Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, to jakiego Rolexa ma Master Yoda, bo pokazywał, ale ja nie pamiętam...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

One and only.

 

 

Chodzą plotki, że nie dość że bransoleta z blachy i luma nie świeci to ma go co drugi facet w krajach rozwiniętych. ;)

Edytowane przez tbn
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, dziękuję za info... piękny, zazdroszczę... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym gównianym smartfonie nie mogę dokładnie dostrzec, co to za model. Przełączę się na laptopa...

 

Edit:

Teraz widzę dokładnie podpis pod zdjęciem. Ale... to chyba nie jest Rolex...z całą pewnością  :(

 

Ten Tapatalk i te małe ekraniki w fonach tak potrafią przekłamywać obrazy  ;)

 

Sorry, wprowadziłem Cię w błąd  :huh:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wtedy mi powiesz dobrze? Obiecujesz? Wyślij mi na PW, żeby nie zaśmiecać tego tematu...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie Ci się bo dla mnie Exp jest rewelacyjny !!! Sam wahałem się miedzy Exp a Speedmasterem jako drugi zegarek do OP.

Teraz coraz częściej spoglądam w stronę SUBa ale jak dla mnie tylko bez daty.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zlitujcie sie. Nie chwalcie juz tak Ex'a, bo włączy mi się tryb "change, change" i znowu nie bede mogl spac... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlitujcie sie. Nie chwalcie juz tak Ex'a, bo włączy mi się tryb "change, change" i znowu nie bede mogl spac... ;-)

Włącz tryb „ dodaj” ...jednozegarkowość jest jak monogamia ... przyzwoita ale nie fizjologiczna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonić skarżypytów i megalomanów :angry:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz tryb „ dodaj” ...jednozegarkowość jest jak monogamia ... przyzwoita ale nie fizjologiczna ;-)

Nie. Tylko zamiana. Zenitha EP (moje edc przed pamem) przestałem nosić zaraz po zakupie pama - tylko co jakiś czas pomacham ręką, żeby oleum się rozruszało, dlatego jest wystawiony na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonić skarżypytów i megalomanów :angry:

Dosadnie opisał to Jan Brzechwa ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Speedy był ze mną w Książu a dzisiaj OP zabrałem na wycieczkę do Czech na spacer koronami drzew - polecam.

 

 

fa1dd2ab3047d949ca8d7325a0acb924.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

na wycieczkę do Czech na spacer koronami drzew - polecam.

Fajnie to zrobili.

A pomyśleć, że mogli to zrobić u nas. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto "mogli to zrobić"? Oni? ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to zrobili.

A pomyśleć, że mogli to zrobić u nas. :(

Niestety ale z przykrością muszę stwierdzić , że nasi sąsiedzi Czesi pod względem organizacji turystyki są o lata świetlne przed nami - w porównaniu do nich u nas najlepiej wypada organizacja płatnych parkingów przy atrakcjach turystycznych.

Ale wracając do tematu - czy ktoś z Was ostatnio pytał o czas oczekiwania na SUBa bez daty ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Speedy był ze mną w Książu a dzisiaj OP zabrałem na wycieczkę do Czech na spacer koronami drzew - polecam. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190817/fa1dd2ab3047d949ca8d7325a0acb924

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co pokazujesz to Spacer w chmurach w Czechach. Spacer w koronach drzew to co innego i znajduje się na Słowacji. Funkcjonalność i założenia podobne. Widać lubują się w takich wysokościowych sprawach. A skoro temat zegarków to powinniście napisać jak zaopatrzenie sklepów w Rolex u jednych i drugich sąsiadów... Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazujesz to Spacer w chmurach w Czechach. Spacer w koronach drzew to co innego i znajduje się na Słowacji. Funkcjonalność i założenia podobne. Widać lubują się w takich wysokościowych sprawach. A skoro temat zegarków to powinniście napisać jak zaopatrzenie sklepów w Rolex u jednych i drugich sąsiadów...

To nie jest spacer w chmurach - dokładnie jest to Ścieżka w Koronach Drzew , Czechy Janske Lazne.

Niestety o zaopatrzeniu nic nie wiem bo to przy naszej granicy i brak butików R

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto "mogli to zrobić"? Oni? ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Myślałem, że to

... Spacer w koronach drzew to co innego i znajduje się na Słowacji. Funkcjonalność i założenia podobne.

...

Ten na Słowacji jest częściowo przez Polaków zrobiony.

Z tego co wiem, to chcieli to pierwotnie w Polsce zrobić. Lecz władza się nie zgodziła, to zrobili na Słowacji.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale wracając do tematu - czy ktoś z Was ostatnio pytał o czas oczekiwania na SUBa bez daty ?

 

 

Sub Date ok 2 lat, ND - ok rok czekania. Ale moze to byc juz nie aktulane bo dowiadywalem sie juz "kawalek" czasu temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub Date ok 2 lat, ND - ok rok czekania. Ale moze to byc juz nie aktulane bo dowiadywalem sie juz "kawalek" czasu temu.

Dzięki za info - takie terminy były w styczniu - muszę się dowiedzieć jak jest aktualnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest spacer koronami drzew w Jańskich Łaźniach w Czechach niedaleko mnie - zanim wejdziesz na tą wieżę idziesz pomostami przez las 25-30 metrów nad ziemią

post-68206-0-11657200-1566129427_thumb.jpg

post-68206-0-58256900-1566129460_thumb.jpg

post-68206-0-10495900-1566129484_thumb.jpg

post-68206-0-13568300-1566129543_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.