Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, jak to jest mieć jednocześnie najbardziej i najmniej pożądanego współczesnego Rolexa ;-) ?

Robert, tego masz na myśli?

post-68982-0-72322500-1558021673_thumb.jpeg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw to wiem kto ma ...ale „PowietrznychKrólów” to za wiele na forum nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z czterech Roleksów zrobili się dwa w międzyczasie...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że udanej?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo GMT ale poza tym różnią się wystarczająco by się uzupełniać i nie nudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze w klubie ma nowego DS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze w klubie ma nowego DS?

Jesli chodzi Ci o deep sea to na zdjeciu u Kolegi jest nowy wlasnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze w klubie ma nowego DS?

niemowlę  :lol: ma trzy tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Z nowym - widać koronkę na 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale juz z nowym werkiem?

numer referencyjny  126660 

3235 kaliber

Z nowym - widać koronkę na 6

o nią wtedy pytałem bo mnie zaskoczyła :lol: ale mnie uświadomiłeś dlaczego akurat występuje w tej referencji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale ja sie tam dopiero po Waszym zwroceniu uwagi niby dopatrzylem :P:D

 

Andrzej - no to gratuluje! :) Masz jakies porownaniu do starszej referencji? Cos Ci rzucilo w oczy na plus/minus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale ja sie tam dopiero po Waszym zwroceniu uwagi niby dopatrzylem :P:D

 

Andrzej - no to gratuluje! :) Masz jakies porownaniu do starszej referencji? Cos Ci rzucilo w oczy na plus/minus?

Bardzo dziękuję. 

Trudno mi się odnieść, ponieważ nie mam porównania. Nie miałem okazji korzystać z starszej referencji i trudno w tym momencie się ustosunkować.

Vintage lubię małe i wielkość mi nie przeszkadza ale nowe, ze względu na większy nadgarstek preferuje duże i SDDS leży rewelacyjnie. Bardzo dobrze się nosi, waga mi nie przeszkadza - nie czuję jej. Czytelność na plus - luma dodaje efektu. No i glidelock - zdarzyło się kilka razy dziennie, bez zdejmowania korekta długości bransy bez kłopotu czy zdejmowania.

 

Miło mnie zaskoczył aczkolwiek zastanawiałem się nad zakupem  ( AD w Pradze) i to bardzo, zdania na forum były podzielone - nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień na dobrą imprezę :)8d2fd208aa2ff1338aefba5ca9f4e067.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień na dobrą imprezę :)

piękna kolorystyka ! i  udanej imprezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna kolorystyka ! i udanej imprezy :)

Dziękuję! Będzie super :)

Twój Deep też niczego sobie ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was mieszka w Wawie i ma DJ2 (najchętniej z czarną tarczą), którego mógłbym przymierzyć? Będę wdzięczny za info na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. 

Trudno mi się odnieść, ponieważ nie mam porównania. Nie miałem okazji korzystać z starszej referencji i trudno w tym momencie się ustosunkować.

Vintage lubię małe i wielkość mi nie przeszkadza ale nowe, ze względu na większy nadgarstek preferuje duże i SDDS leży rewelacyjnie. Bardzo dobrze się nosi, waga mi nie przeszkadza - nie czuję jej. Czytelność na plus - luma dodaje efektu. No i glidelock - zdarzyło się kilka razy dziennie, bez zdejmowania korekta długości bransy bez kłopotu czy zdejmowania.

 

Miło mnie zaskoczył aczkolwiek zastanawiałem się nad zakupem  ( AD w Pradze) i to bardzo, zdania na forum były podzielone - nie żałuję.

Dzieki - niech sie nosi :)

 

Dzis przymierzylem pierwszy raz Daytone z biala tarcza na ktora czekam i....- no swietny zegarek  :)  - jest na co czekac :wub: , choc ciekaw jestem jak w starciu z nowym Pepsi (dla jednozegarkowca)??? Trzeba bedzie zrobic ankiete  :D 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem tą Daytone i szału nie ma :/ Jakość wykonania bardzo średnia, nie ma startu np do AP chrono a cena podobna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex sprzedaje Daytonę w cenie dużo dużo niższej niż AP chrono.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuja mnie ceny od handlarzy ;)  Trzeba jednak pamietac, ze jesli przymierzales w salonie, to miala folie a to troche robi roznice. Poza tym wg mnie, to bardzo fajne, wygodne i charakterystyczne sportowe chrono i tyle :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem u handlarza bez foli i jakościowo bez różnicy z Autavia Jack Heuer. Nie wiem skąd ta sraczka i kolejki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nowy model z ceramicznym bezelem upodobniony do kultowego Newmana, ktorego nikt nie ma, bo... - jest nowy, wiec zapotrzebowanie na rynku jest o wiele wieksze, niz modelem produkowanym od wielu lat - dla mnie nic dziwnego - podobnie jak z Pepsi :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.