Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Fajna sztuka.

Też tak myślę. Szczególnie dla dziewczyny o ciemnej karnacji. 


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD 36 jest uważany przez purystów jako jedyny słuszny i historyczne poprawny rozmiar 😉

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na wypuszczane w ostatnim okresie nowości cieszę się, że posiadam w swoich zbiorach tego jegomościa.




20240410_184510-01.thumb.jpg.af6b2887c9be65ce08302264073e594f.jpg

Starbucks fajniejszy, ale z braku laku…
Jak wypuszczą nowego Hulka to biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krystian napisał(-a):


Starbucks fajniejszy, ale z braku laku… emoji16.png
Jak wypuszczą nowego Hulka to biorę.

Zazdrośnik. 🤒


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):

Kto się jutro do Silesii wybiera ? emoji14.png

Ja w poniedziałek😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):

Kto się jutro do Silesii wybiera ? emoji14.png

 

4 minuty temu, zbyniu70 napisał(-a):

Ja w poniedziałek😉

A ja w niedzielę na 9:00. 🙄


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem bez jakiejkolwiek kolejki, bez czekania, mozna nabyc takiego tiffaniaka u rodzimego ptaka. Off-catalog w PL to chyba rzadkosc.

f20910d513f00c3e57ceae2fe512d5b6.jpg&key=2324f42df1e8ddd8f462480fa67d71f65de8feea98cce7e08a9cefbf77e74b8a


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2024 o 17:17, Walezy napisał(-a):


Rolex i szacunek do miłośników marki nie pasują jakoś razem w tym samy zdaniu. Niewielkie zmiany w designie nie są podyktowane ‚szacunkiem do miłośników’ tylko zwyczajnie tym, że produkt nie wymaga niczego więcej.  Znaczaca większość zegarków Rolexa trafia w ręce ludzi, których nijak nie można nazwać entuzjastami czy miłośnikami, a zwyczajnymi konsumentami dóbr luksusowych, a ostatnio też i inwestorami.
Strategia sprzedaży Rolexa już od dawna nie ma nic wspólnego z entuzjastami czy miłośnikami marki, czy tematu. Tych jest zwyczajnie zbyt mało w porównaniu do ambicji firmy i skali produkcji i sprzedaży. 

Oczywiście, że to prawda. Zaledwie promil to entuzjaści, którzy wiedzą co kupują. Reszta to ludzie omamieni marketingiem i fliperzy. Rolex nie robi wyjątkowych zegarków które wyróżniają się czymś szczególnym na tle konkurencji. Rolex nie posiada żadnych wielkich komplikacji. To dobre zegarki i nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Oczywiście, że to prawda. Zaledwie promil to entuzjaści, którzy wiedzą co kupują. Reszta to ludzie omamieni marketingiem i fliperzy. Rolex nie robi wyjątkowych zegarków które wyróżniają się czymś szczególnym na tle konkurencji. Rolex nie posiada żadnych wielkich komplikacji. To dobre zegarki i nic więcej. 

To dobre zegarki na co dzień, a nawet bardzo dobre. 

Próbujesz zapisać się w tym roku? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już piszecie o wycieczce do Silesia pochwalcie się co będziecie atakować :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, mylof said:

 

Pozdrawiam i zapewniam, że Rolexy kupują także miłośnicy zegarmistrzostwa, którzy nie trzymają ich w sejfie, tylko noszą. Życzę Tobie abyś miał kiedyś tyle przyjemności z jakiegoś zegarka i ile ja mam z codziennego noszenia moich Rolexów, których nie zamierzam kiedykolwiek sprzedawać. 

daytona.jpg


Nie wątpię, że to co mówisz jest prawdą. Grupa tego typu klientów jest jednakże bardzo niewielka i z biegiem czasu coraz mniej produktów rolexa jest do niej adresowana. Tegoroczny W&W jest tego kolejnym przykładem. Większość nowości ma wartość bardziej biżuteryjna niż horologiczna. I tak właśnie wygląda przyszłość oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mylof napisał(-a):

 

[...]Życzę Tobie abyś miał kiedyś tyle przyjemności z jakiegoś zegarka i ile ja mam z codziennego noszenia moich Rolexów, których nie zamierzam kiedykolwiek sprzedawać. 

 

 Życzenia co najmniej dziwne delikatnie mówiąc. Nie chce mi się dalej tłumaczyć czy polemizować.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Walezy napisał(-a):

 

Dodac do tego listy preferowanych klientów, i kłamstwa, że nie mają w butikach zegarków na sprzedaż (no to gdzie te 1.2 miliona czasomiierzy trafia? Od razu na chrono24?) i oczywistym faktem jest, że Rolex nie celuje w entuzjastów.

 

 

Tak, tak, klamia na potege! Sam widzialem setki Dayton ukrywanych pod lada, ktore opychaja swoim ziomalom za dodatkowa paczke czipsow i pizze.

Godzinę temu, bibbi napisał(-a):

Tymczasem bez jakiejkolwiek kolejki, bez czekania, mozna nabyc takiego tiffaniaka u rodzimego ptaka. Off-catalog w PL to chyba rzadkosc.

f20910d513f00c3e57ceae2fe512d5b6.jpg&key=2324f42df1e8ddd8f462480fa67d71f65de8feea98cce7e08a9cefbf77e74b8a


bibbi

 

Serio jest na sprzedaz?

Jesli tak to biore!


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdrośnik. 

Tej koperty nie idzie zazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne pracownicy butiku.


bibbi

Nie o to mi chodziło
A ja w niedzielę na 9:00. 

Chyba do kościoła. Ciebie już nie wpuszczają, bo za dużo masz
To jak już piszecie o wycieczce do Silesia pochwalcie się co będziecie atakować

Zobaczymy co i ile się da. Na celowniku 1908, może GMT, może DD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Krystian napisał(-a):


Tej koperty nie idzie zazdrościć emoji16.png

Spójrz na to może z innej strony. 😉

d1a78230a9bf830.gif

6 minut temu, a_team napisał(-a):


Nie o to mi chodziło emoji23.png
Chyba do kościoła. Ciebie już nie wpuszczają, bo za dużo masz emoji16.png

Dla mnie zrobią handlową. 😛


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, a_team napisał(-a):


Zobaczymy co i ile się da.

Ambitnie ale 3 sztuki to więcej nic Kruk pozwalal w ostatnich latach. Powodzenia 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

To dobre zegarki na co dzień, a nawet bardzo dobre. 

Próbujesz zapisać się w tym roku? 

Nie bo nic ciekawego nie pokazali. Mam Omegę, IWC i kilka mniej prestiżowych zegarków więc oczywiście chciałbym też Rolexa ale jeśli nie będę miał to się mówi trudno. Na razie jestem tylko na liście na OP 41 Celebration ale nie wróżę sobie sukcesu 😂 Jak wypuszczą ciekawszego GMT w przyszłym roku to się zapiszę. Myślałem, też na DJ ale chyba dla mnie jest zbyt bling chociaż to piękny zegarek. Łudzę się, że ceny większości modeli na Chrono są już niewiele większe niż MSRP więc może za rok czy dwa kolejki się zmniejszą/znikną bo flipperzy przestaną zapychać listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Serio jest na sprzedaz?
Jesli tak to biore!

Serio jest. Ale pewnie serio nie bierzesz.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Nie bo nic ciekawego nie pokazali. Mam Omegę, IWC i kilka mniej prestiżowych zegarków więc oczywiście chciałbym też Rolexa ale jeśli nie będę miał to się mówi trudno. Na razie jestem tylko na liście na OP 41 Celebration ale nie wróżę sobie sukcesu 😂 Jak wypuszczą ciekawszego GMT w przyszłym roku to się zapiszę. Myślałem, też na DJ ale chyba dla mnie jest zbyt bling chociaż to piękny zegarek. Łudzę się, że ceny większości modeli na Chrono są już niewiele większe niż MSRP więc może za rok czy dwa kolejki się zmniejszą/znikną bo flipperzy przestaną zapychać listy. 

To fakt, w tym roku tylko jeden fajny zegarek wypuścili. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Rolex nie robi wyjątkowych zegarków które wyróżniają się czymś szczególnym na tle konkurencji.

 

Marna prowokacja :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

w tym roku tylko jeden fajny zegarek wypuścili. 

Który 🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.