Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To wycofuje pytanie, jakoś tak mi się skojarzyło......

 

Mój kot nie ma na łapie rolka i z domu nie wychodzi

zawsze uważałem, że koty i ludzi dużo łączy...... :) , ja niestety muszę wyjść i jakoś bez Rolka daję radę, ale ciężko mi jest - człowiek się przyzwyczaił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakaś aluzja czy nie, ale również witam, chociaż sam dopiero co wstąpiłem.

 

@mario1971

Czy to przypadkiem nie kolejne wcielenie wiadomo kogo ?

 

 

 

@Michal8080,

 

moja wrzutka była nawiązaniem do poprzedniej dyskusji na temat odchyłek dobowych, wybacz, jeśli poczułeś się urażony. Przez jakiś czas po kupnie zegarka sam domowymi sposobami sprawdzałem obsesyjnie jego dokładność, ale szybko mi przeszło. Tym niemniej zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którym wszelkie odchylenia od normy będą przeszkadzać happy.png Peace!

 

Jak Mariusz słusznie zauważył posiadam konto na forum od 5 lat, czytam je jeszcze dłużej, bo od 2012 albo 2013 roku, mam nawet kilka wpisów w tym jakże zacnym temacie (głównie odnośnie kolejek na modele sportowe). Zwyczajnie nie lubię jakoś specjalnie produkować się na forach dyskusyjnych, wolę czytać i poszerzać wiedzę dzięki tutaj obecnym kolegom jak również od czasu do czasu pokręcić bekę z regularnie powracającej napinki biggrin.png Ostatnio mnie naszło, żeby wrzucić zdjęcie DJa, tylko jakoś ciągle brakowało mi czasu, no to ostatecznie jest w klubie :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal8080,

 

moja wrzutka była nawiązaniem do poprzedniej dyskusji na temat odchyłek dobowych, wybacz, jeśli poczułeś się urażony. Przez jakiś czas po kupnie zegarka sam domowymi sposobami sprawdzałem obsesyjnie jego dokładność, ale szybko mi przeszło. Tym niemniej zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którym wszelkie odchylenia od normy będą przeszkadzać happy.png Peace!

 

Jak Mariusz słusznie zauważył posiadam konto na forum od 5 lat, czytam je jeszcze dłużej, bo od 2012 albo 2013 roku, mam nawet kilka wpisów w tym jakże zacnym temacie (głównie odnośnie kolejek na modele sportowe). Zwyczajnie nie lubię jakoś specjalnie produkować się na forach dyskusyjnych, wolę czytać i poszerzać wiedzę dzięki tutaj obecnym kolegom jak również od czasu do czasu pokręcić bekę z regularnie powracającej napinki biggrin.png Ostatnio mnie naszło, żeby wrzucić zdjęcie DJa, tylko jakoś ciągle brakowało mi czasu, no to ostatecznie jest w klubie :)

 

Pozdrawiam

 

Ależ absolutnie nie poczułem się urażony, generalnie przyzwyczaiłem się, że nie którzy koledzy sobie z mojej sprawy żartują i wcale się tym nie przejmuje. Tak mi się Twój wpis po prostu skojarzył z moim problemem.

Fajny zegarek, mam identyczny tylko na jubilee. Widzę, że wiesz co dobre :) .

A z tą napinką to chyba nie warto na to zwracać uwagi, w końcu to forum o zegarkach i sam czytam i dowiaduję się ciekawych rzeczy od kolegów dobrze zorientowanych w temacie.

Również pozdrawiam i gratuluje świetnego zegarka.

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nasze zegarki to "bliźniaki dwujajowe", różnią się tylko bransoletą. Mój również pracuje na werku 3235 i jak do tej pory, po kilku miesiącach dosyć intensywnego użytkowania jestem nim zachwycony, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i sam komfort noszenia. Jedyne, co może zostać uznane za drobny minus, to polerowane ogniwa środkowe, które rysują się od samego patrzenia i zapewne tutaj bransoleta jubilee bierze górę nad oysterem. Tym niemniej mi osobiście to jakoś nie przeszkadza, w przyszłości będę patrzył na powstałe rysy i wspominał z rozrzewnieniem dawne, dobre czasy (albo tak sobie tylko tłumaczę :lol: ).

 

Pozdrawiam,

Moretti

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już są doprawdy dziwne sytuacje, te powroty rolexowego zombie wątkowego....dawno przestałem to rozumieć,

Na szczęscie jegomość jest dość łatwy do rozpracowania - w korespondencji zakup/sprzedaż nigdy nie podpisuje sie imieniem, jest przeciwny przelewom - tylko liczenie gotówki w samochodzie na ulicy, jest przeciwny podpisaniu umowy kupna sprzedaży, wizyte u zegarmistrza torpeduje jak tylko może.

Reszta staje sie oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja z tym Mercem za 1m. Ciekawe co tam się dzieje, pewnie coś z przenoszeniem napędu albo silnik. Skończy się jak zawsze, w końcu przyznają się do błędu, przeproszę i wymienią/naprawią auto. A straty wizerunkowe potężne i to szczególnie, że chodzi o markę premium i samochód premium.

 

Z drugiej stronu czego się w tym Mercu spodziewali ? Jak ktoś kupuje czy bierze w leasing auto za 1m., to wiadomo, że stać go na adwokatów, sądy, rzeczoznawców itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny przypadek, poprzedni za 1,5mln sam skręcał w lewo przy jakiejś tam prędkości. Usterka wykryta i sprawa w sądzie. Każde pismo 30dni na odpowiedź tylko odwlekało rozwiązanie sprawy na 2 lata. Samochód tracił na wartości a diler tak samo jak tutaj przepychał się dodatkowo z fabryką kto ma ewentualnie oddać. Takie czasy, że bez względu na kasę czy to 1k czy 1mln jesteśmy maluczcy dla koncernów...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przenieść te Wasze wywody o Mercedesie do odpowiedniego wątku? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!

W tym dziale nie ma zboczeń. :lol:

 

Sami zdeklarowaliście, że tu można o wszystkim i o niczym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przenieść te Wasze wywody o Mercedesie do odpowiedniego wątku? ;)

 

tam juz temat tego mercedesa był walkowany dawno temu ;)

 

W sumie powiązanie z rolexem jakieś jest - rolex homaruje wzór na wskazówce godzinowej z logo mercedesa.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam juz temat tego mercedesa był walkowany dawno temu ;)

 

W sumie powiązanie z rolexem jakieś jest - rolex homaruje wzór na wskazówce godzinowej z logo mercedesa.

StaryWilku, a okulary masz na nosie po zjedzonej babci? :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie musisz dwa razy powtarzać. :D

 

Fajnie to wyszło. Szczególnie ta wskazówka sekundowa, która złapała kolor jesieni :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazywać to pokazywaćcf4ca6ffed767c48112ae07c6ca95cf5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazywać to pokazywać

 

 

Liczyłem na Ciebie @foti  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara fotka, ubiegłe wakacje. Nowych nie zrobię - Rolex 10 dzień w serwisie a telefon milczy. Mam nadzieję, że dobrze się nim zajmują.

post-110468-0-53667600-1571247613_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze z niebieskim

 

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

93a5d603630faafb89fa52521e903625.jpg

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja już pokazywałem. Czas zrobić sobie przerwę i skupić się na przyjemności użytkowania tego wspaniałego zegarka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.