Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Wrzuć na luz. To z tymi podróbkami to taka wrzutka na klakierów albo tych co rzeczywiście po prostu naiwnie uwierzą i się zbulwersują.

Miałem na myśli ostatni post , który miał być przez Ciebie napisany pięć postów Twoich temu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ostatni post , który miał być przez Ciebie napisany pięć postów Twoich temu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oki kumam. Tak. Wyjaśniam tylko jedną sprawę rownolegle której nie chce puścić płazem . To już wpisy poboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus, ty to jednak łajza jesteś dużego kalibru...

:D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki kumam. Tak. Wyjaśniam tylko jedną sprawę rownolegle której nie chce puścić płazem . To już wpisy poboczne

Teraz już zaczynam rozumieć tzn. kumać :) , dlaczego wszędzie Cię gonią........, cokolwiek napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już zaczynam rozumieć tzn. kumać :) , dlaczego wszędzie Cię gonią........, cokolwiek napiszesz.

Pewnie tak to z boku wygląda. Z drugiej strony to jest kilka osób aktywnych w wielu wątkach . Pozostali się nie odzywają i nie angażują co oczywiście niewiele może znaczyć w sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na serio. Poza upublicznianiem PW, już samo podszywanie się pod kogoś na OLX to jak najbardziej sprawa dla prawnika. Na pewno mamy na forum takowych i być może ktoś by się zainteresował sprawą na poważnie? Modów też proszę o przekazanie sprawy do Zarządu. Skoro kolega nie zamierza się ani rozstać z Klubem ani leczyć, to chyba czas na poważniejsze decyzje niż ban.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na serio. Poza upublicznianiem PW, już samo podszywanie się pod kogoś na OLX to jak najbardziej sprawa dla prawnika. Na pewno mamy na forum takowych i być może ktoś by się zainteresował sprawą na poważnie? Modów też proszę o przekazanie sprawy do Zarządu. Skoro kolega nie zamierza się ani rozstać z Klubem ani leczyć, to chyba czas na poważniejsze decyzje niż ban.

Tak na serio, to na upublicznianie swoich rozmów nie ma paragrafu, a interesowanie się na poważnie tym, że ktoś powiedział, że ktoś inny się gdzieś pod kogoś podszywa - jest mało poważne. Może niech sami zainteresowani załatwią swoje sprawy między sobą, ewentualnie skorzystają z pomocy stosownych organów. Kolegów prawników z forum sprawa to nie jest na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany i Zarząd też powinien być tym zainteresowany. Nie po to wiele osób pracuje pro bono na rzecz Klubu i nie po to część z nas poświęca swój czas nie tylko na 'gratki', ale też i na rozwój klubu, opracowania czy posty merytoryczne, żeby co kilka tygodni przedzierać się w kilku wątkach przez bełkot człowieka mającego ewidentnie problemy ze swoim jestestwem.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kolego Szyszkops, bo napięcie rosło.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio, to na upublicznianie swoich rozmów nie ma paragrafu

Tajemnica korespondencji podobnie jak inne dobra osobiste jest chroniona prawnie ( KC ma na to paragrafy )jednostronna publikacja korespondencji bez zgody obu stron jest naruszeniem tych dóbr i są na to wyroki sądu apelacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany i Zarząd też powinien być tym zainteresowany. Nie po to wiele osób pracuje pro bono na rzecz Klubu i nie po to część z nas poświęca swój czas nie tylko na 'gratki', ale też i na rozwój klubu, opracowania czy posty merytoryczne, żeby co kilka tygodni przedzierać się w kilku wątkach przez bełkot człowieka mającego ewideteie problemy ze swoim jestestwem.

Obawiam się, że żadna Policja ani Prokuratura nie podejmą w jego sprawie działań, chyba, że popełniłby jakieś przestępstwo z KK np:  groźby karalne albo oszustwo i sprzedał podrabiany zegarek komuś przez OLX.

Chyba najlepiej nie karmić trolla, sam zdechnie.

Tajemnica korespondencji podobnie jak inne dobra osobiste jest chroniona prawnie ( KC ma na to paragrafy )jednostronna publikacja korespondencji bez zgody obu stron jest naruszeniem tych dóbr i są na to wyroki sądu apelacyjnego.

Paragrafy to jedno a ciężar dowodowy to drugie. Jak to udowodnić, jak pewnie łajza pisze z jakiegoś lewego IP typu cyber ghost albo coś takiego. A podszywanie się owszem, z powództwa cywilnego pewnie i się da, ale raczej ciężko udowodnić przed sądem takie sprawy  jak ta z OLX.

Wygranym będą adwokaci czy radcy prawni - oni na tym skorzystają.

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 Ale po co angażować panią sędzinę? Może rozwiązać sprawę po staropolsku?

post-66434-0-44791700-1570991264_thumb.jpeg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu co by się tu na forum nie działo nie straszmy się adwokatami, sędziami, policją, skarbówką itp.... nawet jak się na tym znamy i mamy rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się śmiać. Z duchami jeszcze nikt nigdy nie wygrał ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu co by się tu na forum nie działo nie straszmy się adwokatami, sędziami, policją, skarbówką itp.... nawet jak się na tym znamy i mamy rację

Wystarczy być przyzwoitym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostał się jeno on :)

Piękny, no i MB też :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus, ty to jednak łajza jesteś dużego kalibru...

Brawo Passero!!!

 

Ja słyszałem że jest problem z dostępnością leków ostatnio- ale że aż tak że dla lotusa/ krzyśka/ speediego zabrakło????

Gość byłby super Przedstawicielem Handlowym- drzwiami wyrzucają a on oknem wchodzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to jednak jest ewenement :) niby o rolexach ale tak naprawdę o całej rzeczywistości i prawdzie czasu A nawet i "prawdzie ekranu"

Ps. To znamię kolega lorus ma po ospie czy różyczce? Trzeba było posłuchać mamy i się nie drapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę jestem zawiedzony , zacząłem śledzić ten wątek , by czegoś się nauczyć , poczytać , powiększyć swoją wiedzę na temat marki. Odkąd kupiłem żonie Rolex , nie ukrywam , że dość bardzo zaczął chodzić mi po głowie jakiś dla mnie. Od kilku tygodni tu zaglądam , lecz nic ciekawego się nie dowiedziałem. Jakieś trole zatruwają życie innych członków , albo jakieś bufonowate przechwałki i demonstracje.

Kuźwa , tak dostojna marka , a niektórzy posiadacze rodem z obory. Normalnie wstyd. Jprdl.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu impra beze mnie. A poszedłem sobie kilka dni temu bo myślałem, że teraz gimbaza taka zamożna...

Ale, że speluna jeszcze otwarta...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.