Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co slyszalem, to jednak schodza za absurdalne kwoty... niestety <_<

Oczywiscie, ze mozna zawsze cos urwac, jednak 15-20k pln wiecej za nowe Pepsi, to raczej "okazja" :wacko:

dzięki, strach się bać  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jak to wyglada w praktyce w Niemczech .

Nie dalej jak tydzień temu byłem u Handlarza , u którego kupywalem SUBa . Mierzyłem wlasnie Batmana , 16710 i kilka innych .

Przy okazji rozmawialiśmy o cenach i dostępności Rolexow , i tak u nich w sklepie sprzedają Batmana za ca.15,5 k € , Pepsi 17,5 k€ i zegarki leżą max 1-2 dni .

Najwyraźniej Niemcy sobie nic nie robią z tych absurdalnych cen , Ci napaleni płaca niemal 100 % więcej .

Co ciekawe sprzedawca stwierdził , ze rajd cenowy na Hulka sie skończył i ceny sie lekko „ ustabilizowały „

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dużo racji ma gostek w swojej analizie,

Oczywiście nie że wszystkim się zgadzam, no ale ja się nie znam więc...

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na CH4 i spojrzałem ile kosztuje GMT Master II ref. 116710 LN (nieprodukowany od bieżącego roku). Ja go kupiłem 'od ręki' w butiku Rolexa w 2016 r. To nigdy wcześniej nie był poszukiwany model w kolekcji GMT. To już naprawdę jest szaleństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już prawdziwa bańka . Sporo ryzykują Ci którzy kupują po tych cenach . Choć też podchodzę z dystansem do cen chrono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak cztero-cyfrowiec :)

 

post-22413-0-95775700-1558296417_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł ciekawy a co do szaleństwa...to moim skromnym zdaniem  przekroczone zostały wszystkie normy  i ciekaw jestem jak sytuacja będzie wyglądała za rok, dwa czy pięć lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech drożeją jak najszybciej, bo chciałbym swojego sprzedać i kupic sobie domek na Cook Island, już mi się nie chce pracować 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek dzięki za linka. Już dawno nie było tak ciekawej lektury. Śmiała teza z tym generowaniem przez R światowego popytu na luksusowe zegarki. Ciężko się z tym nie zgodzić. Ile to na naszym forum było deklaracji: .. nie będę stał w kolejce,  nie będę przepłacał u handlarza ..są inne marki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej, nie będę stał w kolejce jak mogę iść I kupić coś innego w zamian.... :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek dzięki za linka. Już dawno nie było tak ciekawej lektury. Śmiała teza z tym generowaniem przez R światowego popytu na luksusowe zegarki. Ciężko się z tym nie zgodzić. Ile to na naszym forum było deklaracji: .. nie będę stał w kolejce,  nie będę przepłacał u handlarza ..są inne marki :D

Autor sugeruje raczej inny mechanizm. Rolex przeznaczając najwięcej na marketing sprzedaje wizerunek człowieka sukcesu który nosi Rolexa ( luksusowy zegarek) . Dla tych którzy mogą sobie na niego pozwolić jest to nadal Rolex dla tych którzy kolejny rok odchodzą z kwitkiem - będzie to inny zegarek. W tym mechanizmie Rolex jest kołem zamachowym dla całego zegarkowego biznesu. A ile fejków lub mocnych inspiracji się przy tym wyżywi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Eee tam. Dla celebrytów? Złoto, a dobrze wygląda. Minus za ciężar ;) zlote a skromne.

Edytowane przez ZlyNY
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60852929_10158427029847926_8480755114586

 

1675 GMT Master - ostatnio wyprzedził na mojej liście zegarków wysoce pożądanych klasycznego Day-Date'a w złocie. Nie to żeby to miało jakieś znaczenie, bo pewnie ani jednego ani drugiego nie kupię - ale zawsze :D 

 

fot. ‎Bobby Hendarto z Vintage Rolex Forum


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1675 GMT Master - ostatnio wyprzedził na mojej liście zegarków wysoce pożądanych klasycznego Day-Date'a w złocie. Nie to żeby to miało jakieś znaczenie, bo pewnie ani jednego ani drugiego nie kupię - ale zawsze :D

 

fot. ‎Bobby Hendarto z Vintage Rolex Forum

 

piękna rzecz, chociaż poza zasięgiem.... za to myślę czy nie zamienić czarnej ceramiki na starego 16710, bo na ceramicznego coke pewnie się nigdy nie doczekam


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

1675 GMT Master - ostatnio wyprzedził na mojej liście zegarków wysoce pożądanych klasycznego Day-Date'a w złocie. Nie to żeby to miało jakieś znaczenie, bo pewnie ani jednego ani drugiego nie kupię - ale zawsze :D

Fajne szkło. Szkoda że w obecnych modelach nie ma takich wypukłych :( Sub z takim szkłem i ceramiką... Ale byłby czad (dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna rzecz, chociaż poza zasięgiem.... za to myślę czy nie zamienić czarnej ceramiki na starego 16710, bo na ceramicznego coke pewnie się nigdy nie doczekam

 

Dla mnie to byle Rolex jest na ten moment poza zasięgiem. Pozostaje mi się cieszyć Tudorem by Rolex i cieszyć małymi rzeczami... 

 

gallery_65341_3762_640609.jpg

 

Z drugiej strony jeszcze parę lat temu zegarki za +2.000zł wydawały się być poza moim zasięgiem, więc w sumie marzyć od 1675 nie przestanę. Może jakaś wygrana Lotto, albo spadek mnie uratuje? :D 

 

 

Fajne szkło. Szkoda że w obecnych modelach nie ma takich wypukłych :( Sub z takim szkłem i ceramiką... Ale byłby czad (dla mnie).

 

Wypukłe szkło to jest to! Dla mnie szczególne ciekawe są stare Submarinery z kanciakami typu top hat - to jest prawdziwy czad.

 

IMG_5110.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Wypukłe szkło to jest to! Dla mnie szczególne ciekawe są stare Submarinery z kanciakami typu top hat - to jest prawdziwy czad.

Świetny! Ale to chyba plexi. Ja bym sobie wyobrażał u siebie taki szafir, bo plexi zaraz poszłoby w rozsypkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1675 GMT Master - ostatnio wyprzedził na mojej liście zegarków wysoce pożądanych klasycznego Day-Date'a w złocie. Nie to żeby to miało jakieś znaczenie, bo pewnie ani jednego ani drugiego nie kupię - ale zawsze :D

 

fot. ‎Bobby Hendarto z Vintage Rolex Forum

 

Tu już chyba za komplet potrzebne okolice 100k

Taniej może by było kupić z czarnym bezelem bo są tańsze i polować na bezel pepsi.

Sam bym miał na takiego chrapkę :) ale jeszcze zdecydowanie nie ten przedział cenowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla mnie to byle Rolex jest na ten moment poza zasięgiem. Pozostaje mi się cieszyć Tudorem by Rolex i cieszyć małymi rzeczami...

 

 

 

Z drugiej strony jeszcze parę lat temu zegarki za +2.000zł wydawały się być poza moim zasięgiem, więc w sumie marzyć od 1675 nie przestanę. Może jakaś wygrana Lotto, albo spadek mnie uratuje? :D

 

 

 

 

Wypukłe szkło to jest to! Dla mnie szczególne ciekawe są stare Submarinery z kanciakami typu top hat - to jest prawdziwy czad.

 

 

Ja 3 lata temu nie wyobrażałem sobie dać więcej niż 1000 zł za zegar więc...

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty ;) teraz tylko żal pozostał


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się tutaj naczytałem, że w końcu zamówiłem gumę do mojego GMT ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal i zgrzytanie bezeli.

Ty chociaż masz Tudora, nie to co biedny jaa4d0ececdc6af36a92c1cc1f2dc04f33.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.