Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 
Używasz określenia "kultowy" do wersji, która debiutowała w 2018 r. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą "expercie"...


W czasach COVID nawet nie będzie musiał się fatygować. Wystawią diagnozę telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest aktualna cena z metki SUBa 114060 ? Dzięki za info bo nie mogę znaleźć w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest aktualna cena z metki SUBa 114060 ? Dzięki za info bo nie mogę znaleźć w temacie.
9e5007086699f728ea3f5450ca279fd5.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
6 godzin temu, Ulotny napisał:

 

Ojej, jaki brzydki, błyszczący biżuteryjny zegarek (w którym ciężko jest cokolwiek zepsuć). U mnie właśnie na ręku. Nie pokazuję , bo zaraz ktoś się czepia że za bardzo się podniecam.  A tak naprawdę, nie miałem do tej pory niczego co bardziej by spełniało moje oczekiwania. I na serio, zastanawiam się nad byciem jednozegarkowcem, tylko z nim na ręku. Nie chce mi się nosić niczego innego. Rolex sub rozwalił mi całkowicie moje wyobrażenie o zegarkach - po co nosić różne zegarki na różne okazje? Przecież jest jeden uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dorabiać ideolo, że taki uniwersalny? Zegarek do nurkowania nigdy nie będzie klasycznym wyborem do formalnego stroju wieczorowego, nawet jeżeli ktoś sobie chce taki zegarek do takiego stroju założyć, bo lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hubex napisał:

Ojej, jaki brzydki, błyszczący biżuteryjny zegarek (w którym ciężko jest cokolwiek zepsuć). U mnie właśnie na ręku. Nie pokazuję , bo zaraz ktoś się czepia że za bardzo się podniecam.  A tak naprawdę, nie miałem do tej pory niczego co bardziej by spełniało moje oczekiwania. I na serio, zastanawiam się nad byciem jednozegarkowcem, tylko z nim na ręku. Nie chce mi się nosić niczego innego. Rolex sub rozwalił mi całkowicie moje wyobrażenie o zegarkach - po co nosić różne zegarki na różne okazje? Przecież jest jeden uniwersalny.

Glor(olex)yfikacja absolutna :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
1 minutę temu, Szyszkops napisał:

Ale po co dorabiać ideolo, że taki uniwersalny? Zegarek do nurkowania nigdy nie będzie klasycznym wyborem do formalnego stroju wieczorowego, nawet jeżeli ktoś sobie chce taki zegarek do takiego stroju założyć, bo lubi emoji846.png

No dla mnie uniwersalny na maxa. Nie noszę smokingu ani fraka. A do garnituru ujdzie. I tak zakładam raz na dwa lata. Choć teraz pogrzeby coraz częściej, więc dobrze, zostawię sobie pama do stroju wieczorowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
4 minuty temu, mario1971 napisał:

Glor(olex)yfikacja absolutna :lol:

Śpimy ze sobą. Co mam powiedzieć😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śpimy ze sobą. Co mam powiedzieć
Nocka z zegarkiem na bransolecie? To boli!

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę współczesne rozluźnienie, Sub obroni się w formalnym stroju. Czy jest najlepszym wyborem do takich okoliczności , pewnie że nie.

Podzielam stanowisko kolegi że Sub zamyka nieco konieczność rozbudowy kolekcji, ale do niego dobrym kierunkiem jest coś fajnego, klasycznego  na pasku a nawet OP39, biały. Bardzo niedoceniane dzisiaj są czasomierze klasyczne a maja w sobie sporo uroku, którego zwyczajnie brakuje toolwatchom typu Sub .

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
1 minutę temu, mario1971 napisał:
4 minuty temu, hubex napisał:
Śpimy ze sobą. Co mam powiedziećemoji6.png

Nocka z zegarkiem na bransolecie? To boli!

Nigdy nie bolało i nie boli. Spróbuj ze swoim, bo masz to samo. Mikroregulacja czyni cuda. Na pewno dopasujesz sobie do swojego... rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szyszkops napisał:

Ale po co dorabiać ideolo, że taki uniwersalny? Zegarek do nurkowania nigdy nie będzie klasycznym wyborem do formalnego stroju wieczorowego, nawet jeżeli ktoś sobie chce taki zegarek do takiego stroju założyć, bo lubi emoji846.png

Dokładnie, po co dorabiać ideologię, skoro istnieje Explorer? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał:

Ale po co dorabiać ideolo, że taki uniwersalny? Zegarek do nurkowania nigdy nie będzie klasycznym wyborem do formalnego stroju wieczorowego,...

No ale do stroju wieczorowego mozna nosic zegarek tylko wieczorem 😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ex nie ma daty. I tutaj jego funkcjonalność dla mnie się kończy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukiwałem pierwszego Rolexa dla siebie przeglądając foty w necie, takie wpadły mi w oko. 62dad34533dd41ed882fc7228a7983cd.jpg&key=b771c5d96550d6429df082afeb7f4d8216099858cd78d1e1108f09038bbd87fe17c3ed00c92cf5d3bed828ac3a1eaeda.jpg&key=3b4ef62a359033bb09d7472b1aaf49d39241f71de87a72cd51877d78e9753575

I już wtedy wiedziałem, że muszę go mieć! :)

 

 

Później zobaczyłem tego pięknisia (foto net). Na niego ciągle czekam... ;)

ef3d1768f27066e21d5414acaba4f847.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał:

Jak poszukiwałem pierwszego Rolexa dla siebie przeglądając foty w necie, takie wpadły mi w oko. 

I już wtedy wiedziałem, że muszę go mieć! :)

 

 

Później zobaczyłem tego pięknisia (foto net). Na niego ciągle czekam... ;)

 

 

Czyli sexi nie ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marak napisał:

 

Czyli sexi nie ?? 

What?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, hubex napisał:

Ex nie ma daty. I tutaj jego funkcjonalność dla mnie się kończy. 

Ten ma datę i WR które do mycia rąk spokojnie wystarczy. Jak widać pasuje nie tylko do koszuli 😉

B5CDCB16-2E2A-4802-AF50-DFE63747F4A4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ładnemu we wszystkim ładnie.

(To jest dżastin biver?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jaki brzydki, błyszczący biżuteryjny zegarek (w którym ciężko jest cokolwiek zepsuć). U mnie właśnie na ręku. Nie pokazuję , bo zaraz ktoś się czepia że za bardzo się podniecam.  A tak naprawdę, nie miałem do tej pory niczego co bardziej by spełniało moje oczekiwania. I na serio, zastanawiam się nad byciem jednozegarkowcem, tylko z nim na ręku. Nie chce mi się nosić niczego innego. Rolex sub rozwalił mi całkowicie moje wyobrażenie o zegarkach - po co nosić różne zegarki na różne okazje? Przecież jest jeden uniwersalny.

Przykro mi, że wcześniej nie miałeś innych zegarków, ale nie martw się, to poczucie wyjątkowości minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał:

What?

 

No bo kiedyś byłem na koncercie pankowym w liceum na Woli w W-wie, to mógł być '90 i wtedy wszedł kolo, który miał ksywę "Pepsi" i miał fajne okulary 🙂 ale antagoniści zaszydzili: "Pepsi - sexi" .

W sumie mogłem spytać na wprost, czy nie myślałeś też o Pepsi ?

Ponieważ jest piątek wieczór, to mi się nałożyło tak. 

wybacz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.