem przeklinam dzien, kiedy zapisalem sie na to forum - lepiej cieszyc sie zyciem i o wielu rzeczach nie miec pojecia... (czyt. nie zawracac sobie glowy rzeczami na ktore nie mamy wplywu). 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Pierwszy rzut zegarkow CPO w Buchererze byly konwertami. Kurtyna.

 

serio sprzedawali nówki jako certyfikowane używane? :D ktoś kiedyś napisał że hobby fajne tylko branża wujowa. Smutne jak firma która nic nie musi ucieka się do takich kroków

 

a tymczasem Wei jarający się nowościami :)

 

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jan napisał(-a):

 

serio sprzedawali nówki jako certyfikowane używane? :D ktoś kiedyś napisał że hobby fajne tylko branża wujowa. Smutne jak firma która nic nie musi ucieka się do takich kroków

 

a tymczasem Wei jarający się nowościami :)

 

 

 

 

Ta gadająca głowa jara się czymkolwiek, co mu wpadnie w ręce. 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, machlo napisał(-a):

 

Ta gadająca głowa jara się czymkolwiek, co mu wpadnie w ręce. 😏

Dokładnie to miałem napisać - jest tak podniecony że klepie co mu ślina na język przyniesie. Pewnie chodziło o to, żeby być pierwszym z wideo o nowościach Roleksa. Zwróćcie uwagę na jego reakcję w 59 sekundzie - gdyby wzrok mógł zabijać, ta kobieta obok niego już byłaby martwa🤪 (kobieto: ja tu nagrywam epokowe wideo dla świata, a ty mi pobrzękujesz). Włosi, zamiast pisać smsy, nagrywają wiadomości głosowe. A że to Włosi, to są one przeważnie bardzo długie. Więc od jakiegoś czasu bardzo często odtwarzają je z prędkością x1,5 lub nawet x2. I wlaśnie wrażenie odsłuchiwania takiej wiadomości z prędkością x2 miałem oglądając te słowotok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
41 minut temu, artme napisał(-a):

Smutno to podsumowales... czasem przeklinam dzien, kiedy zapisalem sie na to forum - lepiej cieszyc sie zyciem i o wielu rzeczach nie miec pojecia... (czyt. nie zawracac sobie glowy rzeczami na ktore nie mamy wplywu). 😏

 

Witaj w klubie, bo przeklinam dzien w ktorym zaczalem pracowac w branzy, bo banka w ktorej zylem prysla.  Rzeczy, ktorych bylem pewien, okazaly sie wielka sciema 🙈
Niemniej, dziekuje za ten dzien, za te okazje, bo dala mi ona wiele mozliwosci, informacji i pozytywnych emocji 😉

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sea dweller w złocie wygląda karykaturalnie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Dokładnie to miałem napisać - jest tak podniecony że klepie co mu ślina na język przyniesie. Pewnie chodziło o to, żeby być pierwszym z wideo o nowościach Roleksa.

 

On się jara wszystkim bo tego oczekuje rynek, wszystko jest positive, kazdy jest piekny. Halleluja :)

 

(a to że dzięki temu firmy wchodzą z nim w kolaboracje, ma dostęp do wszystkiego, zarabia gruba kasę i buduje prywatną kolekcję nie ma ABSOLUTNIE żadnego znaczenia ;) )


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam mnie kto w R wpadł na pomysł wypuszczenia Deepsea w złocie, tak jak jeszcze tą 50-tke tytanowo zrozumiałem jako tech-demo, tak tutaj kompletnie coś chyba odjechało biorąc pod uwagę naturę tego zegarka.
 
Mario, gratuluje, niech się dobrze nosi

Większy zegarek, więcej złota. I tak z tym nikt nie będzie na takie głębokości schodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jan napisał(-a):

 

serio sprzedawali nówki jako certyfikowane używane? :D ktoś kiedyś napisał że hobby fajne tylko branża wujowa. Smutne jak firma która nic nie musi ucieka się do takich kroków

 

 

Bucherer nie mial wystarczajacego stocku uzywanych Rolexow zeby zapewnic wszystkie wolne "miejsca" dla oficjalnego CPO Rolexa w sklepach. Cos trzeba bylo zrobic, wiec zrobili.

Nie jest to takie szokujace i dziwne w branzy. Zdarza sie o wiele czesciej niz ludzie sadza 😊


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zapisałem się na poniedziałek. 

Ja jestem na piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jan napisał(-a):

a tymczasem Wei jarający się nowościami :)

"No siema siema, teraz wam wyjaśnię dlaczego jesteście debilami jeśli uważacie że tegoroczne premiery Rolexa są nudne. Otóż wcale nie są nudne, bo ROLEX ZARABIA MILJARDY, paczcie jaka fajna tarcza, paczcie na te diamenty, ROLEX NAJLEPSZY, dziękuję za uwagę, stay tuned"

 

Quality content, niech mnie ch*j xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, meinard napisał(-a):

stay tuned"

... bo jutro Tudor 😂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, meinard napisał(-a):

"No siema siema, teraz wam wyjaśnię dlaczego jesteście debilami jeśli uważacie że tegoroczne premiery Rolexa są nudne. Otóż wcale nie są nudne, bo ROLEX ZARABIA MILJARDY, paczcie jaka fajna tarcza, paczcie na te diamenty, ROLEX NAJLEPSZY, dziękuję za uwagę, stay tuned"

 

Quality content, niech mnie ch*j xD 

 

Wei Koh z tego zyje, nie oczekuj, ze bedzie gryzl reke, ktora go karmi. 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.