Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Odłożyłeś już na traktorek? ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał pepsi to Szwajcarzy mają spory wybór :)

Ceny też....szwajcarskie ;)

Co ciekawe, mediana zarobków w sektorze publicznym (dane na koniec 2016) to ponad 7800 CHF, wiec Daytona za 27,5k jest dostępna dla nauczyciela „nieco” szybciej, niż u nas, nie mówiąc o retail ;)

 

Dobrze tam widzę GMT na paskach? To skóra?

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Zbierać dalej na zakup czy jednak odpuścić  ? :D

 

https://youtu.be/o1q3G4l3LUM?t=344

Zbieraj, zbieraj. Nie trzeba być ani biednym, ani bogatym. Można być średniakiem, a kupowanie ładnych przedmiotów poprawia samopoczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Znajomy wymienił się za Apple Watch z siostrzeńcem szwajcara, który znalazł zegarek w szufladzie na strychu. Ma zatrzymać?

 

Rolex-Submariner-16610-03.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sms nie odbiera.

Badziew.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki zły, może jednak to dobra zamiana?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy biel tarczy w OP jest taka sama jak w DJ41? I tym samym czy niebieski kolor w DJ36 w ref. 116234 jest identyczny jak w DJ41 126334?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy biel tarczy w OP jest taka sama jak w DJ41? I tym samym czy niebieski kolor w DJ36 w ref. 116234 jest identyczny jak w DJ41 126334?

 

Absolutnie nie. DJ jest gładki i chyba nawet błyszczący, taki bielusieńki biały.

 

Natomiast OP ma lekko chropowatą fakturę, która powoduje to, iż kolor zmienia się zależnie od rodzaju i kąta padania światła. Tarcza bywa biała, szara, srebrna, czasem nawet śliwkowa - niesamowity efekt powiem szczerze.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny męski DJ, co tu ma być za mały.

 

Gdzie trafiłeś tę referencję?

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobre zdjęcie. Zrób tak Żeby było widać co najmniej pół przedramienia i całą dłoń i obok takie samo z DJ41 wtedy będzie jasne dlaczego dla Ciebie lepszy jest 41 ( który ma niecałe 40 ) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny męski DJ, co tu ma być za mały.

 

Gdzie trafiłeś tę referencję?

W Posnanii. d55a32f5234530349e0db527ce65dbee.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proporcje dobrze oceniać na nadgarstku , najlepiej swoim oczywiście ale z braku laku przykład z netu

post-55792-0-48532300-1566576680_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Nowy nabytek ? Bardzo fajny - gratuluje

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Zaburzone proporcje ( za grube uszy, bezel i indeksy ) miała generacja 2 DJa na szczęście klienci głosując portfelami szybko skorygowali Rolexa a poza poprawionymi uszami , bezelem i indeksami dostali w bonusie nowy mechanizm z 72 godzinami rezerwy . ( pierwsze zdjęcie) DJ 41 jest przeskalowanym DJ 36 ( drugie zdjęcie ) i dla mnie ma nawet lepsze proporcje ( lepiej zaznaczone przejście między kopertą a bransoletą - „ talia” ;-) ) więc nie ma powrotu do 36. Natomiast świetnie że jest wybór bo to oznacza że ludzie o różnych nadgarstkach mogą cieszyć się z tego zegarka.

post-55792-0-33718100-1566579517_thumb.jpeg

post-55792-0-72841900-1566579527_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek ? Bardzo fajny - gratuluje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie, mam już czas jakiś. Ale dziś w porannym słońcu wyglądał tak ślicznie, że go sfociłem i wrzuciłem.

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Zaburzone proporcje ( za grube uszy, bezel i indeksy ) miała generacja 2 DJa na szczęście klienci głosując portfelami szybko skorygowali Rolexa a poza poprawionymi uszami , bezelem i indeksami dostali w bonusie nowy mechanizm z 72 godzinami rezerwy . ( pierwsze zdjęcie) DJ 41 jest przeskalowanym DJ 36 ( drugie zdjęcie ) i dla mnie ma nawet lepsze proporcje ( lepiej zaznaczone przejście między kopertą a bransoletą - „ talia” ;-) ) więc nie ma powrotu do 36. Natomiast świetnie że jest wybór bo to oznacza że ludzie o różnych nadgarstkach mogą cieszyć się z tego zegarka.

dużego dj poprawili skalujac 36 do 41... Za to skopali nowego 36, nowa koperta rewelka, za to za duże indeksy psują cały efekt...

 

Ps. A ja dalej twierdzę, że nie ma za małych zegarków:)

6566b147a6b758d8f20fbd71c5a07a40.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.