Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Można chcieć bardziej zaawansowanego technicznie, bardziej funkcjonalnego i ładniejszego zegarka od konkurencji - np. Omegi Seamaster 300 ref. 233.30.41.21.01.001  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce czekać w kolejkach to polecam. Toolwatch, nie rzuca się w oczy, świetne proporcje. Czego chcieć więcej? ;)

Na Ex juz tez sa zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Widzę, że szaleństwo postępuje.

 

@norbie

Zgadzam się ze wszystkim oprócz "ładniejszego". ;) Poza tym Omegą Rolexa nie zastąpisz.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Masz rację, że nie zastapię. Ale do mnie z toolwatchy Rolexa przemawia tylko czarny Sub z datą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że nie zastapię. Ale do mnie z toolwatchy Rolexa przemawia tylko czarny Sub z datą :)

Wersja z ceramiką czy też starsze referencje?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce czekać w kolejkach to polecam. Toolwatch, nie rzuca się w oczy, świetne proporcje. Czego chcieć więcej? ;)

attachicon.gifIMG-0159.JPG

 

Daty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Wersja z ceramiką czy też starsze referencje?

Kolega @norbie chyba generalizował. Po prostu sub z datą, bez względu na rocznik, to toolwatch i tyle. Ja się zgadzam, jak dla mnie, póki co najlepszy. Pewnie siimastery Omegi nie są gorsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem/użytkowałem SMPc i mam swoje zdanie na temat tego zegarka ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem/użytkowałem SMPc i mam swoje zdanie na temat tego zegarka ;)

I jakie ono jest?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Daty....

Rozbuchane oczekiwania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej przymiarki - zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Ale, przy większym nadgarstku, imo tylko na bransolecie. Na pasku wydaje się zbyt mały.

 

be39d5e090524b34c5a0d23019d0dd0c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie ono jest?

Ogólnie całkiem dobre , opisałem swoje odczucia jakiś czas temu w wątku Omegi. Niestety do bransolety (komfort noszenia) nie mogłem się przyzwyczaić i dlatego poszła do ludzi.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całkiem dobre , opisałem swoje odczucia jakiś czas temu w wątku Omegi. Niestety do bransolety (komfort noszenia) nie mogłem się przyzwyczaić i dlatego poszła do ludzi.

Dzięki, mam podobne.

Co do bransy, to względem Rolka ciężko znaleźć coś lepszego


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ogólnie całkiem dobre , opisałem swoje odczucia jakiś czas temu w wątku Omegi. Niestety do bransolety (komfort noszenia) nie mogłem się przyzwyczaić i dlatego poszła do ludzi.

 

Ja miałem odwrotnie, SMPc z mikroregulacją była najwygodniejszą bransoletą jaką miałem, zdecydowanie lepiej niż oyster w Expie. W ogóle oyster uważam za ok bransoletę, ale to silne zwężenie powoduje trochę zaburzenie balansu masy na nadgarstku, przez co koperta ucieka trochę do przodu, pomimo, że mam dość ciasno spasowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odwrotnie, SMPc z mikroregulacją była najwygodniejszą bransoletą jaką miałem, zdecydowanie lepiej niż oyster w Expie. W ogóle oyster uważam za ok bransoletę, ale to silne zwężenie powoduje trochę zaburzenie balansu masy na nadgarstku, przez co koperta ucieka trochę do przodu, pomimo, że mam dość ciasno spasowany.

Nie noś złotych kopert ;-) za to zwężana wygląda na nadgarstku lepiej niż proponowany kawał szerokiej stali w Omedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie i obie są wygodne, choć roleksowa mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat bransolet był już wielokrotnie wałkowany. Są tacy, którzy preferują omegową, jednak większość wskazuje na oysterową - jako tę lepiej zaprojektowaną. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nie noś złotych kopert ;-) za to zwężana wygląda na nadgarstku lepiej niż proponowany kawał szerokiej stali w Omedze

 

Steel is the new gold, jeśli chodzi o Rolka. ;) Estetycznie oyster to najładniejsza bransoleta, tu się zgadzam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wersja z ceramiką czy też starsze referencje?

 

 

Kolega @norbie chyba generalizował. Po prostu sub z datą, bez względu na rocznik, to toolwatch i tyle. Ja się zgadzam, jak dla mnie, póki co najlepszy. Pewnie siimastery Omegi nie są gorsze. 

 

Zgadza się, po prostu stalowy sub z datą, black dial. Bardzo liczę na to, że w 2020 r. dostanie nowy mechanizm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, po prostu stalowy sub z datą, black dial. Bardzo liczę na to, że w 2020 r. dostanie nowy mechanizm.

Tak się zastanawiam , co jest nie tak z mechanizmami do tej pory używanymi ? Czemu masz nadzieje , że nowe będą stosowane ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steel is the new gold, jeśli chodzi o Rolka. ;) Estetycznie oyster to najładniejsza bransoleta, tu się zgadzam. 

 

 

Temat bransolet był już wielokrotnie wałkowany. Są tacy, którzy preferują omegową, jednak większość wskazuje na oysterową - jako tę lepiej zaprojektowaną. 

 

 

Mam obie i obie są wygodne, choć roleksowa mi się bardziej podoba.

 

 

Ju bi leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wymiata a nie jakieś ostrygowce


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ju bi leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wymiata a nie jakieś ostrygowce

JBL nie mam, bo do ex1 bu mi nie pasowała, więc się nie wypowiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Tak się zastanawiam , co jest nie tak z mechanizmami do tej pory używanymi ? Czemu masz nadzieje , że nowe będą stosowane ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chodzi mi o rezerwę chodu. W nowoczesnym toolwatchu powinna być większa, co najmniej 70h jak w GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam , co jest nie tak z mechanizmami do tej pory używanymi ? Czemu masz nadzieje , że nowe będą stosowane ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tez tego nie rozumiem. Ja bez chwili zastanowienia, majac wybor, biore 31xx a najchetniej 1530...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBL nie mam, bo do ex1 bu mi nie pasowała, więc się nie wypowiem :-)

Pasuje do wszystkiego:)f0851116af04f7f77ba7104a62e3d36d.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.