Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Chuck Yeager był pierwszym pilotem, który przekroczył barierę dżwięku. Wspomniany szerzej w bigrafii Neila Armstrong'a. Nosił Suba, później także GMT master.post-90246-0-94132300-1576273799_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Rolex to jednak firma z klasą, pewnie nie uwierzycie ale mój Air-King, czyli jeden z najtańszych modeli, wskazuje czas niemal tak dokładnie, jak Casio GMW5000D-1er, czyli G-Shock z górnej półki cenowej ;). Jestem pod wrażeniem. A tak serio to coraz bardziej zżywam się z nowym nabytkiem smile.png

 

post-107328-0-19383700-1576327670_thumb.jpg

Edytowane przez PrezesPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny charakterystyczny zegarek  , trudno się nie kochać w żółtej koronce i zielony napis ROLEX ! jak Ci się go nosi ? , i jak z lumią w nocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem rajd po salonach Rolexa w Kopenhadze. Jakby ktoś planował zakup któregoś ze sportowych modeli to niestety trzeba zapomniec. Listy zamkniete i okolo 4000 klientow czeka na zegarki. Nie maja nic, sprzedawca powiedział, że przy zakupie bizuterii lub na przykład Panerai, można „awansować” w kolejce. Można ale nic nie obiecuja. W gablotach same Datejusty w bikolorach lub wysadzane diamentami. Bieda panie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje @PrezesPolski bardzo rzadkiego modelu i tak jak już ktoś nadmienił napewno będzie bardzo poszukiwany za pare lat. Ta zieleń jest piękna!

 

 

 

 

Pytanie do „Moderatorów” bo jest wielka zmowa milczenia kiedy będzie ponownie otwarty temat o sytuacji kolejowej Roleksa bo znowu zaczyna się tu w temacie robić brudno ze względu kolejowego. A wszyscy co coś wiedzą nabrali wody w usta.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, iż kolejki na większość popularnych modeli są zamknięte, chyba nie ma już sensu otwierać tematu o sytuacji kolejkowej rolexa.

Równie dobrze można by rozmawiać o przyszłości kolei parowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolej parowa gdzie nie gdzie ma się dobrze! I nawet może Cię to zaskoczy ale są miłośnicy tego typu podróżowania!

 

https://slovakia.travel/pl/historyczne-kolejki-i-pociagi

Biorąc pod uwagę fakt, iż kolejki na większość popularnych modeli są zamknięte, chyba nie ma już sensu otwierać tematu o sytuacji kolejkowej rolexa.

Równie dobrze można by rozmawiać o przyszłości kolei parowej :)

I uwierz mi jest tu wielu których to irytuje, ze w tym temacie się non stop przewija temat kolejki i czasu oczekiwania.

Może i ty się do tego grona nie zaliczasz?! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest to, że ciągłe nawijanie o kolejkach niczego dobrego nie wnosi.  Chyba jednak, biorąc pod uwagę, że prawie nie sposób kupić (ale i przymierzyć) nowego rolexa w żadnym oficjalnym salonie nie da - od takich dyskusji obyć się nie da.  Natomiast bardzo chciałbym, aby pojawił się temat rolexa vintage, oderwany od bolączek współczesnego świata i handlarzy wykupujących pokątnie co się da, którzy jak się wydaje dla osób decyzyjnych firmy rolex są po prostu niewidzialni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest to, że ciągłe nawijanie o kolejkach niczego dobrego nie wnosi. Chyba jednak, biorąc pod uwagę, że prawie nie sposób kupić (ale i przymierzyć) nowego rolexa w żadnym oficjalnym salonie nie da - od takich dyskusji obyć się nie da. Natomiast bardzo chciałbym, aby pojawił się temat rolexa vintage, oderwany od bolączek współczesnego świata i handlarzy wykupujących pokątnie co się da, którzy jak się wydaje dla osób decyzyjnych firmy rolex są po prostu niewidzialni.

Przecież normalnie można kupić explorera , explorera 2 białego czy czarnego , Milgaussa czy Datejust 41. Nie sądze aby były na zapisy skoro leżą w rodzimym AD do wzięcia nawet teraz .

Jeśli dobrze rozumiem to kolejki są tylko na Daytone , GMT i Suby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna! ;):D

 

A „Moderacja” milczy! :(

 

Bo po co?! Być dla ludu.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ypy3y5as.jpg

 

Tak z ciekawości chyba pierwszy na forum? Masz go jeszcze czy poszedł do ludzi?!

Chodzi o to, że zdjęcie z 2013roku. :)

6 strona a i na 3 był.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna! ;):D

 

A „Moderacja” milczy! :(

 

Bo po co?! Być dla ludu.

Ten temat wyprowadzić na prostą mogą jedynie recenzje SKY-DWELLER, YACHT-MASTER II 116680 i CELLINI MOONPHASE inaczej cały czas będzie pierdolenie o szpenie (w kółko tego samego) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych modelach nie da się zarobić, więc automatycznie stały się "brzydkie" i mniej popularne. Wspomniany cellini jak ktoś lubi złote jest naprawdę imho ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych modelach nie da się zarobić, więc automatycznie stały się "brzydkie" i mniej popularne. Wspomniany cellini jak ktoś lubi złote jest naprawdę imho ładny.

Zgadzam się. Najprostsza wersja w białym złocie też mi się podoba. Ale za 50k kupiłbym coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Cellini rozczarował, szczególnie wersja z fazami księżyca - wyglądał jak doklejony z folii aluminiowej. Do tego jak na garniturowca wydał mi się za gruby, szczególnie że nie ma tam komplikacji, więc mógłby być cieńszy. Za te pieniądze można już kupić ALS Saxonię, a to już jest klasa zegarek do garnituru.

post-6729-0-05078000-1576397677_thumb.jpeg

post-6729-0-69374600-1576397799_thumb.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych modelach nie da się zarobić, więc automatycznie stały się "brzydkie" i mniej popularne. Wspomniany cellini jak ktoś lubi złote jest naprawdę imho ładny.

Abstrahując od gustu Rolex specjalizuje się w sportowych zegarkach na bransolecie. Jak chcę choppera to nie przeglądam katalogu Ducati.

I nie każdy kupuje Rolexa bo chce na nim szybko zarobić. Choć jest nas już coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od gustu Rolex specjalizuje się w sportowych zegarkach na bransolecie. Jak chcę choppera to nie przeglądam katalogu Ducati.

I nie każdy kupuje Rolexa bo chce na nim szybko zarobić. Choć jest nas już coraz mniej.

Ja na moim zakupie Ex1 nie zarobię, ale nie po to kupowałem. Zegarek nie schodzi z ręki i cały czas robi straszne +3s/d :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Cellini bardzo podoba sie : wersja klasyczna ew. ta z datownikiem jak na zdejciu powyzej.

Jednakze szukajac eleganckiego zegarka na pasku wybralbym inna marke np. JLC, GP, AL&S itp.

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Cellini bardzo podoba sie : wersja klasyczna ew. ta z datownikiem jak na zdejciu powyzej.

Jednakze szukajac eleganckiego zegarka na pasku wybralbym inna marke np. JLC, GP, AL&S itp.

Rozważałem ALS a kupiłem JLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.