Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

uściślijmy:

jeżeli ktoś ma BMW i na ograniczeniu 50 jedzie zgodnie z przepisami, stoi w korku, OK. (czuje się równy a nie równiejszy)

 

burak - pozer to ktoś, kto na ograniczeniu 50 jedzie 2x tyle wśród pieszych i rowerzystów, i przebija się przez trzy pasy do skrętu

Z zegarkiem marki Rolex to będzie ten, który musi sobie podnieść "prestiż" - oczywiście tylko i wyłączenie w własnym odczuciu...

 

Spróbuj w Warszawie jechać 50 na ograniczeniu 50 - obtrąbią Cię ze wszystkich stron, a co drugi będzie pukał się w głowę, jak Cię w końcu wyprzedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Warszawie jechać 50 na ograniczeniu 50 - obtrąbią Cię ze wszystkich stron, a co drugi będzie pukał się w głowę, jak Cię w końcu wyprzedzi.

 

zacznijmy od tego że od jutra bez jednego mostu to w Wawie nie da się jechać z szybkością 50km/h bo w ogóle nie będzie się dawać jeździć autem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fora to sie pomyliły fanbojom Omegi - niech idą na swoje podwórko. 

Tak zgadza się bo też o kasę tu chodzi, skoro wydajesz pieniądze to nie chcesz iść z torbami sprzedając pokemona za ułamek wartości - to też świadczy o prestiżu którego nie ma Omega ale chce byc lepsza i wdrapać się półkę wyżej.

A Ty kolego w czym się pomylileś.?

Potrzeba Ci czasu na przemyslenie ?

Dwa tygodnie wystarczy?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty kolego w czym się pomylileś.?

Potrzeba Ci czasu na przemyslenie ?

Dwa tygodnie wystarczy?

Od Moderatora wymaga się chyba czegoś więcej niż straszenia banowaniem...pomyłka była jak Ci powierzyli tą funkcję, bo na forum o Rolexie po prostu nie ogarniasz i pozwalasz na takie zaśmiecanie.
Poczytaj obcojęzyczne fora i wyciągnij wnioski co jest nie tak.
Jak brakuje argumentów to żone/dziewczynę też wysyłasz na przemyślenia, bo masz władze?
Edytowane przez jasnoniebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Moderatora wymaga się chyba czegoś więcej niż straszenia banowaniem...pomyłka była jak Ci powierzyli tą funkcję, bo na forum o Rolexie po prostu nie ogarniasz i pozwalasz na takie zaśmiecanie.

Poczytaj obcojęzyczne fora i wyciągnij wnioski co jest nie tak.

Jak brakuje argumentów to żone/dziewczynę też wysyłasz na przemyślenia, bo masz władze?

Jeszcze raz proszę o przemyslane ,merytoryczne wypowiedzi.....

I odpowiedni dobor slów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o przemyslane ,merytoryczne wypowiedzi.....

I odpowiedni dobor slów.

 

Marku, jestem z Ciebie dumny...soft skills na co raz wyższym poziomie  :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o przemyslane ,merytoryczne wypowiedzi.....

I odpowiedni dobor slów.

Włśnie to miałem na mysli :) Dziekuje.

A Chrono - craze jak zwykle wbił w ćwieka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wow, ale sie porobilo...

 

Pogodze Was, Panowie:

 

king_everythingelse.jpg

 

To zdjęcie jest tendencyjne, bo Rolek jest na nim wyżej niż Omega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest tendencyjne, bo Rolek jest na nim wyżej niż Omega ;)

Na zdjeciu Omega jest wyzej...popatrz uwaznie:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu Omega jest wyzej...popatrz uwaznie:-)

Każdy widzi co chce :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wskazanie czasu, idą łeb w łeb :)

Przydałby się taki temat: "miłośnicy Omegi i Rolexa", myślę że wielu takich by się znalazło i może obeszłoby się bez wzajemnego hejtowania.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wskazanie czasu, idą łeb w łeb :)

Przydałby się taki temat: "miłośnicy Omegi i Rolexa", myślę że wielu takich by się znalazło i może obeszłoby się bez wzajemnego hejtowania.

Myślisz ze silnik forum dałby rade z takim tematem?:-) :-) :-) Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet głupie zdjęcie potrafi wzbudzić animozję, co Omega i Rolex robią z ludźmi ;)

to mówiłem ja właściciel IWC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

 

to mówiłem ja właściciel IWC :)

szpaner  :rolleyes:  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wskazanie czasu, idą łeb w łeb :)

Przydałby się taki temat: "miłośnicy Omegi i Rolexa", myślę że wielu takich by się znalazło i może obeszłoby się bez wzajemnego hejtowania.

 

Ale prawo pisania w wątku mieliby tylko aktualni posiadacze przynajmniej po jednym zegarku obydwu marek...

Taki snobistyczny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawo pisania w wątku mieliby tylko aktualni posiadacze przynajmniej po jednym zegarku obydwu marek...

Taki snobistyczny temat :)

Dobre, ale żeby inni nie czuli się wykluczeni mogliby pisać w innym wątku np.

" mam Omegę, ( nie )zbieram na Rolexa " ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale żeby inni nie czuli się wykluczeni mogliby pisać w innym wątku np.

" mam Omegę, ( nie )zbieram na Rolexa " ;-)

ewentualnie sprzedam Omegę bo zbieram na Rolexa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,

Pytanie do uzytkujacych zegarki na codzien. Czy klamra rysuje wam polerowany srodkowy element bransolety (na zewnatrz). Ma to zwiazek z odkladaniem zegarka tarcza do dolu (jak ja to czesto robie), wtedy bransoleta sklada sie w specyficzny sposob i powstaja rysy (kontakt moze tez wystapic przy otwieraniu zapiecia). Pytam z ciekawosci, a musze dodac ze mam to na obu zegarkach (BLNR i 116520). Wyglada to tak:

post-63200-0-07401500-1424082955_thumb.jpg

 

No to przy okazji jeszcze i zdjecie ;)

post-63200-0-78944600-1424083053_thumb.jpg

 

Musze przyznac, ze coraz czesciej siegam po aparat i sa postepy w obslugiwaniu sie nim. Jest dobrze B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polerowanych elementach bransolety rysy od klamry, takie jak pokazałeś na zdjęciu, są raczej nieuniknione. Można je ewentualnie zminimalizować poprzez lekkie wygładzenie klamry w tych miejscach, w których styka się z bransoletą. Ja tak zrobiłem, ale moja bransoleta jest matowa, więc klamra nie zostawia takich wyraźnych śladów. W każdym razie brzegi klamry na styku z bransoletą fabrycznie są dość ostre i moim zdaniem lekkie wygładzenie nie zaszkodzi.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoleta pracuje, więc w wielu zegarkach jest to nie do uniknięcia (jeden element stalowy styka się czasami z drugim - zachodzi tarcie), chociaż pojawiły się tu na forum pomysły żeby:

 

- na ogniwo styku przykleić folię,

- w zapięcie wkleić kawałek gumy, (guma modelarska, wycięta odpowiednio uszczelka do okien)

 

o ile pierwszy pomysł uważam za wieśniacki, drugi mogę jeszcze zrozumieć ...

 

powód powyższego - jak widać inne ogniwa też masz porysowane, od używania zegarka,

żeby uniknąć rys trzeba by albo cały owinąć folią, albo nie używać...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawie tak jak jest, bo wychodze z zalozenia, ze jak juz rysy sa, to lepiej nie bedzie. Troche tylko drazni mnie fakt, ze bedac osoba dbajaca o rzeczy, ktore posiadam - od nic nie wartych pierdół po zegarki - nie mam na nich wiekszych rys od uzytkowania, a te, ktore sa wyzej na zdjeciu sa tak naprawde niedopatrzeniem (?) producenta.

Co do pomyslow na uchowanie sie od rysek to na zagranicznych forach byli ludzie malujacy bransolety lub same zapiecia cieniutka warstwa bezbarwnego lakieru.

 

Burns - mam lekko porysowane, ale uwierz, ze przy tym rodzaju wykonczenia one powstaja same. Nie uderzajac o nic, nie majac kontaktu z twardymi materialami te rysy mimo wszystko powstana :) Nie kazdej osobie to moze pasowac, wiec sadze, ze warto rozwazyc ten punkt przed kupnem Rolka z tego rodzaju bransoleta, zeby sie niemile nie zaskoczyc ;)

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba czasem wolę nie wiedzieć o niektórych pomysłach :)

a co do przemyśleń lub ich braku przez producenta, moim zdaniem najgorszym niedopatrzeniem jest jak ostatni link bransolety jest w stanie trzeć o maskownicę (jeżeli maskownica ma wystający element łączący takie zjawisko raczej nie zachodzi - czyli tak jak w twoim zegarku)

najlepiej jak jeszcze przy jakimś kącie samo się blokuje, bo jeżeli nie i odłożysz zegarek na blat bez poduszki to ogniwo bransolety może zetknąć się z maskownicą...

 

proponowałbym zwrócić uwagę co się dzieje z maskownicą przy takim odłożeniu zegarka:

post-32788-0-33040200-1424086036.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.